To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Promocje w M&P

nogreg - Śro Cze 12, 2019 12:17 am
Temat postu: Promocje w M&P
Witam
Otrzymałem cynk z M&P, że coś tam ciekawego mają. Z reklamowanych rzeczy np:

1. Kilchoman Machir Bay edycja dl M&P z 15% whisky po sherry (normalnie 10%) za 250zł,

2. Glen Scotia Campbeltown Malts Festival Edycja 2019, finiszowana w beczce po rumie, 356zł

3. Nowe whisky z serii BATTLEHILL od DT po sherry (GLENALLACHIE 10YO, BUNNAHABHAIN 10YO, CRAIGELLACHIE 10YO, GLEN MORAY 9YO) po 290zł/butelkę, i to by mnie interesowało. :idea:


Gdyby znalazło się 5 chętnych osób na BATTLEHILL 4 x 100ml, to zorganizuję sampling

sampling


PS. nieśmiertelna kolekcja z "Gra o tron" sprzedawana w całości oraz na butelki, niech świadectwem wartości oferty będzie cena: " Dalwhinnie (Stark) oraz Cardhu (Targaryen) są po 237zł. Lagavulin (Lannister) oraz Oban (Nights Watch) są po 322zł. Talisker (Grey Joy) oraz Clynelish (Tyrrel) są po 227zł, a Royal Lochnagar (Baratheon) i Singleton (Tully) po 170zł. " W tej cenie może kogoś pojedyncza butelka zainteresuje. Całość trochę ponad 1900zł. Ale to i tak wyprzedaż 50% w stosunku do oferty z BOW : Oferta Gra o tron Taki tam news.
Ceny przeze mnie podane są od przedstawiciela, ale chyba nie będzie miał nic przeciwko, jeśli podam do niego namiar potencjalnemu kupcowi.

pozdrawiam

Wiktor - Śro Cze 12, 2019 9:15 am

nogreg napisał/a:
w stosunku do oferty z BOW

BOW dość radykalnie odcięło się od tamtej oferty.
Od powyższej zresztą też :mrgreen:

nogreg - Śro Cze 12, 2019 12:46 pm

nogreg napisał/a:
Taki tam news.
, bo jest sezon na GoT, a chyba ktoś napisał, że ze dwie butelki są niezłe.
Wiktor - Śro Cze 12, 2019 4:36 pm

nogreg napisał/a:
dwie butelki są niezłe

A to ja przy okazji polecę próbowaną całkiem niedawno, oficjalną Talisker 8yo. Wjechała sobie na stół rozbiegowo, bez najmniejszej spiny, i znalazła się jak dla mnie wśród liderów degustacji. Co ciekawe, dopiero teraz zorientowałem się, że to CS ;) Ha, coś podobnego... Niezwykle pijalna, łagodna, taliskerowata z ciekawą nutą słodką (powidła), z konkretnym finiszem. Nie wiem, jak ma się do mocarzy spod znaku Górskiej Odznaki Turystycznej, jednak nie zamieniłbym jej nawet na komplet tychże :lol:

nogreg - Śro Cze 12, 2019 4:58 pm

Wiktor napisał/a:
Nie wiem, jak ma się do mocarzy spod znaku Górskiej Odznaki Turystycznej


Też nie wiem, nie próbowałem.

Lepiej podaj link na WB do tego Taliskera, mi się butelczyna kończy, może a nuż da się kupić na zastępstwo?

Wiktor - Śro Cze 12, 2019 5:11 pm

https://www.whiskybase.co...ker-08-year-old


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group