bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II ZGROMADZENIE - WHISKY!
Autor Wiadomość
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 10:37 pm   

bizon napisał/a:
Witam,

Jako że drogą mailową otrzymałem wiadomość ze są jeszcze wolne miejsca na II zgromadzenie pozwoliłem sobie wpłacić zaliczkę i proszę o wpisanie mnie na liste uczestników tej zacnej imprezy ;-) :D

[ Dodano: Pią Maj 18, 2007 11:34 am ]
no tak , a o tym co najwazniejsze nie napisałem. W związku z tym że wybieram sie na zgromadzenie to mam pytanie czy może jedzie ktoś z Warszawy lub najbliższych okolic?W grupie zawsze razniej , tymbardziej ze jade pierwszy raz.



Ja tym razem lecę :mrgreen: no ale jadą jeszcze inni, na pewno chętnie "przygarną" kolegę;)
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
krystian 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Ardmore
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 191
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 2:57 pm   

witam,

Będę jechał pkp. Wcześniej na priv. ustali się konkretny pociąg i pojedziemy.

pozdrawiam > krystian
 
 
bizon
Singlemalt Whisky Apprentice


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 14
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 6:43 pm   

witam,

no ja własnie też preferuje PKP z wiadomych wzgledów ;-) . Co do pociągu to o ile nie zmienia już rozkładu na letnio-wakacyjny to wydaje mi sie ze najlepszy bedzie 10:25 z centralnego i o 16 z minutami z Szczecinie( 56 pln bilet).Co do połączeń to juz mam obcykane ;-)

Tylko jeszcze raz musze dokonać płatności bo okazał sie ze przepisując numer konta zrobiłem błąd i dziś patrze a tu niespodziewana wpłata na moim koncie. Okazała sie ze to wrócił przelew z zaliczką.
Więc dziś to powtórze juz bez błędów. Tymczasem ide powąchać i posmakować jakiegoś "torfu"

Pozdrawiam.
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 8:46 pm   

Salut,

Prawie dobrze 8) TLK ze Wschodniego 10:03, Szczecin 17:08, cena 58 zł, ale lepiej wziąć 1 klasę za 82 zł. Na powrót nie warto kupować biletów, bo różnie wychodzi :twisted:
_________________
Zdrav,
RudeBoy
 
 
bizon
Singlemalt Whisky Apprentice


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 14
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 10:06 pm   

zwracam honor, faktycznie 10:03 ze wschodniego ale co do przyjazdu to bym sie nie zgodził , ale co tam bedziemy gdybać jak i tak bedzie pewnie nowy rozkład wakacyjny i pociagi beda jezdziły po swojemu ;-)


pozdrawiam
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 4:40 pm   ostateczna aktualizacja listy

Witajcie,

Czerwiec za pasem, pora zatem na podsumowanie listy uczestników Zgromadzenia, którzy swój akces poparli pierwszą (a gdzieniegdzie i drugą) zaliczką. Na dzień dzisiejszy przedstawia się ona następująco:

1) Rajmund
2) Pawcio
3,4) Asia + Wojtek
5,6) BLUE TEAM Wa-wa
7) David
8 ) Wojciech
9) Marques vel Sławek - Łódź
10) Piotr "ElBocheno"
11) Krystian Wa-wa
12) Paweł (Łódź)
13) Tomek - Tad (JG)
14,15) Włodzimierz (+1)
16) Łukasz (3-miasto)
17) Waldek (Wa-wa)
18 ) Tomek "bizon" (Wa-wa)
19) Andrzej - Szczecin
20) Wojtek Katowice
21,22) Tomek Kraków (+1)
23-25) BOW Sz-n

To zatem łącznie 25 osób. Musimy więc przyznać że przyzwoicie zgrabna ekipa się zbierze :)

Uznaliśmy też, iż nadeszła odpowiednia chwila na ujawnienie gdzie cała nasza paczka będzie bawić się drugiego dnia, czyli w sobotę, aż do nocy ;) Pod adresem www.starymlyn.pl można "podejrzeć " jak prezentuje się to sympatyczne uroczysko ;]

Z uwagi na brak dostatecznej ilości komfortowych miejsc noclegowych w omawianej lokalizacji, zakwaterowanie w sobotę zaplanowaliśmy w położonym w tzw. "połowie drogi" do Młyna, pensjonacie. Transport z pensjonatu na imprezę, tak w jedną jak i w drugą stronę, będzie oczywiście zapewniony ;)

Tym niemniej, amatorów noclegów w klimatycznych starych młyńskich murach (pokoje są co prawda w tym momencie jeszcze nieliczne, ale za to urządzone całkiem stylowo - vide foto), ewentualnie zdeklarowanych wrogów nocnych powrotów po degustacji ;) prosimy o pilny kontakt. Jest bowiem możliwość noclegu - łącznie 7 osób - w samym młynie (pokój 3-osobowy i 2 dwójki, w tym jedna z łaz. na korytarzu). Ale tu będzie już decydować zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Wczoraj zapadły też ostateczne decyzje co do menu, logistyki, pozostałych kosztów ogólnych. Podajemy oficjalną kalkulację:
1) nocleg w piątek - 80 zł /os ze śniadaniem (pokoje 2-os) ewentualnie 70 zł* / os (pokoje 2-os z tzw. dostawką dla 3 osoby). Jeśli są chętni na taką tańszą opcję prosimy o pilny kontakt.
2) kolacja w piątek (w lokalu) podczas degustacji - 30 zł / os (zimne zakąski - sery, wędliny, bagietki)
3) degustacja piątek (Ardmore) - 100 zł / os
4) nocleg w sobotę Pensjonat - 60 zł / os ze śniadaniem (pokoje 2-os). Ewentualnie nocleg we Młynie 50 zł* /os, śniadanie - do ustalenia.
5) aprowizacja w sobotę (obiad, kolacja - na ciepło) plus dodatkowe napoje: piwo, soki, woda - łącznie 55 zł / os.
6) transport powrotny w nocy z sob na nd. - 15 zł / os.
Z podsumowania wynika że koszt imprezy na osobę w "pełnej opcji" to 340 zł. W wariancie "oszczędnościowym" (oznaczyliśmy te opcje symbolem * )może zamknąć się w 320 zł.

