To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli małe jest piękne - Miłośnicy i fani BOW w natarciu

rosomak - Pon Paź 26, 2020 6:04 pm
Temat postu: Miłośnicy i fani BOW w natarciu
https://ifotos.pl/z/qqnqwer
satma - Pon Paź 26, 2020 7:14 pm

chętnie bym poczytał dyskusję bo popcorn w szafce czeka na okazję :)
jednak coś czuję, a na tym zagrzybiałym forum jestem od niedawna (choć zdarzało się mi tu lookać jako gość przez parę lat raz na ruski rok), że to fani z niejakiej loży...

Adam Hochul - Pon Paź 26, 2020 7:55 pm

ee nie ma nic wiecej? to jak to tak?
Hubert - Pon Paź 26, 2020 8:44 pm

Myśle ze nie tylko forum jest zgrzybiałe ale przede wszystkim jego członkowie :lol: I kto to widział żeby tak szanowaną w Polsce i na świecie LD szykanować zamiast wielbić i kupować te cymesy na potęgę ?!
rosomak - Pon Paź 26, 2020 8:52 pm

Hubert napisał/a:
kto to widział żeby tak szanowaną w Polsce i na świecie LD szykanować

Bo Hubercie, na pewno razem z Tomkiem powiedzieliście flymindowi co pije zanim tego spróbował i ustawiliście jego ocenę, żeby zniszczyć Lożę co jak wiadomo jest celem Waszego życia, a teraz to odium spadło również na BOW. A przecież sam Serge wystawił ocenę jak dla najlepszych whisky na świecie! No prawie...
Następnym razem zaproście Pana Artka na degustację tego rodzaju i być może wszyscy z niej coś wyniosą. W osobistym kontakcie jest całkiem ok choć nie wiem na ile szczere są jego różnorakie zapewnienia, ale tym bardziej warto to sprawdzić :wink:

Tomek1 - Wto Paź 27, 2020 9:03 am

Rosomaku, a jak się Arti popłacze, jak nam coś z jego selekcji nie zasmakuje. Wolałbym aż tak nie ryzykować...
Hubert - Wto Paź 27, 2020 10:29 am

Ja jestem gotowy go zaprosić , nawet wspólnie spróbować jego genialnych wypustów ( mimo ze się zarzekałem ze więcej tego nie zrobię swojej wątrobie ). Pytanie tylko czy przyjmie zaproszenie?
Tomek1 - Wto Paź 27, 2020 10:58 am

A ja się pytam, gdzie jest Flymind ???
Hubert - Wto Paź 27, 2020 11:01 am

Właśnie ! Gdzie jest ten co się ośmielił dać te haniebną ocenę ?
JacekBee - Wto Paź 27, 2020 12:35 pm

Nienawistne, zakompleksione skurwysyny z BOW.
I to są ludzie z którymi piję?

:evil:

rosomak - Wto Paź 27, 2020 1:49 pm

Tomek1 napisał/a:
jak nam coś z jego selekcji nie zasmakuje

Dajcie mu spróbować jakichś sensownych rzeczy z lat 90tych co ostatnio piliśmy, a on niech poczęstuje swoimi przysmakami i o nich opowie i zobaczymy...
Hubert napisał/a:
Pytanie tylko czy przyjmie zaproszenie?

Kiedyś Tomek Miler przyjął. Zobaczmy czy człowiek, który "ma do nas stosunek personalny" ma też tyle samo odwagi i oleju w głowie co kiedyś Tomek.


JacekBee napisał/a:
I to są ludzie z którymi piję?

Grzyby Jacku, grzyby. Ty też jesteś grzybem. Kiedy Ty w ogóle ostatnio na jakimś whisky spotkaniu byłeś albo w ogóle jakąś whisky piłeś żeby mieć porównanie? :lol:

Ty zresztą też na pewnie knowasz jak zniszczyć Lożę. Zapewne nie przyjęli Cię kiedyś na czeladnika, bo nie umiałeś wyrecytować 36 stopni Wielkich Mistrzów od Rycerza Kadosza wzwyż.

Wiktor - Wto Paź 27, 2020 2:02 pm

JacekBee napisał/a:
I to są ludzie z którymi piję?


No. Ty grzybie j...ny ;)

Swoją drogą nigdy nie sądziłem, że dożyję chwili, że pozujący na eksperta sprzedawca bottlerskiego barachła (piękna i chwalona przeze mnie Tobermory z dzisiejszego punktu widzenia okazuje się niestety wypadkiem przy pracy), typek który w branży pojawił się po to, by się na whisky dorabiać i lansować, będzie nam zarzucał interesowność i tendencyjność ocen... Oraz, uwaga, najlepsze: "nie robienie!" :D W domyśle, jak zakładam: nie robienie niczego dla whisky, jako takiej ;) Ogromu samozaparcia, przyznaję, wymaga przyjęcie założenia, że źródłem tych emocjonalnych insynuacji i oszczerstw nie jest jedynie zła wola i urażona miłość własna, a kompletny brak orientacji w temacie tego, "co, jak i za czyje pieniądze" (mówiąc wprost) BOW robi od wielu lat. Akurat nie siebie mam tutaj na myśli, a inne zaangażowane w działalność portalowo-spotkaniową BOW, osoby. Nie zasługują one, moim zdaniem, na bycie obszczekiwanymi przez takie indywidua, które w prawdziwą whiskową edukację swoją - i swoich klientów - wkładają (z oczywistym skutkiem) tyle wysiłku i środków, co kot napłakał.

noniewierze - Śro Paź 28, 2020 10:11 pm

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, kto pisze temu fantastycznemu selekcjonerowi oświadczenia, skoro ten gość nie jest w stanie sklecić jednego sensownego zdania bez błędów?

soma - Wto Lis 03, 2020 11:10 pm

Skoro butelki na 6 dotarły, to może jakiś porównawczy sampling z selekcją LD - wyznacznikiem niech będzie tylko cena - może to otworzy/zamknie dyskusje o hajcie ze strony BOW ? Macie jakieś kontratypy z LD do porównania z ostatnim wyborem butelki na 6 ?
Wiktor - Śro Lis 04, 2020 9:50 am

Obawiam się, że to by tylko wywołało kolejną falę oskarżeń o prześladowanie i czepialstwo dla rozrywki ;) Jasne: porównywać należy wszystko ze wszystkim, "nie ma różnych skal" (jak śpiewał kiedyś Czerwony Piosenkarz) dla whisky, rynków i tak dalej, natomiast nie dajmy się nadmiernie ;) prowokować. Reakcja była, okay, reakcja przesadna będzie przeciwskuteczna i - jak zawsze - będzie służyć złym celom.
Mniej bym się więc skupiał na bottlerze tym, czy innym, natomiast dyskusja "skąd się bierze selekcja lepsza lub gorsza i jak ją zrobić/czego unikać" (ewentualnie: jak to robią inni, "na świecie" itp.) - jak najbardziej. Wówczas skorzystają nie tylko czytelnicy-konsumenci; może i ktoś jeszcze z branży przeczyta podpowiedzi i pójdzie po rozum do głowy?... Kandydatów ciągle nie brakuje, mam wrażenie ;)

Proszę tylko o osobny temat na forum do takich rozważań, naprawdę nie ma co dłużej ogniskować się wokół trzeciorzędnego "problemu" eksperta-bottlera z oślej ławki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group