To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Pytanie do uczestników spotkania Modlińskiego

Pawcio - Sob Kwi 10, 2010 4:42 pm
Temat postu: Pytanie do uczestników spotkania Modlińskiego
Czy ktos z powodu dzisiejszej tragedii i żałoby narodowej pragnie zrezygnowac z udziału w Spotkaniu??
Wojtek - Sob Kwi 10, 2010 6:06 pm

My będziemy. Swoją drogą - łatwo tam dojechać? Ja jakoś czuję się zagubiony czytając na ich stronie wskazówki na ten temat... ;)
Wiktor - Sob Kwi 10, 2010 6:14 pm

W Warszawie i tak przebywam służbowo do piątku, zatem jeżeli termin zostanie utrzymany, potwierdzam przyjazd ekipy BOW.
oscarez - Sob Kwi 10, 2010 8:21 pm

ja rowniez mimo tego co sie stalo zglaszam potwierdzenie udzialu.
Pawcio - Sob Kwi 10, 2010 9:13 pm

Wojtek, wpisz w navi współrzędne(sa na stronce gościnca) bo lekko nie jest ;) kierujcie sie na pole golfowe to jest ok 3 km od pola.

Ewentualnie polecam jazde za mna ja ruszam ok godziny 15.00 zaraz po pracy.

Rajmund - Sob Kwi 10, 2010 9:38 pm

Ja będę. Nie wiem tylko czy z ekipą jeleniogórską, czy przyjadę sam. Ale będę :)

Pozdrawiam,
Rajmund

Wojtek - Sob Kwi 10, 2010 10:41 pm

Dzięki Pawciu, chyba faktycznie bez nawigacji się nie obejdzie.
maro - Nie Kwi 11, 2010 11:27 am

Jak uda mi się tam trafić to będę ( wybieram się komunikacją publiczną )
krystian - Nie Kwi 11, 2010 12:12 pm

Ja i Staszek potwierdzamy obecność. Też wybieramy się komunikacją publiczną. Jeśli możliwa okazja zabrać się z kimś autem z linii Warszawa - Nowy Dwór Mazowiecki wszyscy prosimy o wsparcie.

pozdrawiam > krystian

RudeBoy - Nie Kwi 11, 2010 12:57 pm

Witam,

My będziemy jechać 4-kołami, ale nie wcześniej, jak o 17-tej z Grochowa (Praga Płd.)

krystian - Nie Kwi 11, 2010 1:17 pm

Wówczas byśmy przejeli kolegę z dworca i stawili się na Grochowie pod wskazanym adresem, ok?
Maro o jakim czasie przybija do warszawy?

pozdrawiam > k

pawelb - Pon Kwi 12, 2010 11:36 am

my raczej bedziemy,jest tylko jedno ale nie wiadomo kiedy beda uroczystosci pogrzebowe co jesli w piatek lub w sobote?
windham hell - Pon Kwi 12, 2010 11:50 am

obawiam się że w sobotę ,prawdopodobnie będzie nawet prezydent US , więc trudności komunikacyjne mogą być ogromne
RudeBoy - Pon Kwi 12, 2010 2:13 pm

Witam,

No właśnie na marginesie rodzi się pytanie: jeśli faktycznie pogrzeb będzie w sobotę, to co robimy ogólnie, a zwłaszcza ze zwiedzaniem Twierdzy?

pawelb - Pon Kwi 12, 2010 3:22 pm

wszystko wskazuje ,ze pogrzeb bedzie w piatek lub w sobote/mysle ze w sobote -lepiej ze wzgledow organizacyjnych/ rodzi sie wiec pytanie czy nie rozwazyc przesuniecia spotkania o tydzien?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group