To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Czy blogerzy śnią o ekstatycznych whisky?

Wiktor - Pią Lis 09, 2018 7:10 am
Temat postu: Czy blogerzy śnią o ekstatycznych whisky?
W ramach kontynuowania dyskusji zapoczątkowanej w temacie "Miler i Przyjaciele" zachęcam do jej przeniesienia na szerszy plan. Niesłusznie wyróżniać jedno drzewo, gdy płonie las. Garść tematów do podjęcia:


1. Czy blogerzy piją whisky, czy blogują? Dekalog lidera opinii.
2. "Miłość w czasach nienawiści?" (rozprawka)
3. Czy whisky powinna być wdzięczna blogosferze?
4. Kto jest bez winy, niech pierwszy zacznie blogować - nasi Ulubieńcy. Wypowiedź uzasadnij.
5. "20 minut makaronu" Nowe media w służbie bloggingu. Vlogi, filmy ze sklepów wolnocłowych, relacje live z degustacji, spacer z whisky (przykłady).
6. Zjawisko konwergencji: branża whisky, a blogosfera.
7. Bloger niepokorny - rozważania teoretyczne.


Zapraszam zgromadzonych do zabierania głosu!

loom - Pią Lis 09, 2018 1:43 pm

Kusisz...kurde kusisz "Dioble Rogoty"! :) ))

BTW Pierwszy raz ogłaszam, że zacząłem pracę nad swoim 'blogiem' (w zakładce stworzonej przez Ciebe na forum). To raczej luźne myśli, szumnie nazwane felietonami. Z dramowym pozdrowieniem! ;)

nogreg - Sob Lis 10, 2018 1:50 am

Wiktor napisał/a:
1. Czy blogerzy piją whisky, czy blogują? Dekalog lidera opinii.

Raczej tak, po bloguje się łatwiej. :mrgreen:

Wiktor napisał/a:
2. "Miłość w czasach nienawiści?" (rozprawka)

A bezczelny, ostatni raz słowo rozprawka padło przed maturą, teraz jest nongrata.

Wiktor napisał/a:
3. Czy whisky powinna być wdzięczna blogosferze?


To dla mnie najciekawszy punkt. Jestem zdania, że tak, i zarazem nie. Z jednej strony trafiłem do BOW dzięki pewnemu blogerowi, a tak, zgadnijcie kto miał za mało opisanej whisky, abym poszukiwał dalej? :idea: Z drugiej powszechność tematu powoduje, że każdy chce napić się whisky, a ta w efekcie drożeje :evil:

Wiktor napisał/a:
4. Kto jest bez winy, niech pierwszy zacznie blogować - nasi Ulubieńcy. Wypowiedź uzasadnij.

Wiktor napisał/a:
5. "20 minut makaronu" Nowe media w służbie bloggingu. Vlogi, filmy ze sklepów wolnocłowych, relacje live z degustacji, spacer z whisky (przykłady).

Chmmm, niestety problem w tym, że ciężko znaleźć osobę, która łączy kilka cech: mądry, by gadał na temat, miał dobry głos radiowca, skoro jestem facetem to był piękną brunetką. Stąd ulubienicy , czy z naturalnych powodów ulubieńca brak.

Wiktor - Sob Mar 16, 2019 10:05 am

Krótka blogerska historia zdjęć z festiwali

2014 - Butelki whisky
2015 - Butelki starych whisky
2016 - Ja i butelki starych whisky
2017 - Ja, moi przyjaciele blogerzy i butelki starych whisky
2018 - Ja, moi przyjaciele blogerzy i coś w kieliszku
2019 - Ja i moi przyjaciele blogerzy
2020 - ... :?:

Ruda - Sob Mar 16, 2019 12:50 pm

2020-Bloger, Pani Stópka bądź inna kobieta szkockiego świata whisky i "świetna" whisky NAS.

Wszystko zgodnie z przyszłymi trendami https://scotchwhisky.com/magazine/features/24586/how-is-whisky-supporting-gender-equality/ kobiety i whisky oraz w ramach ambitnych planów whisky turystyki https://scotchwhisky.com/magazine/latest-news/24720/clynelish-and-cardhu-revamp-plans-revealed/ .
Oj, Panowie, jak Wam te kobity poskładają beczki, dokonają kupażu, to dopiero będzie wyzwanie smaku i aromatu :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group