To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Degustacje Tomatin w Polsce

Rajmund - Czw Paź 14, 2010 2:57 pm
Temat postu: Degustacje Tomatin w Polsce
Właśnie dotarła do mnie informacja, że Tomatin przyjeżdża do Polski i organizowana jest seria degustacji whisky z tej destylarni. Oto daty, miejsca, godziny:

Wrocław, Galeria na Czystej, 20.10.2010, godz. 16:00-20:30
Łódź, Muzeum Kinematografii, 21.10.2010, godz. 16:00-20:30
Poznań, NH Hotel, 22.10.2010, godz. 16:00-20:30

Z tego, co mi wiadomo, po polskiej stronie za organizację degustacji odpowiedzialny jest Dom Wina. Z ich własnej strony (domwina) dowiedziałem się, że w tych miejscach i w tych terminach przewidziana jest degustacja "prawie 100 win z Hiszpanii, Francji (...), oraz alkoholi mocnych." Domyślam się, że owe alkohole mocne to właśnie Tomatin.

Zaproszenia na degustacje można odebrać w sklepach Domu Wina, zamówić je mailem (adres na w/w stronie), lub uiścić kwotę 25 zł za wstęp przy wejściu.

Gdyby ktoś postanowił wlać w siebie tę setkę win i parę Tomatinów, prosimy o relację.

Pozdrawiam,
Rajmund

Wiktor - Czw Paź 14, 2010 5:46 pm

Rajmund napisał/a:
Gdyby ktoś postanowił wlać w siebie tę setkę win i parę Tomatinów

...i przeżył ;)

Mateo - Czw Paź 14, 2010 10:23 pm

Chętnie wybiorę się na degustacje w Poznaniu ;) Chociaż co to może być za 25zł ? i setka win ? Nie przesadzili z ilością do degustacji ?
Ostatnie pewnie będą reklamowane przez nich ,a wiadomo ze po 98 winach 99 i 100 będą wchodziły i smakowały jak najbardziej wykwintnie

Wiktor - Pią Paź 15, 2010 7:28 am

Mateo napisał/a:
wybiorę się

Głowa do góry, poradzisz sobie ;) A po powrocie podziel się wrażeniami. Tomatin będzie ciekawą odmianą po podstawkach z Bowmore.

rosomak - Pią Paź 15, 2010 8:53 am

A bywaja Tomatiny, ze hoho! Ale chyba akurat nie OB....
oscarez - Pią Paź 15, 2010 8:54 am

rosomak napisał/a:
A bywaja Tomatiny, ze hoho! Ale chyba akurat nie OB....


a 63 i 1/2 yo?

rosomak - Pią Paź 15, 2010 8:55 am

oscarez napisał/a:
a 63 i 1/2 yo?


No ten jest akurat wyjatkiem, licze Oskarze, ze podzielisz sie nim na Xmas :twisted:

oscarez - Pią Paź 15, 2010 9:22 am

zostało mi jeszcze troszkę w piersiówce. Z tobą Rosomaku z przyjemnością sie podzielę. ;)
Mateo - Pią Paź 15, 2010 10:46 am

Wiktor napisał/a:
Mateo napisał/a:
wybiorę się

Głowa do góry, poradzisz sobie ;) A po powrocie podziel się wrażeniami. Tomatin będzie ciekawą odmianą po podstawkach z Bowmore.


Dzięki jeżeli nic nie wypadnie to chętnie zawitam do NH w Listopadzie ;) .

Jasne ,że Tomatin będzie ciekawą odmianą - ogólnie traktuje tak każdą nową whisky tzn podchodzę jak najbardziej pozytywnie do tematu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group