To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Pytanie do uczestników spotkania Modlińskiego

windham hell - Pon Kwi 12, 2010 3:54 pm

jeżeli jest taka możliwość i wszystkim pasuje to jest to rozsądna propozycja
maro - Pon Kwi 12, 2010 4:12 pm

krystian napisał/a:

Maro o jakim czasie przybija do warszawy?

o 15,00
Jeżeli spotkanie miało by być przesunięte o tydzień to niestety mnie nie będzie.

oscarez - Pon Kwi 12, 2010 4:39 pm

Przestawilem wiekszosc rzeczy na nastepny weekend zeby byc w ten na spotkaniu.
Nie da sie juz poodwolywac wiec w nastepny rowniez mnie nie bedzie.

powermac - Pon Kwi 12, 2010 5:17 pm

Tak naprawdę to mój ostatni wolny weekend, później mam dużo pracy, więc nie mógłbym przyjechać. Jestem za nie przekładaniem terminu.
Zirh - Pon Kwi 12, 2010 5:28 pm

Na 95% pogrzeb będzie w sobotę. Strasznym jest to, co się stało. Niestety, nasze spotkanie planowane było dużo wcześniej - i wiele osób poczyniło rozmaite kroki, aby być na nim (przesunięcia terminów w pracy, inne zajęcia ect). Pamiętajmy też o tym, że spotykamy się na spotkaniu "branżowym", a nie na tańcach hulankach swawolach z muzyką i roznegliżowanymi dziewczynami. Dlatego też, mimo że będzie to czas żałoby narodowej, optuję za tym, aby jednak trzymać się pierwotnego terminu.

W moim przypadku sprawa jest prosta: jeżeli termin będzie przesunięty o tydzień, niestety nie będzie mnie mogło na nim być :( . Zbyt dużo rzeczy poprzekładałem...

Ale mam pewien pomysł: może w takim razie po prostu w sobotę zrezygnować ze zwiedzania twierdzy, na rzecz zwykłego spaceru w większym gronie? Choć i tak pewnie część z nas będzie zerkać na telewizor w pensjonacie...

David - Pon Kwi 12, 2010 5:32 pm

Ja również optuję za pozostawieniem pierwotnego terminu. Tyzień później moge mieć problem z przyjazdem.
Wojciech - Pon Kwi 12, 2010 5:49 pm

Niestety też muszę się głosować za pierwotnym terminem. Nieszczęśliwie wypadło, ale różne sprawy pouzgadniane i strasznie ciężko byłoby przesunąć termin o tydzień.
Pawcio - Pon Kwi 12, 2010 7:15 pm

czyli sprawa jasna, Spotkanie robimy w pierwotnym terminie, tylko od nas zależy jak je spędzimy.

Jeśli będa wsród nas chętni do wzięcia udziału w ewentualnym pogrzebie to nie widze problemu bo to raptem 30 km do przejechania.

W koncu część degustacyjna możemy zacząć o dowolnej porze.

Tyle ode mnie.

pawelb - Pon Kwi 12, 2010 7:41 pm

nie chodzi o branie udzialu w pogrzebie to zostawiam politykom i mieskancom Warszawy,chodzi o to,ze jest w tym cos niestosownego ludzka tragedia w wymiarze narodowym a my pijemy bo terminy
Pawcio - Pon Kwi 12, 2010 9:23 pm

Pawle masz rację , ale na pogrzebach są też stypy , wypijemy za ŚP. Prezydenta i na pokrzepienie serc. Grunt żeby zrobić to godnie.
RudeBoy - Wto Kwi 13, 2010 4:46 pm

Do Krystiana i Maro,

No niestety w piątek będę jechał z Leszna, tego w Wielkopolsce. Nie wiem kiedy przyjadę do Wawy, a tym bardziej o której będę wyjeżdżał na Spotkanie. Może to być nawet 19-ta :?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group