bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre ceny Single Malt
Autor Wiadomość
MarcinK 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: ..
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 9:42 am   

No to ja stane okoniem. Sam troche kupowałem w singlemalcie. M.in. bowmory tempesty. Kontakt przyjemny, realizacja samego zamówienia zawsze szybka i bezproblemowa.
Ceny jak na Polske są zupełnie przyzwoite wiec niebardzo rozumiem te "kosmiczne marze".
Asortyment, coz. W wiekszosci podstawki, ale dla "poczatkujących" sklep ten mozna smialo polecac.
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 9:47 am   

MaltMaster napisał/a:
powiem szczerze ze rejestrujac sie na tym forum,myslalem ze spotkam tu ludzi z ktorymi mozna porozmawiac o espolnej pasji itd.

Ależ oczywiście, że można. Jak najbardziej. Jednak oferta polskich handlowców to temat, który powoduje, że niejednemu z nas włos sam się jeży. I to na specjalne życzenie owych handlowców. No i fakt, niejeden raz pojawiały się tu posty podobne w charakterze do Twojego, a po chwili okazywało się, że autor postu i sprzedawca to ta sama osoba. Wybacz więc sarkazm. Jak pisał Wiktor, chętnie dowiemy się jakichś konkretów. Być może rzeczywiście ten i ów sklep wymaga specjalnej instrukcji obsługi, której my nie znamy, a Tobie udało się opanować.
Tak czy inaczej - witaj. I nie zrażaj się. :)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
MaltMaster 
Singlemalt Whisky Acolyte
kolekcjoner


Ulubiona whisky: dobra SM
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 9:50 am   

w takim razie poprosze o adres sklepu nie dla poczatkujacych.chetnie skorzystam z opini bardziej doswiadczonych kolegow

[ Dodano: Sro Paź 10, 2012 9:52 am ]
a mam jeszcze pytanie.czy ktorys z obecnych tu Panow zajmoje sie kolekcjonowanie SM?mam dziw identyczne butelki Glenkinchie Distiller edition i chetnie bym sie zamienil badz odsprzedal
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 10:30 am   

MaltMaster, nie odwracaj kota ogonem. Wchodzisz z typowo marketingową wrzutą, poproszony o konkrety milczysz i jeszcze insynuujesz jakiś mobbing? Najpierw się może uwiarygodnij, a potem stawiaj pytanie w takim tonie :twisted: Na które zresztą odpowiedź znajdziesz bez trudu tu, na forum...

FYI: Glenkinchie DE nie cieszy się raczej uznaniem kolekcjonerów, to zbyt powszechna edycja.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 10:40 am   

Cytat:
powiem szczerze ze rejestrujac sie na tym forum,myslalem ze spotkam tu ludzi z ktorymi mozna porozmawiac o espolnej pasji itd. a niestety widze ze uszczypliwosc i cwaniacki zart sa tu na porzadku dziennym.czyli zachowanie typowo polskie


zależy co jest pasją picie dobrej whisky czy kupowanie w jednym konkretnym sklepie ,
 
 
 
MaltMaster 
Singlemalt Whisky Acolyte
kolekcjoner


Ulubiona whisky: dobra SM
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 11:11 am   

Wiktor, o Glenkinchie pisze bo mam dwie,kupione z osiem lat temu w USA,obecnie zbieram sobie to na co mam ochote i pieniadze.nie bede udawal ze mam butelki po 5000pln,ale kilka ciekawych pozycji sie napewno znajdzie.jak bede mial chwilke to moge wrzucic liste maltow ktore posiadam.Nie rozumiem z jakiej racji zrzucasz mi marketing?jestem tu nowy i pytam o sklep lepszy i moze ciekawszy w asortyment niz singlemalt.pl
w jaki sposob mam sie niby uwiarygodnic?
na jakie pytania odpowiedziec?
ja np.lubie Balvenie i w tym sklepie sa dobre ceny,bo np za 12letnia signature batch001 zaplacilem220pln,a w innym sklepie bylo to samo po 500pln
nie rozumiem Twoich zarzutow
Skoro uwazasz ze Glenkinchie jest tak pospolita w tym konkretnym wydanie to z mila checia poczytam jak sie prezentuje Twoja kolekcja

[ Dodano: Sro Paź 10, 2012 11:15 am ]
Wiktor, i jeszcze jedno.jak mam niby zadawac pytania?na kolanach? :shock:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:07 pm   

MaltMaster napisał/a:
zbieram sobie to na co mam ochote i pieniadze

Nikt tego nie zabrania.

MaltMaster napisał/a:
nie bede udawal ze mam butelki po 5000pln,ale kilka ciekawych pozycji sie napewno znajdzie

Jeśli chcesz o nich opowiedzieć, na co czekasz? Ja chętnie poczytam o czymś ciekawym. Inni pewnie też?

MaltMaster napisał/a:
moge wrzucic liste maltow ktore posiadam

Teraz ja nie rozumiem: w jakim celu, czy to jakaś licytacja? Moja uwaga o Glenkinchie DE tak Cię ubodła? A cóż ja poradzę, fakty są, jakie są... Whisky która na aukcjach (kolekcjonerskich) wyceniana jest między 30 a 60 euro, niezależnie od edycji. O czym tu dyskutować wogóle?

