To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Potrzebuję fachowca od wódki....

seboll2 - Pon Kwi 29, 2019 11:29 am
Temat postu: Potrzebuję fachowca od wódki....
Mianowicie posiadam Wódkę Chopin Millenium 2000

wódka wyszła w limitowanej serii w 2000r , butelka z numerem oraz podpisem


gdzie mógłbym takie coś wystawić ?
widziałem kiedyś , że cena jest dosyć wysoka lecz nie wiem gdzie to sprzedać , gdzie znaleźć kolekcjonera.............

rosomak - Sob Cze 22, 2019 7:47 am

seboll2 napisał/a:
wódka wyszła w limitowanej serii


seboll2 napisał/a:
widziałem kiedyś , że cena jest dosyć wysoka lecz nie wiem gdzie to sprzedać , gdzie znaleźć kolekcjonera


Bagatela bodaj 40 tys egzemplarzy. Bardzo jestem ciekaw czy znlazl sie ten kolekcjoner w "dosyc wysokiej" cenie. Bardzo prosze o podzielenie sie doswiadczeniem.

Trzymajtusię i - Pon Cze 24, 2019 9:24 pm
Temat postu: Re: Potrzebuję fachowca od wódki....
seboll2 napisał/a:
Chopin Millenium 2000
butelka z podpisem
Nie jestem pewien, ale to może być jakieś oszustwo, autografy to inwestycja, czasem lepsza niż grunt, czy nieruchomości, ale Fryderyk z podpisywaniem flaszek ma pewien kłopot.
nogreg - Wto Cze 25, 2019 1:46 pm

Trzymajtusię i napisał/a:
Chopin Millenium 2000
butelka z podpisem
Nie jestem pewien, ale to może być jakieś oszustwo, autografy to inwestycja, czasem lepsza niż grunt, czy nieruchomości, ale Fryderyk z podpisywaniem flaszek ma pewien kłopot.


Człeku małej wiary, apostole nieufności :wink: . Trza Ci poczytać żywoty tych naszych agentów na obczyźnie, tych wszystkich Adamów, Julków, Fryderyków. Słyszysz moc tych imion!!! A wnet zrozumiesz, jak skromną osobą jest choćby Paris Hilton czy taki Elton John.
Ja tam jestem skłonny uwierzyć, że Nasz Fryderyk podpisał 40000 butelek i schował je w dziurze w ścianie, i zamurował, dla potomności. Taka tam teoria, prawie nie ma słabych punktów. :mrgreen:

seboll2 - Pon Lip 01, 2019 6:38 am

człowiek zada pytanie a zaraz znajdzie się kilku który będą polemizować jaki podpis czy podróba.... dostałem prezent około 16lat temu i tak stoi jako ozdoba
Trzymajtusię i - Nie Lip 07, 2019 4:26 pm

To zanieś do firmy Rosiek&Rosiek są z twojego miasta, a nie na bestofwhisky, czy jak chcesz sprzedać, wycenić rybki akwariowe to idziesz do salonu samochodowego? Masz zwykłą czystą wódę, ze spirytusu rektyfikowanego luxusowego, czyli wyczyszczoną ze wszystkiego czym tu się ludzie zajmują.
seboll2 - Pon Lip 08, 2019 11:45 am

Trzymajtusię i,

Firma zajmuje się sprzedażą alkoholi oraz napojów i nie skupują ani nie wyceniają alkoholi , mi chodziło o stronę , link do kogoś kto mógłby mi pomóc w danym temacie , widziałem , że są zagraniczne aukcje alkoholi i może ktoś coś takiego robił wystawiał , jak to wygląda

Czajkus - Wto Lip 23, 2019 8:52 am

Też mam taką butelkę - to jej opis reklamowy

"Chopin Millenium 2000 Vodka to najbardziej ekskluzywna, unikalna i jedyna w swoim rodzaju wódka, stanowiąca idealne połączenie walorów smakowych, tradycyjnej polskiej receptury z niepowtarzalną estetyką opakowania nawiązującą do największych arcydzieł sztuki zdobniczej. Wyprodukowana specjalnie z okazji Trzeciego Millenium, ta wyjątkowa wersja Chopina jest jedyną wódką w historii świata, do której butelki ozdabiane są ornamentami z prawdziwego złota i każda oznaczona jest indywidualnym numerem. Produkcja wódki jest sztuką, a produkt który Państwu przekazujemy Chopin Millenium 2000 Vodka, to prawdziwa sztuka w czystej postaci."

Normalnie bezcenna :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group