To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'a gdzie ją dostałeś?...' - OKAZJE CENOWE, czyli daj cynk jak widzisz coś ciekawego

Chlastek666 - Pon Mar 24, 2014 11:32 am

6 sztuk było wczoraj jeszcze:)
snoop - Pon Mar 24, 2014 11:34 am

...a potem rozsamplujesz kartony na butelki :lol:
Nowy wymiar samplowania: 1 butelka :D

Chlastek666 - Pon Mar 24, 2014 11:39 am

a jak nie ma co się rozdrabniać:):D
Czajkus - Sob Kwi 05, 2014 10:16 pm

W Krakowie w Carrefour też wczoraj kupiłem Ardbega Ten za 90,49 zł
Pawloff - Sob Maj 03, 2014 3:33 pm

http://www.whiskybase.com...ora-9th-release

W shopngo za jedyne 2999... :twisted:

Michal - Sob Maj 10, 2014 3:08 am

Przestrzegam przed marketingowym chwytem na który niestety sie nabralem, wkopała mnie ciekawość - Grants w niespotykanej wersji Sherry Cask (jest jeszcze Ale cask)

Dno, kompletne dno, szkoda kasy, szkoda czasu.

(Kupione w Lidlu, never againg...)

Pawloff - Sob Maj 10, 2014 9:14 am

Po prostu pomyliłeś z Glen Grantem ;) tu na wypusty po sherry nie będzie aż tak szkoda czasu...
Rajmund - Sob Maj 10, 2014 9:27 am

Pawloff napisał/a:
Po prostu pomyliłeś z Glen Grantem Wink tu na wypusty po sherry nie będzie aż tak szkoda czasu...

Na przykład, Glen Grant 10yo OB. Smakuje cudownie, czaruje głębią, powala złożonością.*
Bo jeśli chodzi o Grants, to faktycznie, nie ma o czym mówić.

__________
*Tylko jeśli smakowana tuż po Glen Grant no age OB. ;)

Tomek1 - Sob Maj 10, 2014 9:45 am

Z tym ze na rynku sa juz dostępny kilkanascie lat. Jak nie dokupiłes coli to jestes sam sobie winien :)
Pawloff - Sob Maj 10, 2014 11:19 am

Rajmund napisał/a:

Na przykład, Glen Grant 10yo OB. Smakuje cudownie, czaruje głębią, powala złożonością.*
Bo jeśli chodzi o Grants, to faktycznie, nie ma o czym mówić.

__________
*Tylko jeśli smakowana tuż po Glen Grant no age OB. ;)


zakładając, że się piło do tej pory tylko Grantsowe wygibasy i Glen Grant Majors Reserve, bo przy innym odniesieniu, ta głębia gdzieś się zaciera, a złożoność jakaś taka nie wyraźna...

morgan - Sob Maj 10, 2014 2:37 pm

Michal napisał/a:
Przestrzegam przed marketingowym chwytem na który niestety sie nabralem, wkopała mnie ciekawość - Grants w niespotykanej wersji Sherry Cask (jest jeszcze Ale cask)

Dno, kompletne dno, szkoda kasy, szkoda czasu.

(Kupione w Lidlu, never againg...)


:shock: witaj w klubie, mój tej wynalazek schowany głęboko w szafie hehe, też byłem ciekawy, ale już nie jestem :) , poza ciekawością nieczego dobrego się nie spodziewałem w tej cenie. Ale sadzę że na drinka z cola ujdzie,
ps. zrobię experyment, przeleję w karafkę, i dam znajomym do drinka którzy whisky piją jedynie w formie drinków, i na 100 % będzie wow :shock:

Michal - Sob Maj 10, 2014 7:56 pm

Tomek1 napisał/a:
Z tym ze na rynku sa juz dostępny kilkanascie lat. Jak nie dokupiłes coli to jestes sam sobie winien :)


na szczescie mialem, bo tylko tak sie da to coś wypić :)
ps. dodatkowo zrobilem experyment - dolalem lyzke syropu klonowego za radą Ralfy'ego :)


morgan napisał/a:

ps. zrobię experyment, przeleję w karafkę, i dam znajomym do drinka którzy whisky piją jedynie w formie drinków, i na 100 % będzie wow :shock:


pewnie zadziała, bo nie ma to jak siła sugestii :)

Pawloff - Nie Maj 11, 2014 1:03 am

Pewnie zadziała.

a tak na poważnie, przeczytaj FAQ i przestań szukać dobrej whisky w lidlu... :idea:

Michal - Nie Maj 11, 2014 8:55 pm

Pawloff napisał/a:
Pewnie zadziała.

a tak na poważnie, przeczytaj FAQ i przestań szukać dobrej whisky w lidlu... :idea:


Czy ja napisalem ze chce z niej zrobić Balvenie? Po co to ironiczne mądralenie?
Ja FAQow ani instrukcji nie czytam, tak samo jak nie szukam w lidlu dobrej whisky

Pawloff - Nie Maj 11, 2014 9:54 pm

Michal napisał/a:

Ja FAQow ani instrukcji nie czytam


Warto, choćby po to, żeby wiedzieć, że nie debatujemy tu nad walorami Grantsów i innych składników koktajli, a nad whisky słodową w najciekawszych odsłonach.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group