MaltMaster napisał/a:
z jakiej racji zrzucasz mi marketing

MaltMaster napisał/a:
wystarczy w googlach wpisac singlemalt.pl
zapewne wielu z Was zna ten sklep,ja robie w nim zakupy od przeszlo 3lat i jestem bardzo zadowolony z cen i obslugi


MaltMaster napisał/a:
na jakie pytania odpowiedziec?
ja np.lubie Balvenie i w tym sklepie sa dobre ceny,bo np za 12letnia signature batch001 zaplacilem220pln,a w innym sklepie bylo to samo po 500pln

No i są nareszcie konkrety. Przynajmniej częściowo ;)
Popatrzmy zatem:
http://singlemalt.pl/balv...nature-40-0-7-l 219 zł - dostępność BRAK
No więc jak: chwalisz sklep bo ma fajną ofertę, którą polecasz innym, czy?...

Dla porównania:
http://www.thewhiskyexchange.com/P-7938.aspx
http://www.masterofmalt.c...ear-old-whisky/
https://www.weinquelle.co..._5_11492_e.html
http://www.whiskyvanzuyle...whiskys&id=1435
http://www.royalmilewhisk...d=0010000037517

MaltMaster napisał/a:
Twoja kolekcja

Nie kolekcjonuję whisky. Piję ją sobie za to, od czasu do czasu ;)

MaltMaster napisał/a:
jak mam niby zadawac pytania?na kolanach?

Bez zbędnej ironii na przykład... Take it easy, w końcu chodzi tylko o whisky :D
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
MaltMaster 
Singlemalt Whisky Acolyte
kolekcjoner


Ulubiona whisky: dobra SM
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:23 pm   

Wiktor, ja tez pije:)
natomiast,straciles ochote do dyskusji,bo zarzucanie mi jakiegos handlowania mnie obraza.mialem nadzieje ze poda mi ktos adresy fajnych sklepow,z ciekawymi limitowanymi edycjami.zamiast tego otrzymalem atak.podales sklepy w ktorych ceny sa w euro,czyli domyslam sie ze nie w polsce.tak to ja tez potrafie bo mam adres do sklepu w Dufftown.jednak mi chodzilo o polski rynek
i mam taka mala refleksje
jezeli ktos kolekcjonuje npSM,to wiadomo ze ceny obecnych butelek nie beda jakies ogromne,ale popatrz na World Whisky Index i tam juz sa do kupienia perelki sprzed 30lat za niebotyczne sumy.tylko ze te 30 lat temu nie byly w takich cenach jak sa obecnie prawda?wiec butelka kupiona dzis,za 30lat bedzie tez duzo warta,niezaleznie od gatunku SM,a kolekcje tworzy sie wlasnie po to.i nie sposob miec w kolekcji same perelki

pozdrawiam
 
 
MarcinK 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: ..
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:26 pm   

Lece po Glenfiddicha 12 ob... i odliczam 30 lat :mrgreen:
 
 
 
MaltMaster 
Singlemalt Whisky Acolyte
kolekcjoner


Ulubiona whisky: dobra SM
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:26 pm   

Wiktor, ja chcialem byc tylko mily i podac adres sklepu w ktorym od czasu do czasu kupie cos limitowanego,bo tylko takie mnie interesuja.
nie jest moim celem klotnia na forum ani udowadnianie sobie wyzszosci na komkolwiek

[ Dodano: Sro Paź 10, 2012 12:33 pm ]
i podkreslam,ze nie ja odpowiadam za stan magazynowy danego sklepu.tyle w temacie.trzeba tam czesto zagladac,ale po co ja sie udzielam wogole......
 
 
Tarkun 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 24
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:39 pm   

MaltMaster napisał/a:
a mam jeszcze pytanie.czy ktorys z obecnych tu Panow zajmoje sie kolekcjonowanie SM?mam dziw identyczne butelki Glenkinchie Distiller edition i chetnie bym sie zamienil badz odsprzedal


Dziwnym trafem wszystkie whisky, o których ten Pan mówi są jednymi z niewielu dostępnych w owym sklepie. Przypadek straszliwy, ale mogę się mylić :) Oferta sklepu rzeczywiście porażająca, połowy podstawek nie ma.
 
 
MaltMaster 
Singlemalt Whisky Acolyte
kolekcjoner


Ulubiona whisky: dobra SM
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:43 pm   

Tarkun, no i myli sie Pan
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:43 pm   

jeśli chodzi o sklepy polecić mogę, bezinteresowenie :lol:
http://sztukawina.pl
http://pinot.pl

jakieś zkupy poczyniłem kiedyś w http://www.alkoholeswiata.com

ciekawą ofertę ma także http://www.wina-mp.pl

teraz możesz poszaleć z zakupami na polskim rynku, kilka perełek z dużym potencjałem wzrostu wartości też się znajdzie, choć ceny pewnie ostudzą :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
 
MaltMaster 
Singlemalt Whisky Acolyte
kolekcjoner


Ulubiona whisky: dobra SM
Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 57
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:45 pm   

Panowie,bo juz nudzi mnie ta dyskusja,
Jezeli mozecie to podajcie fajne sklepy w ktorych moge sobie cos kupic od czasu do czasu.i tyle
Nie wiem dlaczego jestescie tacy przerazeni ze napisalem o sklepie singlemalt,skoro ja mieszkam na opolszczyznie a sklep jest w warszawie
a robie tam zakupy bo nie znam za bardzo innych sklepow w pl,a jak juz to ceny powalaja
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Paź 10, 2012 12:46 pm   

no właśnie wrzuciłem kilka sklepów. Nie musisz się ograniczać do krajowych zakupów.
Wiele sklepów niemieckich bez problemu wysyła do Polski http://bestofwhisky.pl/fo...p?p=17321#17321
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Czarek Śro Paź 10, 2012 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów