bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Etos Dobrych Ludzi
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 9:13 am   

A ja przeciwnie - uważam, że to głęboko przemyślany kierunek, wsparty badaniami konsumenckimi i podyktowany oczekiwaniami czytelników ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
je2bnik 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: jeszcze nie wiem :)
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 27
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 9:21 am   

Jak już wylewać jakąś podłą łychę, to tylko do takiego kibla :) Marketingowy majstersztyk :)
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 9:23 am   

To jest ten opiniotwórczy, lajfstajlowy element dopełniający całości identyfikacji wizerunkowej nowoczesnego, eleganckiego dżentelmena
_________________
ZInnejBeczki.com
 
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 9:43 am   

je2bnik napisał/a:
Jak już wylewać jakąś podłą łychę, to tylko do takiego kibla...

tak, bo i kieliszek jeszcze podmyje.

cyt: "nowy sposob na dobre samopoczucie". faktycznie, nie ma to jak czysta dupa.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 6:55 pm   

[quote="PawelWojcik"]
Czajkus napisał/a:
... ale reklama kibla automatycznie myjacego dupe w pismie poswieconym whisky jest IMHO poza granica dobrego smaku.

Obrazek



Mylisz się w tym kierunku zmierzają obecne przeciekawe wypusty NAS, a pojawiające się na whisky blogach fetysze z butelkami whisky między damskimi nogami tylko potwierdzają tę tezę :twisted:
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
Czajkus 
Singlemalt Whisky Follower
www.czajkus.com



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 07, 2016 10:23 am   

PawelWojcik napisał/a:
business is businnes, ale reklama kibla automatycznie myjacego dupe w pismie poswieconym whisky jest IMHO poza granica dobrego smaku.


Pecunia non olet :)
_________________
www.czajkus.com blog.czajkus.com
 
 
Neptune
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: ciągle szukam ;)
Dołączył: 02 Mar 2013
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 11, 2016 11:41 am   



Dobrzy ludzie z Chivasa także dbają o nasze portfele :mrgreen:

Nowe Longmorny:
NAS = RPP ok. 60$
16yo = RPP 252$
23yo = RPP 1450$ :lol: :lol: :lol:

W sumie wpisuje się też to w ostatnie przemyślenia Rajmunda. :roll:
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Wto Paź 11, 2016 11:58 am   

Neptune napisał/a:
W sumie wpisuje się też to w ostatnie przemyślenia Rajmunda.

Nie inaczej. Już o tym pisałem w innym wątku. A ja, głupi, dawałem im rok-półtora... ;-)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 6:57 pm   

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1340383315986230&substory_index=0&id=1049634365061128
Incredibly exciting auctions (of incredibly underaged Glendronach) starting soon.
_________________
ZInnejBeczki.com
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lis 19, 2016 11:48 am   

Nie po raz pierwszy widzę, jak tonący chce się ratować wstawiając zdjęcie g***a z podpisem "Zapraszamy na tort!".

[ Dodano: Sob Lis 19, 2016 11:54 am ]
Proponują już nawet darmowy odbiór (minimum 10 butelek) z terenu całej Europy. Daję im maksymalnie pół roku, chyba że zaczną dopłacać sprzedającym z prowizji od kupujących: sell a bottle, get 5% of sale value extra! ;)

[ Dodano: Pon Lut 18, 2019 9:19 pm ]
https://www.ebay.pl/itm/C...PgAAOSwdyVcZvt4

"Kiedy niepowstrzymane niedowartościowanie napotyka pokłady niewzruszalnego kretynizmu"

https://www.amazon.co.uk/...&qid=1550559436

[ Dodano: Wto Mar 12, 2019 8:28 am ]
Ciąg dalszy nastąpił. Tym razem w naszym własnym, whiskowym murzynówku:

OBRAZEK PIERWSZY

OBRAZEK DRUGI



W kolejnym odcinku: o ważnej, środowiskowej roli wychwalanych pseudofestiwali whisky (tu Whisky & Friends).
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 9:56 am   

Wiktor napisał/a:
W kolejnym odcinku: o ważnej, środowiskowej roli wychwalanych pseudofestiwali whisky (tu Whisky & Friends)

A mi się podoba, coraz bardziej, to wychwalanie nie tylko "festiwali" whisky :lol:
"Beczki" oceniły (festiwal W&F):
Paul John Christmas Edition 2018 – dawno żadna whisky NAS w 46% nam tak nie smakowała. Ciepła przyprawowo-korzenna whisky z beczek po bourbonie, ze słodką, taką bardzo rumowo-melasową podbudową. Świetna.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 11:20 am   

