To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Xmas 2018 "Boże Narodzenie w whisky"

rosomak - Czw Sie 16, 2018 1:44 pm
Temat postu: Xmas 2018 "Boże Narodzenie w whisky"
W związku ze zbliżającym sie jakże szybko grudniem, a wraz z nim Xmasem (14-16) informuję i proszę jak poniżej:

1. Xmas odbędzie się w miejscówce w województwie Zachodnipomorskim albo Lubuskim (czy dalej dodaje się to chore „e” tak btw?). Tak, wiem, wiem, jeszcze przyjdzie czas na Polskę centralną, Bieszczady czy Gdańsk 😉 Bardzo możliwe, że nie będzie to jednakowoż Szczecin tym razem – wiele zalezy od Gości.

2. W związku z tym, że opcji na miejsce spotkania mamy kilka potrzebujemy naprawdę dobrych wskazówek na temat ilości uczestników. Liczba potencjalnych miejscówek z ilością powiedzmy 8 pokoi jest diametralnie różna od tych z 20. Na razie grupa zdeklarowanych uczestników jest bardzo wąska co przyznaję bardzo ułatwia wybór lokalizacji 😉

3. W związku z powyższym aby móc ustalić gdzie dokładnie się spotkamy proszę o niezobowiązujące zgłoszenia na PW do mnie lub Wiktora do 31 sierpnia.

4. Zobowiązujące zgłoszenia do 30 września.

5. Zakup butelki / butelek do 31 października.

6. Jeżeli ktoś nie wie czy powinien się zgłosić i potwierdzić, bo wydaje mu się, że już się zgłaszał to niech sie jednak zgłosi 😉

Koszty noclegu planujemy dość tradycyjnie – 100 do 200 pln od osoby za noc w pokoju dwuosobowym. Wiele oczywiście zależy od finalnej decyzji co do miejsca spotkania. Również od liczby uczestników zależy czy uda nam się w tym zmieścić koszty wyżywienia i wynajmu sali.

Przypominam, że w tym roku tematem jest „Boże Narodzenie w whisky”. Czyli ogólnopojęte smaki świąteczne. Tych kontrowersyjnych nie wyłączając 😉 Przynajmniej jeśli chodzi o degustację główną - sobotnią.

Przypominam tez, że w tym roku testujemy „nowatorską” formułę Xmasa na zasadzie „jak sobie pościelesz tak się wyśpisz” czyli generalnie nie planujemy serii butelek o wartości samochodu, a jednocześnie chcielibyśmy żeby uczestnik sam był naprawdę zadowolony z tego co będzie degustował. Co nie oznacza, że nada się dowolna whisky współczesna, kastrowana czy z nielimitowanej serii. Każda propozycja nadal musi być uzasadniona i zaakceptowana przez BOW. Jeśli ktoś miałby ochotę zobaczyć jakieś sugestie to zapraszam na PW do mnie czy do Wiktora.

Pozostałe pytania, groźby lub ucałowania proszę w tym wątku.

Wiktor - Sob Sie 18, 2018 9:48 pm

Nazwałbym tę formułę jeszcze inaczej: wolność w przymusie ;) Zwykle ograniczają nas dość wąsko zakreślone ramy tematyczne. Ma to swe dobre strony, ale niekiedy chciałoby sie po prostu "napić czegoś (bardzo) dobrego" :cool: Xmas w zamierzchłych zamierzeniach był okazją degustacji takich whisky, które dobrze rokując gdzieś tam czekają na swój specjalny moment... Do tego podejścia chyba warto powrócić.
Pinio - Nie Wrz 02, 2018 1:13 pm

Witam Panów.
Ja krótko-potwierdzam moją obecność na Xmasie i już się cieszę :grin:

Tomek1 - Wto Wrz 18, 2018 7:52 am

To jak trzeba oficjalnie, to ja tez się zgłaszam.
Wiktor - Wto Wrz 18, 2018 9:12 am

rosomak napisał/a:
6. Jeżeli ktoś nie wie czy powinien się zgłosić i potwierdzić, bo wydaje mu się, że już się zgłaszał to niech sie jednak zgłosi 😉

Tomek1 - Czw Wrz 20, 2018 9:17 pm

Koleżanki i koledzy, jeśli ktoś się wstydzi zgłosić, to prosimy zrobić to czym prędzej. Wybrane miejsce wymaga określonej liczby uczestników, a tych jeszcze trochę brakuje....
rosomak - Czw Wrz 20, 2018 9:42 pm

