To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'a gdzie ją dostałeś?...' - Przedstawiciel Cadenhead's w krakowie :)

oscarez - Śro Lut 25, 2009 10:44 pm
Temat postu: Przedstawiciel Cadenhead's w krakowie :)
Przypadkiem dzis trafilem na strone przedstawiciela Cadenhead's i to, ze tak powiem pod nosem moim :) albo dzialaja od niedawna albo jakos zrecznie sie ukrywali. Na tyle zrecznie, ze przeszukujac czesto internet nigdy tam nie trafilem. Oferta interesujaca, a co do cen - jeszcze nie mialem czasu porownac.

http://www.cadenheads.com.pl

Wiktor - Czw Lut 26, 2009 12:44 am

Sprawa jest nam znana choć tu bardziej Grish powinien się wypowiedzieć ;)
Nie wiem czy aktualnie prowadzą sprzedaż, były tam pewne perturbacje - możliwe że już przezwyciężone. Ceny są (były?) dowodem, że w PL whisky może być kosztowo porównywalna z bardziej cywilizowanymi rejonami.... Czy nadal obowiązują te podane online - nie wiem, może warto spróbować ustalić stan obecny ;)

Czarek - Czw Lut 26, 2009 1:39 am

no i proszę jakie wieści, czekamy na dobre informacje
oscarez - Czw Lut 26, 2009 8:26 am

rozmawialem z facetem wczoraj.powiedzial, zebym przejrzal katalog i wybral co chce. nie ma problemu ze sprzedaza. co do cen nic nie mowil, ze sie zmienily...choc to akurat nic nie znaczy w naszym kraju :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 12:08 pm ]
auaktualniam informacje :) ceny aktualne, mozna zamawiac bez problemow. zobaczymy jeszcze jak z dostepnoscia niektorych propozycji. a to sparwdzimy lada chwila :)

Grish - Czw Lut 26, 2009 12:38 pm

Wiem, ze przez jakis czas jedynie dzialal sklep internetowy. Nie wiem jak jest obecnie ze sklepem w Krakowie. Jak ktos ma info w tym temacie to bardzo bym prosil :)
powermac - Czw Lut 26, 2009 2:24 pm

Rozmawiałem z gościem, można podjechać i zrobić zakupy, płatność tylko gotówka. Trzeba jednak wcześniej zadzwonić, żeby ktoś podszedł do sklepu, bo głównie działają przez internet.
Czarek - Czw Lut 26, 2009 6:33 pm

a tak od strony formalnej to jak jest z obrotem przez net
Grish - Czw Lut 26, 2009 7:10 pm

blokuje ja mocno ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi........
powermac - Sob Mar 07, 2009 5:04 pm

jeżeli chodzi o dostępność, to mają to, co jest na stronie, przynajmniej ja nie trafiłem jeszcze na coś, czego nie ma...
Wiktor - Pią Mar 13, 2009 7:15 am

I tak być powinno :) Wypadnie chyba bardziej pochylić się nad ich ofertą, przypuszczalnie da się wyłowić to i owo... :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group