To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Spotkanie Marzec Warszawa - Mroki lat 70tych

JacekBee - Pon Sty 08, 2018 1:01 pm
Temat postu: Spotkanie Marzec Warszawa - Mroki lat 70tych
Propozycja spotkania w Warszawie w Marcu.

Możliwe terminy: 16-17, 23-24

Temat: Przegląd lat 70tych (wszystkie roczniki od 1970 do 1979) w whisky nieoczywistych, rzadko obecnych lub nigdy nie obecnych na spotkaniach.

Wszystkich chętnych proszę o dopisywanie się w wątku i o głos w sprawach następujących:

- preferowany termin spotkania
- spotkanie 1 czy 2 dniowe. Jeśli 2 dniowe, 1szy dzień będzie rozbiegowy.

Zapraszam!

Krótka uwaga na koniec:

Jeśli nie zbierze się wystarczająca ilość chętnych, albo ustalenia utkną w martwym punkcie, spotkanie zostanie przełożone na Marzec przyszłego roku.

loom - Pon Sty 08, 2018 1:48 pm

Hi! Jestem na tak. Pierwszy termin zahacza o dzień św. Patryka, można jakąś Irlandię trzasnąć przy okazji.
Wiktor - Pon Sty 08, 2018 2:33 pm

16-17 brzmi dumnie. Dwa dni lepsze. Na wschód to cała wyprawa. Mrozy srogie trzaskają, pociągi wolno jeżdżą, człowiek ledwo wysiądzie, a już by miał wracać? Dzień św. Patyka uczcijmy tedy czymś godnym tego miana. Przegląd wiśniówek, czy coś ;)

Proponuję natomiast zakreślić datę, do której przesądzamy kwestię "być albo nie być" tego spotkania. Ponieważ deadline zgłoszeń na spotkanie majowe upływa 1 lutego, to w przypadku marca termin zdaje się już upłynął?... Co, Jacku? ;) A tak serio, to chętnym (jak podejrzewam) wystarczy chyba tydzień-dwa na decyzję? Bo i nad czym tu rozmyślać :twisted: Zgłaszam przeto Teaninicha z 1979 w wersji, jakiej nikt z was na oczy nie widział ;) a i na przedbiegi przywiodę nieustępliwych zawodników.

JacekBee - Pon Sty 08, 2018 3:04 pm

Wiktor napisał/a:
Proponuję natomiast zakreślić datę, do której przesądzamy kwestię "być albo nie być" tego spotkania. Ponieważ deadline zgłoszeń na spotkanie majowe upływa 1 lutego, to w przypadku marca termin zdaje się już upłynął?... Co, Jacku? ;) A tak serio, to chętnym (jak podejrzewam) wystarczy chyba tydzień-dwa na decyzję? Bo i nad czym tu rozmyślać :twisted:


Amen!

Wiktor napisał/a:
Zgłaszam przeto Teaninicha z 1979 w wersji, jakiej nikt z was na oczy nie widział ;) a i na przedbiegi przywiodę nieustępliwych zawodników.


Dopisane, a zatem 1979 rok mamy z głowy.
Poza tym, chętnych i proponujących swoje lub poszukujących odpowiednich butelek proszę o kontakt na priv.

Ze swojej strony zabezpieczam rocznik 1971.

loom - Śro Sty 10, 2018 8:46 am

Las rąk...;)
Wiktor - Śro Sty 10, 2018 10:19 am

Pisałem, że to wypi....wo. :lol:
loom - Czw Sty 11, 2018 10:33 am

Pisałeś:)
Przy okazji, Ludzie kochani weźcie wpisujcie się śmiało, bo z kim gadam przez tel to 'się zastanawia' albo 'pojechałbym, ale mało ludzi zgłasza się w wątku". Do Wawy każdemu blisko, temat ciekawy i wreszcie się nagadacie do woli i częściej niż co pół roku. Piszę, bo teraz modnie tak się pucować #muremzajackaspotkaniem. :D

Adam Hochul - Czw Sty 11, 2018 3:28 pm

Pojechali bym
JacekBee - Czw Sty 11, 2018 5:48 pm

Adam Hochul napisał/a:
Pojechali bym


Czy zatem mogę to odbierać jako deklarację obecności ;-) ?

Do wszystkich co to "i chciałbym i boję się" - smog nad Warszawą nie taki straszny, a w razie czego funduję maski :mrgreen:

Zachęcam do dopisywania się w wątku wszystkich niezdecydowanych.
Zaś propozycje butelkowe lub prośby o wsparcie w zakupie na pw.

soma - Czw Sty 11, 2018 7:03 pm

Będę - prosze o wpisanie na listę. 16-17
JacekBee - Pią Sty 12, 2018 9:47 am

Cytat:

Będę - prosze o wpisanie na listę. 16-17


Super, dopisane.

Rafal - Pią Sty 12, 2018 10:29 am

też jestem chętny, termin mi obojętny
JacekBee - Pią Sty 12, 2018 11:16 am

Dopisane :smile:

[ Dodano: Wto Sty 16, 2018 5:48 pm ]
Parę słów organizacyjnie:

Roczniki 71, 74, 75 oraz 79 zabezpieczone.

Proszę o pilne zgłoszenia chętnych i teraz zachęcam już do opcji składkowej w wysokości 300 euro bo czasu na zakup butelek robi się bardzo mało.

Na zgłoszenia czekam do końca tygodnia.

Pinio - Nie Sty 28, 2018 1:10 am

Czesc Panowie.
Ja tez potwierdzam -- przyjde bo mam blisko na Marcowe Warszawskie Jackowe Spotkanie Whiskowe -- mam cos 72,76,77,78 ale to juz ustale z Toba Jacku

bartoszek - Śro Sty 31, 2018 5:53 pm

Jacku które roczniki już masz i czy jest już komplet chętnych na spotkanie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group