Jeśli są jakieś sugestie co do "struktury" zakwaterowania, również prosimy o podawanie ich teraz. Dotyczy to ewentualnych pokoi z dodatkowym 3-m łóżkiem jak też wspólnego z kimś kwaterunku w 2-kach. W przeciwnym razie decyzje zostaną podjęte odgórnie i co za tym idzie nie w pełni demokratycznie :lol: Zostaliśmy zobligowani do przekazania oficjalnej listy gości do hotelu w pierwszych dniach czerwca.

PS. Bardzo prosimy o wpłatę 2 zaliczki w terminie, czyli do końca b.m. :)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
Ostatnio zmieniony przez Wiktor Wto Cze 05, 2007 12:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 7:27 pm   

no no no zapowiada się nieźle :mrgreen: jeszcze żeby były jakieś linki tej miejscowości Szczecin bo to nie wiadomo czego można sie spodziewać :wink:

jak teraz przetrwać jeszcze cały miesiąc :lol:
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 8:37 pm   

Dla mnie nocleg w młynie poproszę;)) dwójeczka z łazienką;))
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
Ostatnio zmieniony przez Pawcio Wto Maj 29, 2007 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
krystian 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Ardmore
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 191
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 12:41 am   

..i ja również się piszę ;)

..choć z drugiej strony, kiedy czas Nasz Tam będzie tak szybko umykał, komu tam się będzie chciało spać..;)

pozdrawiam>krystian
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 6:12 pm   

Ano właśnie dlatego zwracamy uwagę że nocleg w młynie jest dobry dla kładących się spać wcześniej (z wyboru bądź z konieczności ;) ).
Po północy podstawia się transport powrotny do pensjonatu zatem kto planuje siedzieć "do rana" (o ile uda mu się taka sztuka...) niech tą właśnie opcję wybierze.

PS. W związku z pojawiającymi się wpłatami drugiej zaliczki - dla jasności raz jeszcze wyjaśniamy - ta zaliczka jest na noclegi (i częściowo catering). Zakupy Ardmore to była pierwsza ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 7:39 pm   

Wiktor napisał/a:
Ano właśnie dlatego zwracamy uwagę że nocleg w młynie jest dobry dla kładących się spać wcześniej (z wyboru bądź z konieczności ;) ).
Po północy podstawia się transport powrotny do pensjonatu zatem kto planuje siedzieć "do rana" (o ile uda mu się taka sztuka...) niech tą właśnie opcję wybierze.

PS. W związku z pojawiającymi się wpłatami drugiej zaliczki - dla jasności raz jeszcze wyjaśniamy - ta zaliczka jest na noclegi (i częściowo catering). Zakupy Ardmore to była pierwsza ;)


Chyba coś Wiktor pomieszałeś, nocleg w Młynie to dla tych co siedzą do rana (a nie dla tych co się wcześnie kładą) bo reszta wraca o północy do pensjonatu.

Druga zaliczka już poszła. :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Maj 29, 2007 8:59 pm   

O północy to już raczej lewitacja nad stawami się szykuje :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
ekofol
Blendedwhisky Flagellant


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 2:22 pm   

Witam,
chciałem się z kumplem zapisać na degustację.
Jesteśmy z okolic Krakowa.Jak to zrobić?I jak tam dojechać najsprawniej?Czy może jest jakieś połączenie lotnicze?
Pozdr.,
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 3:39 pm   

ekofol napisał/a:
chciałem się z kumplem zapisać na degustację

Witam. Zgłoszenie rzutem na taśmę, ale jeszcze da się zrobić.

ekofol napisał/a:
jak tam dojechać najsprawniej

Samochód, PKP, samolot... Szczecin choć odległy jest w miarę skomunikowany z resztą świata ;) Zatem, co wygodniejsze dla Was.

ekofol napisał/a:
Czy może jest jakieś połączenie lotnicze?

Trzeba poszukać lotów do Goleniowa (przez Wa-wę albo Poznań). Lotnisko jest ok 30 km od miasta a ponieważ mamy już na liście jednego podróżnika który wybrał właśnie ten bezprecedensowy rodzaj transportu ;) więc najpewniej zorganizujemy jakieś auto które podwiezie stamtąd do centrum.

Najważniejsza sprawa na ten moment to jednak czas (a właściwie jego brak) pozostały na podjęcie decyzji. Już jutro zamykamy ostatecznie listę. Żeby jeszcze "załapać się" na II Zgromadzenie BOW.VIP trzeba wpłacić obie raty czyli po 200 zł zaliczki (cito), co jest związane z bookingiem hotelu, sprawami organizacji cateringu itd. Wskazany byłby więc kontakt i potwierdzenie akcesu jeszcze dzisiaj, na Forum (priv) albo mailem na biuro@bow.pl
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Gość

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 5:47 pm   

A czy planowana jest degustacja w najbliższej przyszłości bliżej Krakowa?
Pozdr.,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów