To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Xmas 2020

rosomak - Wto Wrz 22, 2020 10:54 am
Temat postu: Xmas 2020
Jedenasty już Xmas zbliża się wielkimi krokami 😊 Poniżej szczegóły.

Miejsce: Szczecin
Data: 11-13.12.2020
Ostateczny termin zgłoszeń wraz z potwierdzeniem zakupu butelek: 15.11.2020
Wyżywienie: wedle własnego gustu w restauracjach i barach słynącego ze znakomitej kuchni i dobrze wychowanej obsługi Szczecina. Zdecydowanie doradzamy zorganizować sobie jakieś jedzenie przed degustacją dnia pierwszego
Rozpoczęcie degustacji w piątek: 15:30
Whisky: jak poniżej

Na dzień pierwszy zdecydowaliśmy przesunąć odłożoną niegdyś imprezę z lutego tego roku. Zatem w piątek Legenda kontra Bezimienny czyli Macallan vs North Port. Nie bójcie się i nie drżyjcie ci, którzy Macallana nie macie – nie będzie potrzeby wydania 1000 funtów ani nic w tym guście. Nie ma oczekiwań, że pojawi się stare Giovinetti & Figli. Po szczegóły zapraszam na PW. Jeśli ktoś naprawdę, ale to naprawdę nie chce zostać właścicielem butelki legendarnego Macallana (któż by nie chciał?!) to znajdzie się i inne rozwiązanie natomiast z samą wiekopomna walką dwóch destylarni czekać nie lzia albowiem na późną zimę i wczesną wiosnę szykują się już inne whiskowe atrakcje.
Dzień drugi natomiast to duża dowolność. Niemal całkowita. Każdy przynosi taką whisky jakiej sam chciałby się na Xmasie napić. To tak w ramach prób ucieczki od kupowania whisky za miliony. Co nie znaczy, że ma nie być ciekawie, bo ma być 😉 Oczywiście możemy coś doradzić jeśli trzeba.

Zgłoszenia butelek poproszę na PW. Tam też wszelkie pytania, wątpliwości, płacze i złorzeczenia.

Adam Hochul - Pią Paź 02, 2020 6:11 pm

w tym roku to juz napewno nie odpuszcze !
rosomak - Wto Paź 06, 2020 11:03 am

Mamy juz komplet uczestników i wszystkie butelki zostały zakupione :smile: - rekrutacja na Xmasa 2020 zamknięta.

Do zobaczenia :grin:

P.S. Jak tak patrzę na te okazy, które mają się pojawić to się zastanawiam czy nie cofnęliśmy się w czasie o ładnych kilka lat... a miało tak juz nigdy nie być :wink:

Pinio - Wto Paź 06, 2020 6:14 pm

czyli nie dość że mamy co pić to jeszcze mamy gdzie pić---do zobaczenia wkrótce w Szczecinie :razz:
rosomak - Wto Paź 06, 2020 7:10 pm

Pinio napisał/a:
nie dość że mamy co pić to jeszcze mamy gdzie pić

A nawet z kim!

nogreg - Sob Paź 10, 2020 10:42 pm

Mam już Macalana (zakupiony rok temu?) i z przykrością przyjmuję informację. Proszę o wpisanie na listę rezerwową.
rosomak - Nie Paź 11, 2020 8:24 pm

Wpisuję na listę rezerwową. Macallana mogę w razie czego odkupić zatem nie będziesz finsnsowo stratny.
Wiktor - Wto Paź 13, 2020 8:06 pm

rosomak napisał/a:
Każdy przynosi taką whisky jakiej sam chciałby się na Xmasie napić.

A nawet jaką niechcący zostawił wcześniej w domu :lol: :lol: :lol:

rosomak - Wto Paź 13, 2020 8:31 pm

Wiktor napisał/a:
A nawet jaką niechcący zostawił wcześniej w domu

Będzie okazja się przyjrzeć i wyciągnąć wnioski. Celem jest spędzanie imprezy świątecznej tak jak chcemy. Jeśli nie uda się teraz to uda się za rok. Powrót do formuły 2009 niewykluczony ;)

Wiktor - Śro Paź 14, 2020 9:03 am

rosomak napisał/a:
Jeśli nie uda się teraz

Organizator ma zawsze ciężko, z mojej perspektywy natomiast czas ten już się skończył. Definitywnie. I ponieważ nic mnie do udziału nie zmusza i nie wiążą jakiekolwiek deklaracje, mogę o pewnych kwestiach pisać wprost ;) a i wnioski wyciągać przed, a nie po grudniu.
Tegoroczna edycja ma ewolucyjnie połączyć dotychczasowe, mocno już wyeksploatowane ;) podejście (w piątek po raz ostatni) z nowym (albo właśnie "starym"), tak czy inaczej jednak - tym docelowym. Na razie, z tego co do mnie dotarło, a dotarło niemało, chyba właśnie poprzez takie rozmycie tej zmiany mało kto w pełni zrozumiał, jak zasadnicza redefinicja podejścia uczestników do tzw. kwestii butelkowych jest spodziewana w TYM roku :razz:
Xmasowy wieczór (ewentualnie dwa) ma przybrać - na powrót! - postać spotkania przyjaciół, w klimacie niemalże rodzinno-świątecznym, a nie kolejnej degustacji "z rozdzielnika", gdzie kluczowa bywa równa składka albo whisky "na określonym poziomie". Mówiąc obrazowo: pij to, co sam byś autentycznie chciał wypić, dziel się frajdą z takiej jakości i takiego stylu, których sam jesteś orędownikiem, a skoro butelka to twój niejako świąteczny upominek dla paru bliskich przyjaciół, więc na litość nie oglądaj się na nikogo i na to, co sam "dostajesz", tylko po prostu działaj w sposób, z jakiego będziesz zadowolony. Karma wraca. Ot, i cała skomplikowana filozofia ;)

rosomak - Pon Lis 16, 2020 7:17 pm

W związku z uwagami, wyrażonymi przez część uczestników, związanych z wiadomą sytuacją, Xmas 2020 zostaje w podanej wyżej formie przeniesiony na termin w tym momencie jeszcze niewiadomy. Ale z pewnością i bezpieczny i klimatyczny. Mam wrażenie, że kupiona whisky ani nam się nie zepsuje (na szczęście) ani nie stanieje (niestety). Więcej na priv lub telefonicznie dla bezpośrednio zainteresowanych.
Hubert - Pon Lis 16, 2020 9:53 pm

:cry: :cry: :cry:
Tomek1 - Wto Lis 17, 2020 11:31 am

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :sad: :sad: :sad:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group