To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli giełda whisky dla początkujących - Whisky Lagavulin

beje2 - Pon Sty 21, 2019 3:17 pm
Temat postu: Whisky Lagavulin
Witam, to jest mój pierwszy post na forum i z góry przepraszam jeżeli napiszę coś nie tak.
Otóż w zeszły piątek byłem z kolegami umówiony na wieczór w męskim gronie. Każdy z nas miał przynieść po butelce Whisky.
Pogrzebałem trochę w domu i znalałem jakąś tam Whisky. Mnie nazwy nic nie mówią, z głowy znam tylko Jack Daniels. Koledzy uświadomili mnie, że to co znalazłem to Lagavulin i lepiej go zostawić na inną okazję. Ponadto jak zobaczyli butelkę, to powiedzieli, że może mieć wartość kolekcjonerską.

Link do zdjęć Whisky

Podsumowując moje pytanie jest następujące: Czy ta Whisky ma wartość kolekcjonerską?
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

Wiktor - Pon Sty 21, 2019 3:44 pm

To faktycznie Lagavulin. Albo butelka od Lagavulin ;)
lukus - Pon Sty 21, 2019 4:01 pm

Koledzy mieli rację, szkoda by było go wypić tak na początek, biorąc pod uwagę, że jest wart trochę ponad 1000 Funtów.

Tutaj link do ostatnich aukcji:

https://www.whiskyauction...id=auction_form

beje2 - Pon Sty 21, 2019 8:34 pm

Dziękuję za odpowiedzi. Na początek nowego roku taka miła wiadomość, że mój majątek jest większy niż zakładałem :smile:
Jestem totalnie zielony i temat whisky jest dla mnie nowy. Czy tę butelkę lepiej trzymać, bo np. z czasem zyska na wartości, czy może sprzedać i dostać jakąś ekstra kasę? Jeżeli zdecydowałbym się na sprzedaż to gdzie to można wycenić i sprzedać?
Pomóżcie proszę :)

[ Dodano: Czw Sty 24, 2019 10:33 am ]
Po przemyśleniu tematu, Lagavulin wraca do szafki i poczeka na inne czasy... może gorsze :)
Znalazłem natomiast inną Whisky, którą mogę sprzedać. Link do zdjęć.

JacekBee - Czw Sty 24, 2019 12:27 pm

beje2 napisał/a:
Po przemyśleniu tematu, Lagavulin wraca do szafki i poczeka na inne czasy...


Słuszna decyzja. Skoro jeść nie woła, to warto taki piękny kawał historii potrzymać.
I, co ważniejsze, kiedyś przy jakiejś okazji otworzyć bo o to właśnie - nie o kasę - w whisky chodzi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group