To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Stary Młyn, 14-16 września 2018

Wiktor - Czw Mar 08, 2018 3:06 pm
Temat postu: Stary Młyn, 14-16 września 2018
Niniejszym ruszają zapisy na tegoroczne spotkanie jesienne! Odbędzie się ono w dniach 14-16 września w wielce malowniczej, zachodniopomorskiej miejscowości Osuch - w urokliwych i sprzyjających zaplanowanym whisky ;) okolicznościach przyrody Starego Młyna.


Tematem spotkania:

- przegląd nietuzinkowych edycji whisky z destylarni Springbank, w szczególności dawnych, unikalnych i mało znanych wypustów, jak też najlepiej rokujących spośród nowych ;) (degustujemy również whisky pokrewne, a więc Longrow oraz Hazelburn)
- przegląd porównawczy kilku(nastu?) edycji Bunnahabhain, destylowanych w roku 1979 - czyli, wg organizatora, jednym z wiodących (o ile nie najlepszym) dla tej destylarni...

Zapowiadają się degustacje w szeroko pojętych klimatach solankowo-jeziorowo-dymnych. Nie zapomnimy jednak ani o miłośnikach dobrych beczek po sherry, ani ciast czy owoców (springbankowe kokosanki choćby). Patrząc na to, co już udało się w ramach szykowania line-up'u zgromadzić, ani nuda, ani przeciętność nam nie grozi ;)

Niewątpliwie warto już dziś rozglądać się za butelkami - przypominam, że każdy przywozi ze sobą minimum jedną butelkę na każdą z obu degustacji. Ogólne zasady selekcji i akceptacji butelek na forumowe spotkania znajdziecie tutaj.

Pokoje zapewniamy (i, tradycyjnie, sugerujemy) 2-osobowe, z możliwością zakwaterowania solo dla szczególnie wybrednych - względnie najgłośniej chrapiących ;) Liczba miejsc limitowana, do naszej dyspozycji jest łącznie 9 pokoi.
Koszt kwaterunku wynosi 50zł/osobę/noc w pokoju 2-osobowym, albo 100zł/osobę/noc w pokoju 1-osobowym. Wyżywienie, tradycyjnie we Młynie, organizujemy sobie we własnym zakresie (wyposażona kuchnia oraz grill do dyspozycji).


Aktualny stan wolnych pokoi - BRAK:
1) BOW
2) Tomek1 / Rafał
3) Windham / Czarek
4) Hubert /Andrzej
5) Loom (+1)
6) Jacek solo
7) Rozen solo
8 ) Pinio / Rajmund (sobota)
9) Adam


Zainteresowanych udziałem w Spotkaniu serdecznie zapraszamy. Kto pierwszy, ten lepszy. Zwiększenia ilości uczestników ponad powyższą listę nie przewidujemy! Zapraszamy również do zadawania pytań - odpowiemy na każde ;)

loom - Czw Mar 08, 2018 10:14 pm

i po drodze można wpaść odwiedzić kumpli w Rawiczu, a i do Wronek też rzut beretem :) . PDW
Pinio - Pon Mar 12, 2018 8:45 pm

Skoro ruszają zapisy na Wrzesień to ja już się zgłaszam :razz:
Tomek1 - Wto Mar 13, 2018 7:27 am

Jak tak oficjalnie, to ja też potwierdzam.
Hubert - Wto Mar 13, 2018 8:29 am

To i mnie nie może zabraknąć :wink:
Wiktor - Nie Mar 25, 2018 6:54 pm

Rozpoczynamy formalne zapisy ;) Zdecydowanych w 100% na przybycie prosimy o wiążące deklaracje udziału, wraz z podaniem wariantu noclegu (pokój 1-osobowy albo 2-osobowy/z kim).
soma - Nie Mar 25, 2018 8:09 pm

Mam takie nietypowe pytanie - kalendarz podpowiada, że termin spotkania to niedziela, poniedziałek i wtorek - czyli trzeba brać urlop czy BOW daje L4 ?
windham hell - Nie Mar 25, 2018 8:40 pm

jesienne spotkanie nie miało być gdzieś w innym miejscu?

no ale niezależnie od miejsca się zgłaszam ,
może byc 1 osobowy może byc 2 osobowy

Tomek1 - Nie Mar 25, 2018 11:46 pm

Podbijam pytanie Somy. Serio 16-18.09? Ale jakby nie patrzeć to się zgłaszam.
Wiktor - Pon Mar 26, 2018 6:59 am

Słuszna uwaga, dzięki za czujność :razz:

Przy okazji warto zapoznać się z aktualizacją tematu i dokładnie określić swoje preferowane zakwaterowanie.

Tomek1 - Pon Mar 26, 2018 3:52 pm

To ja poprosze pokoj dwuosobowy. Obojetnie z kim. I tak bede pijany chrapal.
rosomak - Pon Mar 26, 2018 4:09 pm

Tomek1 napisał/a:
Obojetnie z kim


Z Gargamelem dostaniesz to sie oduczysz obojetnosci!

loom - Pon Mar 26, 2018 4:31 pm

:) ))) Dokładnie też myślę, że Gargamel tam mieszka!
Tomek1 - Pon Mar 26, 2018 4:52 pm

rosomak napisał/a:
Tomek1 napisał/a:
Obojetnie z kim


Z Gargamelem dostaniesz to sie oduczysz obojetnosci!


Tomek1 napisał/a:
bede pijany


Lepiej niech on uważa ;)

windham hell - Pon Mar 26, 2018 6:15 pm

Wiktor napisał/a:
warto zapoznać się z aktualizacją tematu i dokładnie określić swoje preferowane zakwaterowanie.


zupełnie obojętne , z pierwszą wolną osobą która nie będzie miała nić przeciw



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group