To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - Konkurs Xmasowy

rosomak - Wto Gru 19, 2017 3:00 pm

wncvirus napisał/a:
szkoda że mi się nie udało


Ale miales bardzo ciekawy strzal, gratulacje tak czy inaczej :grin: Za rok pewnie znowu bedzie konkurs. A moze jakis jeszcze wczesniej ;)

bartoszek - Wto Gru 19, 2017 3:36 pm

Cytat:
Obcesowy siarkowiec. Lekko bezczelny nawet. Po ciemnej sherry.


Cóż mogę powiedzieć, niezmiernie się cieszę z udziału w konkursie i wygranej. Czuję iż to whisky w moim ulubionym klimacie, bliskim memu sercu i kubkom smakowym.
Glenrothes po ciemnej sherry od Cadenheada wydany w serii Authentic Collection; plus ten minimalistyczny opis Rosomaka wnoszący już pewne rysy, cechy tej whisky.. zapowiadają naprawdę przednią zabawę.

I taka jeszcze mi się nasuwa uwaga, o której już dawno chciałem napisać przy okazji zupełnie innego wątku, ale jakoś wyleciało mi z głowy.
Fajnie że jeszcze komuś się chce coś robić, że pojawiają się takie inicjatywy jak ten konkurs i temu podobne.
Bo to powoduje iż bardziej takie społeczności, można powiedzieć rodzina forumowa się integrujemy; że w tym pędzie codzienności potrafimy na chwilę przystanąć, coś od siebie napisać, wymienić się uwagami i spostrzeżeniami, czasami nawet posprzeczać.. bo jak nam się przestanie chcieć, to wtedy takie inicjatywy jak forum BOW, jak nasze whiskowe spotkania stracą na wartości, przestaną mieć po części rację bytu.

Ruda - Wto Gru 19, 2017 8:58 pm

Gratuluję Zwycięzcom :smile: .

Fajnie, że tyle osób wzięło udział w konkursie i podzieliło się swoją wiedzą. Zabawa jednak przednia, na początku oczekiwałam czegoś w innym stylu, niż poprzedni konkurs, ale dałam się "wkręcić".
Do miłego następnego ;)

Laphromac - Wto Gru 19, 2017 10:31 pm

Dzięki Rosomaku za organizację zabawy i jej merytoryczną koordynację. Gratuluję koncepcji. Jak dla mnie było to kilka ciekawych wieczorów spędzonych na przeglądaniu forum, bazy ale też strony Maltmadness, w poszukiwaniu tropów ;) Dodatkowym plusem było włączenie się Wiktora i jego teza o zasadniczym podobieństwie w odbiorze whisky na pewnym etapie obcowania z nią. Teza tym bardziej skłaniająca do własnych przemyśleń, jeśli naniesiemy na siebie dwie notki smakowe whisky konkursowej : Rosomaka z zagadki i Wiktora z bazy. W pierwszej chwili różne ale po uniesieniu kurtyny podobne. U Wiktora brakować może z jednej strony w zapachu dominanty miodów, ale z drugiej strony jego aromaty są całkiem blisko i faktycznie mogą wynikać z innych ścieżek kojarzeniowych.
Zagadka ciekawa na początku i na końcu a dodatkowo pouczająca ! Jeszcze raz gratulacje Rosomaku.
Oczywiście nie mogę nie podziękować Głównej Motywatorce, a w zaistniałym stanie rzeczy Głównej Motywatorce i Fundatorce ;) Dziękujsja ! ;)
A co do nagrody to jakkolwiek jest tylko miłym dodatkiem do zabawy, to decyzja Rosomaku jak najbardziej słuszna, tym bardziej, że Bartoszek ładnie „rozprowadził peleton” swoją analizą „znacznie !!” ułatwiając zadanie pozostałym ;) niezależnie od tego, że jego finalna koncepcja była całkiem ciekawa .
Jeszcze raz dzięki i korzystając z okazji mały apel do Rudej - powściągaj w przyszłości swoją hojność bo zabawa odrobinę traci bez Twojego udziału ;)

Ruda - Wto Gru 19, 2017 10:51 pm

Spoczko ;) kolejny konkurs mój ci jest! :lol:
rosomak - Śro Gru 20, 2017 8:07 am

Ciesze sie, ze nie ma sporu w sprawie podzialu wygranej ;)

Poprosze obu zwyciezców o podanie mi danych do wysylki na PW.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group