To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Wiosna 2018 - przygotowania, whisky, organizacja

Wiktor - Czw Lut 08, 2018 10:45 am

Wybrany termin to 18-20 maja 2018.

Proszę o ostateczne potwierdzenie się wszystkich w 100% zdecydowanych uczestników w tym temacie, do końca tygodnia. Należy podać też rodzaj pokoju, jaki wybieramy (1-os, 2-os i z kim?).

bartoszek - Czw Lut 08, 2018 11:28 am

Potwierdzam.. surykatka i pinio
Pokój 2 osobowy

.. tylko proszę w zestawie do pokoju stopery przy moim łóżku, żeby chrapanie Piotrka mi nie zrujnowało psychiki w nocy

.. mogę również zrezygnować z stoperów na rzecz pokoju z widokiem na nasze Polskie Morze :mrgreen:

Jester - Śro Lut 14, 2018 9:00 pm

Potwierdzam obecność.

Butla Signatory już kupiona i zgłoszona.

Wiktor - Czw Lut 15, 2018 8:23 pm

Dopisałem. Na razie na pokój 1-osobowy. Jeżeli dwójka, daj znać z kim.
No i czekam na info o butelce piątkowej.

Jester - Pią Lut 16, 2018 11:35 am

Hej!

Napiszę w wątku spotkania, bo to chyba na to najlepsze miejsce.

Czy ktoś chciałby się zdecydować na pokój dwuosobowy ze mną podczas wiosennego spotkania BOW ? Jeśli ktoś jest chętny, jeśli mogę odpowiedzieć na jakieś pytania - proszę o PW.


Pozdrawiam serdecznie, Sławek

loom - Pią Lut 16, 2018 2:13 pm

Tomek1 ma fajnego kumpla co robi chrzest bow, ksywa Gargamel. On nie zadaje zbednych pytań, w ogóle z tego co słychać, niewiele mówi. Kompana będziesz miał miłego do dwójki :lol:
Wiktor - Wto Lut 27, 2018 1:57 pm

Niestety! Mr G Tym razem się na Spotkanie nie zapisał. Ponoć dlatego, że Loom nie jedzie?... ;)

Tymczasem, namnożyło się nam różnorakich torfów. Zaryzykuję tezę, że takiej plejady śmierdzieli, w jednym momencie, jeszcze na spotkaniach BOW nie gościliśmy. Zapowiada się konkretna, ostra rzeźnia. Prawdopodobnie z częścią butelek zapoznamy się więc w sobotę wieczorem, już po przeglądzie starego Signatory. W ramach pokuty.

W przyszłym tygodniu powinny być już znane wszystkie detale dot. pobytu (jak też zaliczki). Kto się jeszcze nie określił z zakwaterowaniem, ma ostatnią chwilę na działanie - potem zostanie mu przydzielony pokój (i towarzystwo) z rozdzielnika ;)

loom - Wto Lut 27, 2018 6:37 pm

Ehhhh Loom zrobi co może żeby tych paskud skosztować, nawet jak Gargusia nie będzie :) . Gorzej, że jak mnie ładniejsza połowa informuje, i wrzesień robi się nie taki już pewny. Taka z Looma dupa, a nie whiskoman ;) .
Hubert - Wto Lut 27, 2018 6:45 pm

Nie wiem czy z Looma dupa ale napewno pantoflarz . Taki fajny kolega i poszedł na zmarnowanie :sad:
Tomek1 - Wto Lut 27, 2018 7:43 pm

http://www.blasty.pl/3607...-po-pantofelsku
Hubert - Śro Lut 28, 2018 7:31 am

:lol:
Wiktor - Śro Lut 28, 2018 1:50 pm

Lepiej panowie, zamiast dogryzać tym mniej zaradnym życiowo ;) zastanówcie się, co przesuniemy z piątku na sobotę? Destylarnie z Islay? Najsroższe, młodociane hardkory? Torfy lekkie i bardziej złożone? Zauważmy, że ze starego Signatory jedynie CI bronić wtedy będzie honoru nadpsutej ryby i starego smażonego sera.

Ponadto, proponuję kronikarzowi (czyli Sami-wiecie-komu), aby zawczasu przygotował dodatkowe arkusze ocen, do zebrania punktacji w następujących, oscarowych kategoriach specjalnych:
1. "Największy śmierdziel wśród śmierdzieli" dla whisky kładącej pokotem całą resztę (i nas)
2. "Rozczarowanie spotkania" dla whisky która nie sprostała swej legendzie ;)
3. "AWN Awards 2018 Best New starlet" dla whisky/destylarni najlepiej rokującej w swoich eksperymentach z torfieniem słodu

[ Dodano: Pon Mar 05, 2018 11:43 am ]
AKTUALIZACJA

Finalnie potwierdzamy miejsce spotkania: http://www.hotel-ustka.pl/
Weekend spędzimy w najlepszym wg nas obiekcie w Ustce... a sprawdziliśmy ich wiele ;) Lokalizacja wprost na waterfroncie , dosłownie o kilka kroków od portowej kei, jak też tawerniano-żeglarskie wnętrza Armady doskonale dopełnią, jak sądzimy, klimatu obu naszych degustacji ;) Kuchnia tamtejsza jest ponoć również niczego sobie ;)

Łączny koszt pobytu wynosi 380zł/osobę za weekend i obejmuje:
- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych
- śniadania w sobotę i niedzielę
- kolacje w piątek (godz. 21:00) i w sobotę ( godz. 19:30)
- sala itd.

Degustacje: piątek start godz. 17:00 (lub wcześniej, jeżeli się wszyscy już zbierzemy), sobota - start godz. 15:30.
Plan na sobotę, włączając obiad, ustalimy wspólnie na miejscu. Będzie to program nieobowiązkowy ;) a możliwości spędzenia tego przedpołudnia ciekawie, jest w Ustce naprawdę wiele.

ZALICZKI I WPŁATY:
- minimum 50% kwoty rezerwacji prosimy wpłacić do czwartku 8 marca,
- pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej do dnia 8 kwietnia.
Zaliczki, jak zwykle, są bezzwrotne i przepadają w razie rezygnacji z przyjazdu.

Pinio - Pon Mar 05, 2018 12:01 pm

No to ja jeszcze raz potwierdam noce z Surogatką czy jak mu tam-a dodatkowo zaręczam że on też chrapie , ale miłość wszystko zwycięży. :roll:
Wiktor - Śro Mar 07, 2018 8:33 pm

Przypominam o wpłatach, bo coś ich mało. Termin wpłaty pierwszej zaliczki upływa jutro.
Tomek1 - Śro Mar 07, 2018 11:42 pm

Konto to co zwykle?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group