To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Springbank, Hazelburn, Longrow Sauternes - konkursowo

Hubert - Śro Paź 24, 2018 12:44 pm

Jeżeli ladyboy to tylko dla Looma :wink:
A Ciebie Tomek trzymam za słowo :smile:

Wiktor - Śro Paź 24, 2018 12:56 pm

Hubert napisał/a:
za słowo

Oj, te wasze szyfry...

Hubert - Śro Paź 24, 2018 1:59 pm

Zazdrośnik :mrgreen:
loom - Śro Paź 24, 2018 4:43 pm

Hubert napisał/a:
Jeżeli ladyboy to tylko dla Looma


Dokładnie! Byle ładny, pełnoletni i sprawdź jakość silikonów żeby nie było lipy hahahaha! Puścimy go w Polske "koneserom" zarobi se chłopak (?) na saksach a i nam skapnie na jakie stare Local Barleye i inne Ardbegi. Gargamela tylko trzeba od niego izolować. Wybierzesz se co chcesz :D .

Hubert napisał/a:
A Ciebie Tomek trzymam za słowo

Potrzymacie się już wnet, a za te sampelki przynajmniej mu porób foty miejscowych "gwiazdek":)

aguero - Śro Paź 24, 2018 9:49 pm

Pitupops napisał/a:
Jak jeszcze jest poproszę komplet po 50ml.


Niestety nie zostało już nic. Jeżeli któryś z kolegów zrezygnuje to jesteś pierwszy w kolejce.

Lista zaktualizowana. Mogę ogłosić że sampling dojdzie do skutku. Sample postaram się wysłać w drugim lub trzecim tygodniu listopada. Wspólne wysyłki bardzo mile widziane.

[ Dodano: Czw Lis 08, 2018 7:01 pm ]
W przyszłym tygodniu postaram się rozlać butelki i powysyłać sample. Cena za zestaw wraz z buteleczkami i przesyłką to 142zł. Niektórym osobom nie wysłałem jeszcze sampli Douglasa Lainga. Te osoby niech odliczą sobie przesyłkę. Jeżeli ktoś nie ma danych do przelewu to proszę o info na priv.
Po Swiętach Bożego Narodzenia mam trochę wolnego więc pewnie uda się zorganizować jakiś mały sampling :) . Niech zainteresowani dadzą znać czy wstrzymać się z wysyłką.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group