bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznań Whisky SHOW
Autor Wiadomość
noniewierze 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Glen...
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 14
Skąd: grajdoł
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 11:35 pm   

Miszcz przemówił!
Wybaczcie, że zacytuję całość, ale może się wydarzyć, że zniknie lub zostanie zaktualizowana, gdy Miszcz osobiście przeczyta to tłumaczenie z googla :mrgreen:

https://www.facebook.com/...348562428567884

"Na Poznań Whisky Show miałem ją kupić, jednakże zapomniałem. Na szczęście moje kontakty do przyszłej współpracy z Firmą Stilnovisti - Panem Krzysztofem Maruszewskim oraz Whisky Rush Panią Marzena Adamczak-Dutkiewicz oraz Panem Nip Pon spowodowały, że udało mi się zamówić na bardzo dobrych warunkach rewelacyjną whisky. Tą butelką jest kolejny do kolekcji single malt, tym razem z Belgii, a mianowicie Sola Jerez jest, która jest limitowaną edycją wydaną w 3 rocznicę destylarni De Molenberg. To wydanie jest specjalną mieszanką naszych pierwszych destylatów z 2010 roku (33%) i różnych destylatów próbnych, które zostały wyprodukowane w 2007 roku przed uruchomieniem naszej destylarni (67%), oba tylko (Sola) Zakończyć w butlach Oloroso sherry (Jerez).
Duch z tych pierwszych destylatów próbki był przechowywany w komorach dojrzewania przez ponad 9 lat w pierwszych napełniających beczkach Bourbon (6 lat), a następnie długim wykończeniem w butlach typu Oloroso sherry (3 lata). Słoneczna whisky łączy w sobie najlepsze gusta Hiszpanii: słodkie, owocowe odcienie moreli, pomarańczy, fig i rodzynków rozwijających się w kierunku przyprawowych wrażeń smakowych o ciepłych, drewnianych akcentach, które zachwycają. Belgijska Jedna Słodka Whiskey Alc./Vol. 46%
50 cl. De Molenberg Distillery (Blaasveld, Belgia) - wydanie trzeciej edycji. Pierwsza destylarnia De Molenberg Distillery 2010 (33%): Oloroso sherry butts - próbki destylacyjne 2007 (67%): pierwsze napełnianie beczek Bourbonów (6 lat) - szczotki z oranolu (3 lata). Słodkie słodkie owoce owocowe przyprawy morelowe, pomarańczowe, figowe i rodzynkowe. Podawać z kropli czystej, schłodzonej wody."


ps. zawiedzionych fanów uprzedzam, niestety tym razem nie ma w sesji fotograficznej zdjęcia ze Skodą :sad:
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 9:29 am   

...ale, ale... fotosy są, gajerek jest, butelczyna jest i "Staram się powiększać swoją kolekcję o najlepsze i unikatowe butelki o bursztynowo - złotym kolorze"

Witamy w świecie halucynów!
 
 
mEjdej 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: Sam już nie wiem..
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: BDG
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 10:00 am   

O kur..de.
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 11:46 am   

Hehehehe i jak tego człowieka nie lubić :lol: ?
 
 
maudite 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: szukam...
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 253
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 8:10 pm   

Pan sobie chyba zdał sprawę, że jest obserwowany, i podejrzewam, że jego koneserstwo stanie się jeszcze bardziej... koneserskie.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 9:45 pm   

no zatem tadam, powrót!
"Jedyna w swoim rodzaju tak potężna i pierwsza w Sopocie impreza, gloryfikująca wyjątkowy bursztynowo - złoty trunek zwany whisky, czyli WHISKY LIVE SOPOT - #SHERATONHOTEL - 03.06.2017 r. pozostanie w mojej pamięci na zawsze. Również fakt możliwości uczestnictwa po raz pierwszy w Master Class na prelekcjach prowadzonych przez ambasadorów Glenfiddich oraz Teeling Whiskey pozwoliło mi znacznie pogłębić moją wiedzę o nowe zagadnienia historyczno - techniczno - smakowe, a także nawiązanie nowych stałych bardzo ważnych kontaktów, które z pewnością zaprocentują." - Pacjent od podziękowań i wyrabiania "kontaktów", wspólas Mistrza nad Mistrze, Jedynego który jest Tu i Tam, człowieka żyjącego w światach równoległych, twórcę swiatowej bazy whisky :mrgreen:
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 10:45 am   

Loom zapominasz, że "alkohol to biznes relacji" :twisted:


Największe bitwy w historii Polski
http://ibb.co/bM1SYF
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 12:48 pm   

Mamy zdaje sie w swoim gronie kilku lekarzy - czy nie mogliby spytac kolegow po fachu skad taki wysyp przypadkow klinicznych? Ja rozumiem "wkurzony" Pan Jaroslaw, ktory ma oczywiste motywacje, ja rozumiem Stilnovisti, ktore ma swoje biznesy, ale TO?! Czy naprawde motywuje ich te pare zlociszy i to jeszcze w niejasnej perspektywie? Czy tak kuszaco ideologicznie stala sie sprawa stworzenia jednego braterskiego swiata whisky w Polsce gdzie wszyscy poklepuja sie po pupciach cokolwiek bys glupiego nie zrobil?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
maudite 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: szukam...
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 253
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 1:19 pm   

rosomak napisał/a:
Czy tak kuszaco ideologicznie stala sie sprawa stworzenia jednego braterskiego swiata whisky w Polsce gdzie wszyscy poklepuja sie po pupciach cokolwiek bys glupiego nie zrobil?


Takie grupy są chyba na rękę obecnie trzymającym rynek whisky w naszym kraju. Wszyscy są zadowoleni, spotykają się na "ekskluzywnych" imprezach i masterclassach, każdy ma poczucie przynależności do jakiejś specjalnej, lepszej kasty. I nikt nie zadaje zbyt wiele pytań, nie ma parcia żeby może przypadkiem pójść nieco pod prąd, opuścić swoją "strefę komfortu" ;) i zobaczyć, że król jest trochę nagi.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 4:07 pm   

maudite napisał/a:
i zobaczyć, że król jest trochę nagi


Trochę nagi to można być na basenie, to jest nagość w wersji full hc:)
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów