To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Springbank 12. Burgundy vs Sherry Amontillado

aguero - Pią Cze 01, 2018 7:34 pm
Temat postu: Springbank 12. Burgundy vs Sherry Amontillado
W najbliższym czasie planuję otworzyć dwie butelki Springbanka. Butelkę nr.1 otwieram jeżeli znajdą się chętni na połowę butelki, natomiast butelkę nr.2 otwieram bez względu na chętnych. Do ceny za sampla należy doliczyć 2zł za szkło oraz 12 zł za przesyłkę.

1. Springbank 12 Burgundy https://www.whiskybase.co...ar-old-burgundy
Zamknięta 50ml-36zł
-nogreg 50ml
-loom 50ml
2. Springbank 1996 Amontillado Sherry https://www.whiskybase.co...springbank-1996
Zamknięta 50ml-46zł
-czarny 50ml
-nogreg 50ml
-loom 50ml

czarny - Pią Cze 01, 2018 10:08 pm

Poproszę
Springbank Amontillado- 50ml

nogreg - Sob Cze 02, 2018 8:43 am

Po 50ml obu wezmę, to wstrzymaj się na chwilę z wysyłką pozostałych sampli.
Trzymajtusię i - Sob Cze 02, 2018 8:12 pm

Wie ktoś co dokładnie oznacza ,,VAT TYPE
1st Fill Burgundy Barrels'' nim ktoś pomoże zaspokoić moja ciekawość, proszę pamiętać, że ja już z rok czy dwa jestem na tym forum.

loom - Nie Cze 03, 2018 10:05 am

po 50 ml pliz

w odpowiedzi na pytanie, to są z pewnością zmieszane destylaty z różnych beczek. Mają tam beczki i po pinot noir i po chardonnay (główne burgundzkie szczepy). Dzięki takiemu zabiegowi whisky lezakowała tylko w beczkach po winach. W przypadku single casków (ale i też multi jak np. w Longrow Red), często w Springbank przelewają zawartość beczki po winie do beczki po bourbonie, albo odwrotnie. Chodzi o specyfikę beczek po winie i ich finalny wpływ na aromat i smak destylatu.

aguero - Nie Cze 03, 2018 11:10 am

Obie butelki zamknięte. Jutro bądź pojutrze wyślę rozliczenie na priv. Wysyłka sampli najwcześniej pod koniec tygodnia.
Trzymajtusię i - Nie Cze 03, 2018 9:38 pm

Teraz jak już wszystko wiem, to zamknięte :lol: , gdyby ktoś się mocno spóźniał z wpłatą, to zamiast się upominać tygodniami ja poproszę zestaw, a jeśli jedna wolna, to Springbank 12 Burgundy by mnie interesował. Bardzo dziękuje koledze loom za wyjaśnienie i koledze PW który mi wyjaśnił wszystko ze szczegółami, znaczy dając linka na PW trochę mi się wszystko miesza więc kończę tę nierówną walkę moich zmysłów z alkoholem, nie lubię przegrywać.
aguero - Pon Cze 04, 2018 10:15 am

Trzymajtusię i napisał/a:
Teraz jak już wszystko wiem, to zamknięte :lol: , gdyby ktoś się mocno spóźniał z wpłatą, to zamiast się upominać tygodniami ja poproszę zestaw, a jeśli jedna wolna, to Springbank 12 Burgundy by mnie interesował. Bardzo dziękuje koledze loom za wyjaśnienie i koledze PW który mi wyjaśnił wszystko ze szczegółami, znaczy dając linka na PW trochę mi się wszystko miesza więc kończę tę nierówną walkę moich zmysłów z alkoholem, nie lubię przegrywać.


Koleżanka Ruda postanowiła odstąpić Tobie sampelka Amontillado. 50ml Burgundy dam chyba jeszcze radę wycisnąć z butelki :)

Trzymajtusię i - Pon Cze 04, 2018 4:01 pm

Super, wielkie DZIEKUJE dla nieobecnej koleżanki Rudej i dla ciebie kolego aguero.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group