To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - XV-lecie portalu BOW.pl

windham hell - Pon Sty 20, 2020 7:38 pm

jeżeli nogreg nie będzie miał nic przeciw to może trójka ?
nogreg - Pon Sty 20, 2020 8:43 pm

Nie mam nic przeciwko. Zapraszam serdecznie.
soma - Wto Sty 21, 2020 12:12 pm

Ja wskazałem jedynkę że względu na nocne pochrapywanie - jak by zabralko pokoi lub ktoś potrzebował kompana do dwojki- to jestem chętny, ale żeby nie było że nie ostrzegalem
Czarek - Czw Sty 23, 2020 11:21 pm

Dla formalności przypomnę o moim chrapaniu, jeśli to akceptujecie to jesteśmy trzema muszkieterami :lol:
Tomek1 - Pią Sty 24, 2020 8:44 am

Kto nie chrapie, niech pierwszy rzuci kamieniem...
rosomak - Pią Sty 24, 2020 3:23 pm

Tomek1 napisał/a:
Kto nie chrapie, niech pierwszy rzuci kamieniem

Kto nie chrapie ten donosi!

Pinio - Pią Sty 24, 2020 3:53 pm

ja też chrapię i dlatego jestem już od czwartku
Wiktor - Wto Sty 28, 2020 5:10 pm

Lista zgłoszeń zamknięta.

W sprawie kosztów pobytu wkrótce zostaną rozesłane prywatne wiadomości lub maile.

Składka whiskowa - 250 EUR, prosimy o terminowe wpłaty, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem (do końca lutego).

Pinio - Wto Sty 28, 2020 9:59 pm

ok przeleje się.

A teraz do Pragi

Krzysiek - Pon Lut 03, 2020 5:19 pm

W kwestii noclegów: w środę zatwierdzam ilość i rodzaj pokoi hotelowych. Odezwę się do Was z informacją odnośnie cen i sposobu płatności w wiadomościach prywatnych.
Pawcio - Wto Lut 04, 2020 2:44 pm

szybkie pytanie do kolegów, czy ktoś reflektuje na wspólny pokój czy mam rezerwować jedynkę??
Prosiłbym o decyzję jak najszybciej

soma - Wto Lut 04, 2020 4:52 pm

Pawcio napisał/a:
szybkie pytanie do kolegów, czy ktoś reflektuje na wspólny pokój czy mam rezerwować jedynkę??
Prosiłbym o decyzję jak najszybciej


Ja reflektuje na wspólny pokój - na razie mam jedynkę :) - taki Nieznajomy to skarb ...

Krzysiek - Wto Lut 04, 2020 7:20 pm

Panowie Pawcio i soma - ustalcie tylko terminy i ewentualne rozliczenia, bo - z tego co na tę chwilę mam zapisane - soma ma rezerwację od czwartku do niedzieli, a Pawcio od piątku do niedzieli.
Wiktor - Wto Lut 04, 2020 7:38 pm

Ja mam inne pytanie... Co panowie Pawcio i Krzysiek robili w okresie od momentu powstania BOW do dnia 27-28 czerwca 2005 roku? Bo na pewno nie wspomagali czynem ni słowem (pisanym) procesu powstania i krzepnięcia tego Forum! Ha!...

:mrgreen:

nogreg - Wto Lut 04, 2020 8:15 pm

Teczki już mamy pozakładane, jakby ktoś nie wiedział. :shock: Pilnujcie się. Co napiszecie, nic nie zostanie zapomniane.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group