To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - "Wstęp do torfoznawstwa"

Wiktor - Pon Kwi 09, 2018 10:11 am
Temat postu: "Wstęp do torfoznawstwa"
Zgodnie z przewidywaniami, wskutek piętrzących się problemów natury ilościowej, nasze spotkanie z Torfem Niebanalnym jesteśmy zmuszeni podzielić na dwie tury :D Czyżby ilość whisky "torfowej niebanalnie" okazywała się współcześnie niemal niezmierzona?...
Część z już przygotowanego line-up'u zostaje zatem (z rozmysłem) wydzielona i będzie poddana analizie w trakcie autonomicznej jednostki naukowej, jeszcze w tym miesiącu ;)

Niniejszym zapraszamy na spotkanie rozpoznawcze, które odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia pod hasłem "Wstęp do torfoznawstwa (dla meliorantów). Działy wybrane"" - a konkretnie w Szczecinie (lub pobliżu). Liczba miejsc na tym seminarium mocno ograniczona.



W programie degustacji przetarcie przed oficjalnym Spotkaniem Wiosennym, zaś przewidywany temat wiodący brzmi: Islay vs Jura. Mocne wrażenia, jestem przekonany, zapewnione :mrgreen:

Zainteresowanych zapraszam do pilnych zgłoszeń. Czasu jest akurat dość, by pomyśleć i o wybraniu się, i jeszcze może o kilku kolejnych, wyjątkowo jak na BOW obrazoburczych, butelkach ;)

Czarek - Pon Kwi 09, 2018 10:36 am

Obowiązki zawodowe wzywają, jestem :mrgreen:
Pinio - Śro Kwi 11, 2018 11:16 pm

mimo pokusy nie dam rady-- w tym czasie uzdrawiam bliżnich :sad:
Wiktor - Sob Kwi 28, 2018 6:22 pm

Jesteśmy na żywo ;)
Ruda - Sob Kwi 28, 2018 6:39 pm

a można na żywo zdjęcia "en face" :) ))) butelek oczywiście ;)
Wiktor - Sob Kwi 28, 2018 6:54 pm

Wychodzą takie-artystyczne-bardziej :twisted:

Ale ta Jura The Paps... no, jest konkret.

Ruda - Sob Kwi 28, 2018 7:07 pm

Ale ten Kilchoman, to jakieś pokłosie ;) https://youtu.be/C0mKZRWT238 ?, bo nie widać wyraźnie, tylko kolor :lol:
Wiktor - Sob Kwi 28, 2018 7:21 pm

To wersja dla LMDW, więc należy spodziewać się wszystkiego...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group