To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - wrześniowe wrocławskie spotkanko

oscarez - Sob Wrz 11, 2010 10:48 pm

Czarek napisał/a:
z 7 robi się whisky cud urody, weźta na luz


:mrgreen:

to nie z 7 robi sie cud ;) to z tego, ze PE mialo 6p :)

a na spotkaniu w czerwcu ta sama PE byla punktowana na 9 (ty Czarku) i 8.5 Maro. Wiktor na 9. Znaczy, ze ten HP to na kolana musi zwalac ;)
stad Cud uroda :mrgreen:

maro - Nie Wrz 12, 2010 12:12 pm

Oskarez to skarb, nie próbując potrafi rozsądzić co lepsze, co gorsze. Ileż rozczarowań unikniemy pytając go przed zakupem jakiejś nieznanej nikomu flaszki :wink:
mik_us - Nie Wrz 12, 2010 12:28 pm

Wiktor napisał/a:
Się zestawi, się porówna ;) Jeśli Mirek dotrzyma słowa, to przekonamy się już w JG, jak z owym HPkiem jest.


Przywiozę na pewno tylko muszę sprawdzić czy to ten sam Cask No. Były dwa 6258 i 6259.
Atmosfery wrocławskiego spotkania nie powtórzymy ale degustacje możemy.

Wiktor - Nie Wrz 12, 2010 1:18 pm

A wśród puchaczy huczy, że to nie jedyna HP, która się pojawi... 8)
Wojtek - Nie Wrz 12, 2010 2:29 pm

Wychodzi na to, że to będzie takie spotkanie, które tygryski lubią najbardziej! ;)
oscarez - Nie Wrz 12, 2010 3:02 pm

maro napisał/a:
Oskarez to skarb, nie próbując potrafi rozsądzić co lepsze, co gorsze. Ileż rozczarowań unikniemy pytając go przed zakupem jakiejś nieznanej nikomu flaszki


Maro... przeciez to wy oceniliscie tak, a nie inaczej :) i to Obaj i to dwa razy ;)
I to jakos zupelnie inaczej ;)

maro - Nie Wrz 12, 2010 3:05 pm

:D
oscarez - Nie Wrz 12, 2010 3:11 pm

;)

no bo skoro w czerwcu ta PE dostala 9 i 8.5, a teraz tylko 6 a ten HP az 7 to wynika z tego, ze to łycha na 10 i rzuca na kolana. Mozna tak wnioskowac? :mrgreen:
a poza tym zbytkuje sobie tylko :D

mik_us - Nie Wrz 12, 2010 4:42 pm

Co do ocen to czasami faktycznie przydała by się ta sama "rozruchowa" whisky na każdym spotkaniu aby wyłapać poziom chociażby 5 pkt. Podczas spotkania wrocławskiego często zadawałem pytanie a ile dałem punktów tej lub tamtej whisky. Co nie zmienia faktu, że jeżeli się zestawi dwie whisky to jedna może smakować dobrze a druga bardzo dobrze.
oscarez - Nie Wrz 12, 2010 4:48 pm

Cytat:
Co nie zmienia faktu, że jeżeli się zestawi dwie whisky to jedna może smakować dobrze a druga bardzo dobrze.


No oby jak najczesciej :D

David - Nie Wrz 12, 2010 7:17 pm

to tylko dowodzi fatu, że nie ma żadnej "obiektywnej" oceny i że nie da się stworzyć katalogu łych stanowiących punkt odniesienia dla innych :wink:
oscarez - Nie Wrz 12, 2010 8:35 pm

A ja przy najblizszej okazji Wiktora sprawdze :D
przywioze jako blind cos co juz ocenil i zobaczymy jaki numerek wystawi :D

Wiktor - Nie Wrz 12, 2010 8:51 pm

grozisz mi?! :twisted:
David - Pon Wrz 13, 2010 11:39 am

z Wiktorem to żaden eksperyment - bo pewnie będzie jak zwykle mocna trójka :mrgreen:
Wiktor - Pon Wrz 13, 2010 11:54 am

mocna, ale zapomniałeś dodać - sprawiedliwa! :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group