To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - BOW Xmas Night 2010

Wiktor - Pon Cze 21, 2010 7:33 pm
Temat postu: BOW Xmas Night 2010
Przy okazji niedawnego spotkania we Młynie, pojawiła się konstruktywna (co cieszy)koncepcja zorganizowania kolejnej takiej imprezy pod koniec tego roku. A jako że formuła ma być cały czas udoskonalana, już teraz rozpoczynamy pewne, bardzo konkretne przygotowania ;)

Zaczynamy od ankiety skierowanej do Was, czyli do wszystkich potencjalnych uczestników. Zanim poprosimy o odpowiedź na pytanie, garść założeń ogólnych:
- spotkanie będzie kolejnym z cyklu XMAS Whisky by BOW, czyli choinkowe degustowanie w świątecznej, radosnej i podniosłej atmosferze ;)
- termin 17-19.XII (piątek-niedziela)
- miejsce: Szczecin, najprawdopodobniej tutaj
- jeden wieczór pod wyłącznym whiskowym "patronatem" BOW ;)
- drugi wieczór... no właśnie, o jego koncepcję merytoryczną pytamy w ankiecie ;)

windham hell - Pon Cze 21, 2010 7:42 pm

ale czy jesienne spotkanie jest nadal aktualne ?
i czy termin grudniowy jest wiążący ?

Wiktor - Pon Cze 21, 2010 8:05 pm

hmm o jesiennym wiele powiedzieć nie mogę, o ile jednak pamiętam było planowane na pierwszą połowę października w Jastrzębiej Górze - natomiast ten temat dotyczy innej, oddolnej inicjatywy, która akurat wpisuje się w nasze (BOW) tradycyjne grudniowe terminy - i faktycznie, podany termin jest właściwie jedynym możliwym do zrealizowania!
windham hell - Pon Cze 21, 2010 8:09 pm

Wiktor napisał/a:
podany termin jest właściwie jedynym możliwym do zrealizowania!

trochę szkoda do końca roku będę musiał zmywać naczynia żeby żona dała wolne przed świętami :mrgreen:

Wiktor - Pon Cze 21, 2010 8:16 pm

Może za rok weekend wypadnie między BN a Sylwestrem, w tym musisz cierpieć :mrgreen:
Jass - Wto Cze 22, 2010 6:53 pm

Rozumiem że spotkanie bożonarodzeniowe to spotkanie, które w Młynie było wstępnie planowane na początek stycznia, a odbędzie się jednak przed Świętami?

Piękne święta zobowiązują... :D ... do jakichś pyszności. I gdyby okazało się że na Mikołaja dostaniemy rózgi, to na spotkaniu Xmas sami zrobimy sobie prezenty w postaci porządnych buteleczek :)

Podoba mi się

Wiktor - Wto Cze 22, 2010 10:39 pm

Dokładnie, jako że początek stycznia jednak wypada nam jeszcze mniej wygodnie.
Tad - Czw Cze 24, 2010 12:07 pm
Temat postu: Re: plany spotkaniowe
Wiktor napisał/a:

- miejsce: Szczecin, najprawdopodobniej tutaj


W tej saunie trzeba zorganizować jeden z wieczorów - po wyproszeniu tego gościa (tylko jego) 8-)

W każdym razie niezależnie od koncepcji drugiego wieczoru (chociaż może wreszcie wieczór japoński...) wyrażam wstępne zainteresowanie uczestnictwem.

mik_us - Śro Cze 30, 2010 7:25 pm

Po japońsku w saunie a po warszawsku... na piasku :)

[ Dodano: Sro Cze 30, 2010 7:28 pm ]
Jestem za spotkaniem, ale w zależności od formuły spotkania jestem bardziej lub bardziej niż bardziej za ;)

Wiktor - Wto Sie 10, 2010 1:49 pm

Przystępujemy do kompletowania składu na imprezę grudniową!

Zgodnie z sugestią płynącą z powyższej ankiety jeden wieczór zrobimy w formule elite, czyli każdy uczestnik zjawia się z czymś z faktycznie górnej półki ;)

Chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu uprasza się o możliwie odpowiedzialne zgłoszenia uczestnictwa w tym temacie, wraz z sugestią destylarni które ich szczególnie interesują pod kątem zakupu - mamy rynek na ciągłym podglądzie i zaproponujemy konkretne butelki pod rozwagę (szybka rotacja osiągalnych bottlingów nie skłania do odkładania decyzji na sam koniec!).

Czasu jest jeszcze sporo, lecz wspólna organizacja menu wymaga ścisłej współpracy już na etapie planowania zaopatrzenia, zatem prosimy nie czekać zbyt długo ;)

maro - Wto Sie 10, 2010 4:31 pm

Ustalenia z Młyna potwierdzam
David - Wto Sie 10, 2010 10:09 pm

a w grudniu to jaki termin wchodzi w grę?
Tad - Śro Sie 11, 2010 8:43 am

no właśnie, jaki?
Wiktor - Śro Sie 11, 2010 9:27 am

termin 17-19.XII (piątek-niedziela)
a taki ;)

Yurek - Pon Sie 30, 2010 11:24 am

Wiktor napisał/a:
termin 17-19.XII (piątek-niedziela)
a taki ;)

To ja zgłaszam "odpowiedzialnie" :wink: chęć uczestnictwa w grudniowym spotkaniu.
Interesujące mnie szczególnie destylatornie w kolejności alfabetycznej: Ardbeg, Ben Nevis, Dailuaine, Karuizawa, Port Ellen, Stratishla.
Popieram również wcześniejszą inicjatywę Tada co do wieczoru japońskiego. Szczególnie po ostatnich udanych próbach :wink:

Pozdrawiam
Yurek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group