Damy rade kameralnie. Nawet byly glosy za taka opcja ograniczajaca odgornie te wlasnie impreze;) Co by sie nie dzialo Xmas nie zginie, Gwarantuje. Moze natomiast wrocic do korzeni roku 2009. Byc moze tak powinno byc.
Hubert - Czw Wrz 20, 2018 10:55 pm

Ja na pw się już Rosomakowi zgłosiłem , ale z przyjemnością potwierdzę na forum. Będę !!! :wink:
JacekBee - Pią Wrz 21, 2018 10:45 am

Ja już potwierdzałem podczas spotkania we Młynie ale i na forum - oficjalnie się zgłaszam!
windham hell - Pią Wrz 21, 2018 11:28 am

ja również oficjalnie na forum potwierdzam obecność
loom - Czw Wrz 27, 2018 9:58 pm

A ja miałem nie jechać już w krzoki, do dziś leczę rany... ale serdeczni koledzy mnie zdopingowali miło. Wujkowie, Loom będzie. Czarek mój kamracie w Sekcji Inspekcja i Kontrola weź rusz się też!

Koleżkowie ze Szczecina, prawdopodobnie w czwartek już zaczniemy, żeby k..wa nie było, że praca, że dzieci, że kochanka...

rosomak - Wto Paź 16, 2018 8:21 pm

Czas na aktualizacje. Imprezujemy w Szczecinie na „starym nowym” miescie wiec bedzie troche ladniej niz w „starym centrum” ;) W najblizszej okolicy lokalne roznorakie miejscowki na sniadania, obiady, slynna wsrod tych i owych „Ukraineczka” itp. Nieopodal piekna, z pewnoscia o tej porze roku, Odra ;) I tam kolejne knajpy jesli komus wola. Przy okazji - dla przyjezdnych – jest to naprawde nieopodal dworca.

Tegoroczna miejscowka: https://www.facebook.com/NieboWineBarCafe/
Tam tez bedzie posilek w piatek i sobote po oficjalnym zakonczeniu spotkania. Cena za jedzenie i wynajem sali w trakcie uzgodnien. Staramy sie, zeby bylo sensownie ;) Natomiast nieodmienne zachecam zeby w piatek zjesc cos przed przyjazdem, a nie na ostatnia chwile w lokalu.

Terminrozpoczecia imprezy: piatek 17:00, sobota 15:30.
W sobote zgodnie z zalozeniem whiskowe klimaty swiateczne, w piatek zas znacznie wieksza dowolnosc kontynuujac tegoroczna mysl przewodnia o tym, ze sami sobie zgotujemy ten los ;) Nadal jednak musi to byc flaszka zaakceptowana przez BOW. Wszelkie wczesniej podane terminy zakupow i zgloszen obowiazuja.

Co do miejsc zakwaterowania to wracamy do idei sprzed kilku lat i zostawiamy naszym gosciom pelna dowolnosc. W okolicy nie brakuje obiektow o najrozniejszych kategoriach cenowych. Od licznych apartamentow, przez hotel Podzamcze (strona zawirusowana – trzeba bookowac przez portale), sieciowke Campanille i hotel Focus, a dla bardziej wybrednych hotel Zamek. Wszystko w odleglosci kilku minut spaceru od naszego lokalu. Jesli ktos chce zamieszkac dalej to oczywiscie jego wola. W razie napotkania straszliwych trudnosci prosze o PW.

[ Dodano: Sob Gru 08, 2018 10:49 am ]
Aktualizacja co do kosztow wynajecia sali - zobowiazalismy sie u wlasciciela lokalu, ze kazdy kupi u niego posilek, co spowoduje, ze zadnych dodatkowych kosztow nie bedzie i parter lokalu bedziemy mieli na wylacznosc. Samo miejsce jednak do najtanszych nie nalezy - przyklady cen glownych dan TUTAJ, taki to kompromis. Takze do zobaczenia na Xmasie - osmiorniczki czekaja ;) Ponoc jakies Glenfarclsy 105 tez...

Wiktor - Śro Gru 12, 2018 4:43 pm

rosomak napisał/a:
parter lokalu

Tam zaraz obok kuchni? :shock:

rosomak - Śro Gru 12, 2018 5:27 pm

Dla chetnych nawet w! ;)

A tak dokladniej to chodzi o dolna sale. Niech bedzie, ze piwnica - trudno to okreslic, bo tez ma wyjscie na zewnatrz bezposrednio. W kazdym razie kto wejdzie do srodka ten nas znajdzie.

Wiktor - Sob Gru 15, 2018 7:11 am

Chyba się jednak nie doczekam na moją kolację. :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group