To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - III ZGROMADZENIE BOW.VIP KLUB

Czarek - Pon Lut 16, 2009 11:52 pm

dla wyjaśnienia, moja żonka nie ma zamiaru wąchać
o piciu już nie wspominam :mrgreen:

krystian - Wto Lut 17, 2009 10:58 am

Zaś ja zabrałbym ze sobą Michała. Obaj chętnie wzięlibyśmy udział w degustacji.
Co do terminu, będę mógł się określić dopiero w niedzielę.

Pozdrawiam > krystian

oscarez - Wto Lut 17, 2009 12:07 pm

ja pije moja zona nadal twierdzi ze whisky smierdzi tequilla...no chyba ze jej przyrzadzimy z niej margerite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mik_us - Wto Lut 17, 2009 5:10 pm

Moja raczej się też nie skusi...
RudeBoy - Wto Lut 17, 2009 9:15 pm

RudeGirl - nigdy nie ma kaca
RudeBoy - za kołnierz też nie wylewa

1. termin C - tak
2. termin A - tak
3. termin B - tak 1/2

Wiktor - Wto Lut 17, 2009 11:29 pm

Jeśli ma ktoś kontakt ze starą gwardią (Łódź, Śląsk, Wawa i inni), przekażcie im informację oraz zaproszenie w imieniu BOW :)
Do końca tygodnia chcielibyśmy wybrać ostateczny termin!

Pawcio - Śro Lut 18, 2009 9:16 am

No więc tak , podoba mi się koncepcja (3 wieczory) nie podoba mi się cena ( za drogo)
terminy mogą być , tylko po co te tłumy 32 osoby to ze 2 godziny człowiek sie będzie witał.
No ale proszę mnie na listę dopisać;(

PS.Czy Rajni jest w grupie BoW?? bo coś go nie widzę.(a się stęskniłem) :mrgreen:

PPS .Proszę klepnąć 3 miejsca dla chłopaków z Łodzi (Paweł ,Miron,Sławek)

Wojtek - Śro Lut 18, 2009 9:23 am

Wojtek z Katowic wstępnie się deklaruje, Tomka z Martą też są zainteresowani (z tym, że oni w takiej opcji jak Asia i ja - przyjeżdżają oboje, ale degustuje tylko jedno).
Ostateczne deklaracje złożą w najbliższym czasie.

pawelb - Śro Lut 18, 2009 10:16 am

potwierdzam 3 sztuki Lodz,Pawciu dzieki za rezerwacje i powiadomienie,
termin powiem A/ale sie nie upieram/

pawel

powermac - Śro Lut 18, 2009 10:16 am

Pawcio, potral się rozrasta, ludzi coraz więcej, wszyscy byli zachęcani do udziału w imprezach, to i teraz takie są skutki. Sami tego chcieliście. :mrgreen: Ale ja się cieszę, że Cię poznam. :wink:
Pawcio - Śro Lut 18, 2009 10:22 am

powermac, spoko żartowałem chętnie poznam wszystkich nowych maltańczyków.;))


PS.Piotrek tez juz wie ale sam odpisze.;))

Wiktor - Śro Lut 18, 2009 10:22 am

Pawciu - niezawodnie :)
Tak, Rajmund jest oczywiście w grupie BOW (jakżeby inaczej). Dwa słowa o naszej kalkulacji whisky-składki (pobyt kosztuje jak kosztuje, ale w końcu nie spotykamy się po to tylko, żeby degustować ;) ) A więc, przyjęliśmy założenie składkowe 25 euro na wieczór (poziom jaki ostatnio bywał na spotkaniach); można popróbować modyfikacji jeśli uznamy, iż wystarczą nam mniej wyszukane niż zwykle edycje. I tak zanosi się na pewne zmiany w menu, euro ociera się o 5pln, a składki nie planujemy podnosić.

Pawcio - Śro Lut 18, 2009 10:26 am

Wiktor ten pierwszy post to był szyderczo zmyłkowy ;) )))))))))
Oczywiście dobra łycha musi kosztować !!!!! Trzeba płakac i płacic ale w koncu raz się żyje i po coś sie tyra;)), choćby po to by wypić przedni trunek w pysznym towarzystwie czy odwrotnie jakoś tak;)) :mrgreen:

Wiktor - Śro Lut 18, 2009 11:43 am

No ba, ale i tak poczułem się w obowiązku napisać co i jak ;)

Masz Pawciu kontakt z Zapendem, Ardbekiem, Adamem, może kimś jeszcze ze "starej" ekipy?...

Pawcio - Śro Lut 18, 2009 2:10 pm

Wygląda na to że tamte "herbatniki" juz się wykruszyły.Z Adamem gadałem kilka tyg temu , niestety zdrowie ma wciąż w kiepskim stanie, Ardbek nawet się do niego kiedys odzywał ale co i jak to nie wiem. Zapend chyba też juz się nie chce pokazywać.Namawiałem Tomka bartoszuka ale .... na razie bez efektu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group