W miniony weekend wybrałem się na Czwarty Festiwal Filmów Wojennych „Wojna & przyjaciele. Jak co roku rozpoczyna on sezon Festiwali Filmów Wojennych w naszym kraju. Jest więc z tego powodu bardzo ważnym wydarzeniem w kalendarzu wszystkich entuzjastów Filmów Wojennych i po prostu nie wolno go pominąć. Dodatkowo w tym roku Festiwal został zorganizowany w całkiem nowym, lśniącym kinie. Kino, co prawda, okazało się bardzo podobne do poprzedniego, tym niemniej jest to istotny postęp, ponieważ posiada większy hol, a sufit jest wyżej nad widownią. Podobno ma też inny kolor ścian (szary i biały zamiast oklepanego białego i szarego), ale zbyt szybko wyłączono światło i nie zdążyłem tego sprawdzić. Zwłaszcza, że organizator zapomniał wstawić do sali kinowej fotele dla widzów i panował wesoły rozgardiasz. Atmosfera była jednak wspaniała i warta każdych pieniędzy (bilet nie był oczywiście tani - w końcu jakość kosztuje).
Na pełnym rozmachu Festiwalu Filmów Wojennych tradycyjnie wyświetlano aż trzy różne filmy, z czego jeden był wojenny, a dwa („Przyjaciele”) dość luźno nawiązywały do tej tematyki. Film wojenny nie był co prawda poświęcony ani Waterloo, ani Verdun, ani Kostiuchnówce czy Falklandom, tylko bitwom uczniów w gimnazjum toczonym na proce i wyzwiska, ale należy docenić również takie, własne, lokalne podejście. Nie szkodzi też, że film co roku jest ponownie wyświetlany na tym festiwalu – dobra sztuka filmowa przecież się nie nudzi – bo w końcu dystrybutorem owego dzieła jest sam Organizator. Podobnie, jak dwóch pozostałych. Szczera troska o bezustanną edukację początkujących entuzjastów kina wojennego warta jest przeto bezwzględnego odnotowania.
Tegorocznym przebojem Festiwalu okazał się drugi film: nie wojenny, lecz wybitny dramat obyczajowy o pracownikach biblioteki. Każdy fan filmowej batalistyki doceni ten obraz. Dużo moralnych zmagań, doskonałe kreacje aktorskie. Trzeci film oczywiście także cechowała epickość i widowiskowość, jednak podczas tej projekcji byłem zbyt zajęty konwersacją (na stojąco) z innymi Fanami Filmów Wojennych – nie to, żeby „ludzie byli najważniejsi”, choć dzięki nim Festiwal „Wojna & przyjaciele” staje się jeszcze bardziej światowy – i nie potrafiłem należycie docenić monumentalnego, 20-minutowego fresku o walkach kogutów. Nie sposób też wymienić wszystkiego, co było do obejrzenia na tak ważnej imprezie... Chodzą słuchy, że na zapleczu udostępniano wybrańcom nawet urywki kina wojennego z Bollywood (!), ale to elitarna opcja wyłącznie dla wtajemniczonych.
Festiwal Filmów Wojennych „Wojna i przyjaciele” polecam gorąco wszystkim miłośnikom kina wojennego przez duże W, zrealizowanego z rozmachem, a przy tym zadającego ważne pytania. Czy filmy wojenne muszą traktować o wojnie? Czy film obejrzany po raz czwarty staje się gorszy, niż za pierwszym razem? Komu potrzebna jest nieuzasadniona krytyka wspaniałych, rozwojowych inicjatyw? Czy to grzech być lojalnym serw... fanem? Ze swej strony nieocenionym twórcom Festiwalu dziękuję za jego wzorowe przygotowanie. Było wspaniale. Doceniam wysiłek wkładany co roku w podnoszenie imprezy na coraz wyższy poziom. Wkrótce przebijemy nawet ten podniesiony sufit.
Cieszmy się wspólnie ze stopniowych, ewidentnych zmian na lepsze. Zarazem rozumiem, że część osób może sarkać... jednak nie można mieć przecież „wszystkiego od razu”. Suplikuję natomiast do Organizatora o wstawienie tych paru foteli dla wybrednych widzów oraz koniecznie o popcorn w cenie biletu. Acha. Dobrze byłoby oczywiście, gdyby pojawił się jakiś film wojenny. Jeśli nie za rok, to może za dwa, góra trzy...
Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Tymczasem, do zobaczenia na Festiwalu Filmów Wojennych w Gliwicach.


_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 11:55 am   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 11:57 am   

Genialne!
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 407
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 1:49 pm   

Jak napisać wszystko w temacie, pisząc nie na temat o wszystkim. :idea:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów