To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - Konkurs Xmasowy

nogreg - Pią Gru 04, 2020 10:04 pm

Wątpię, by Sąd Najwyższy miał dość kompetencji w tej sprawie, prezydent mógł by Cię rozgrzeszyć, ale Tobie nie o to chodzi. Może Haga?
JacekBee - Pią Gru 04, 2020 10:10 pm

rosomak napisał/a:
Oczywiście zgadywanie Jacka jest nieważne jako jest on z "administracji", a Tomka nieważny, bo nie podaje jednej destylarni :wink:


Nie nagroda lecz chęć szczera zrobi ze mnie bohatera :twisted:

rosomak - Pią Gru 04, 2020 10:34 pm

Tomek1 napisał/a:
Jakaś instytucja odwoławcza?

Tak, możesz podać jedną destylarnie i może nawet wygrać ;)

Adam Hochul - Sob Gru 05, 2020 10:25 am

Po namysle stwierdzam ze jednak byl to Bladnoch ;d
Tomek1 - Sob Gru 05, 2020 11:20 am

To chociaż opis bardzo przypomina mi mój opis owej Dufftown, tk zważywszy na ostatnie wycieczki Wiktora na Zieloną Wyspę, to jej przedstawiciela bym obstawiał.
wncvirus - Sob Gru 05, 2020 5:11 pm

Ehh widzę że wszystkie moje tropy już wcześniej padły. Więc trzeba kombinować. I moja odpowiedź to Glenfiddich.
Wiktor - Sob Gru 05, 2020 5:34 pm

Jakkolwiek cieszy mnie, niezmiernie, powszechna i dobra forumowa znajomość bazowych profili wielu whisky z wiodących destylarni, to pewne typy zawarte w odpowiedziach są chyba jednak nazbyt narzucające się, zbyt oczywiste jak na konkurs oparty o bieżące zasady. Zasady, wg których wcale nie musi chodzić o trafne odgadnięcie nazwy, prawda? Tak tylko mówię. :cool:
windham hell - Sob Gru 05, 2020 9:45 pm

macallan ?
rosomak - Nie Gru 06, 2020 7:39 pm

20 minut...
Tomek1 - Nie Gru 06, 2020 7:55 pm

emocje sięgają zenitu...
rosomak - Nie Gru 06, 2020 8:01 pm

http://www.bestofwhisky.p...php?record=1136

Wygrał nogreg. Kto przeczyta jego odpowiedź będzie wiedział dlaczego 😉
Kiedy piłem tego sampla to jedną z najbardziej narzucających mi się odpowiedzi był Convalmore i gdyby whiskybdg napisał dobre uzasadnienie to miałby szansę wygrać, ale niestety był nad wyraz lakoniczny 😉
Zwycięscy gratuluję i proszę o dane do wysyłki na PW. Postaram się wysłać w przyszłym tygodniu

:grin:

nogreg - Nie Gru 06, 2020 10:14 pm

:shock:
...
...
...

Hurrrraaa. Ale się cieszę. :grin: Dzięki. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie i za wspaniałą nagrodę. Tak się składa, że Benka całego (mam sample) jeszcze nie mam, więc cierpliwie poczekam na wygraną butelkę i z przyjemnością wypiję Twoje zdrowie Rosomaku. Chętnie przywiozę Ci sampla z konkursowego Bena do spróbowaniu przy kolejnym spotkaniu. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

rosomak - Pon Gru 07, 2020 10:10 am

nogreg napisał/a:
z przyjemnością wypiję Twoje zdrowie Rosomaku

Będzie mi bardzo miło :smile:
Pozdrawiam no i coż... miejmy nadzieję, że następny konkurs za rok :smile:

JacekBee - Pon Gru 07, 2020 10:29 am

:shock: Knockdhu...

Poprzeczka do zgadywania była wysoko zawieszona :twisted:

Wiktor - Pon Gru 07, 2020 11:21 am

Skandalicznie wysoko :!:
Wnoszę, aby w przyszłym roku były cztery gotowe odpowiedzi do wyboru, a uzasadnienie w formie rozprawki obligatoryjne ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group