bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Miszcze Whisky
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 6:09 pm   

A mnie ignorancja u ludzi spoza "branży" ani nie zaskakuje, ani nie oburza, ani tak naprawdę nie interesuje. W czym jest groźniejsza, albo bardziej wytknięcia warta, niż ignorancja branżowa? Że ma teoretycznie większy zasięg? Odwrotnie: sądzę, że opowiadanie rozmaitych głupot ludziom tak naprawdę w ogóle nie zainteresowanym whisky jako taką, przy okazji, z rozdzielnika, nie jest wcale bardziej nikczemne. Albo uwłaczające. I do tego w praktyce pozostaje dla tej branży, dla fanów whisky, bez większego znaczenia. Trochę tak, koledzy, jakbyście odważyli się demaskować korupcję w trzeciej lidze, "bo w pierwszej nie wypada" ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 11:08 pm   

Pocieszny_PCS napisał/a:
Takie rzeczy robione przez ludzi z zewnatrz są troche jak policzek dla nas wszystkich

absolutnie mnie nie obraza cudza niewiedza, wrecz przeciwnie, bywa to czasami bardzo zabawne i chyba temu sluzy ten watek.
natomiast szacun, ze Pociesznemu sie chce robic wnikliwa analize cudzej glupoty, osobiscie odpadam po przeczytaniu kilku pierwszych zdan w takich artykulach.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 10:08 am   

Ach, stary dobry CKM! Od mojej ostatniej przygodny z tym pisemkiem, zrobili poważny krok naprzód. Naprawdę. Kiedyś po prostu kradli materiały z internetu i publikowali jako swoje. Do dziś gdzieś mam numer, w którym zostali zmuszeni do zamieszczenia przeprosin. A poprzedzającą ten wpis rozmowę telefoniczną z ówczesnym Naczelnym w dalszym ciągu uważam za jedną z najbardziej komicznych, jakie w życiu odbyłem. Teraz przynajmniej sami coś tam piszą ;-)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
maudite 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: szukam...
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 253
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 1:19 pm   

Najlepiej po prostu nie zwracać na takie rzeczy uwagi.
To pisemko to po prostu ulotka reklamowa dla koncernów, kreujących kolejne mody. Dziś moda na whisky, jutro ruskie koniaki i pomarańczowe skarpetki oraz pojemne breloki na klucze w kształcie waginy. Dziwi mnie, że ktoś jeszcze na takie pisma wydaje pieniądze, za darmo bym tego nie brał. A wiem co mówię, bo jakiś klient przypadkiem mi to ostatnio zostawił w sklepie - przekartkowanie zajęło 2 minuty, potem tylko kosz na śmieci.
Więc panowie nie ma co dzielić włosa na czworo, bo zaraz będą na was patrzyli jak na oszołomów, co się każdego słówka czepiają. Po dżentelmeńsku olać, wypić dobrego drama, uśmiechnąć się pod wąsem i tyle.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 1:32 pm   

maudite napisał/a:
Najlepiej po prostu nie zwracać na takie rzeczy uwagi.

Do rekordu załganej manipulacji daleko. A ile kłamstw i błędów naliczycie w takim oto cytacie?
Port Ellen (...) najważniejszą whisky wieczoru a na pewno najdroższą. Butelkę na rynku mozna nabyć za około 2500 GBP (...) Szaleństwo? Pewnie tak ale cenę ustala rynek i nic z tym nie zrobimy
Oczywiście, wybielania naciągaczy z Diageo ciąg dalszy. Byłoby śmiesznie, gdyby nie było strasznie.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Hogshead 
Singlemalt Whisky Acolyte
& Pisshead


Ulubiona whisky: BOW more
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 64
Skąd: England
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 7:49 pm   

CKM to zawsze było pisemko dla półmózgów.

Notabene Port Elleny nie są wcale takie drogie. Do 50letnich Macallanów czy JW 1805 im daleko.
_________________
it's sair ficht fir howfay bred
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 11:39 am   

Hogshead napisał/a:
CKM to zawsze było pisemko dla półmózgów.



dobrze wiedzieć że chociaż jedna enteligentna osoba jest na forum
 
 
 
Hogshead 
Singlemalt Whisky Acolyte
& Pisshead


Ulubiona whisky: BOW more
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 64
Skąd: England
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 1:33 pm   

Oops, stanąłem komuś na odcisk?.. Wybacz jeśli jesteś związany z tym przeszczepem FHM-a na polski grunt ale humor typu zdjęcie słoniowacizny jąder z podpisem "Jerzy chciał sprawdzić co się stanie jeśli przez dwa lata nie będzie uprawiał seksu" to raczej bardziej Marcin Daniec niż Spike Milligan. Więc jak na ich poziom i tak się postarali napisać o whisky z sensem.
_________________
it's sair ficht fir howfay bred
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 1:52 pm   

nie znam sie na odciskach, ale ten CKM to zdecydowanie pismo dla aborygenow.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 2:20 pm   

PawelWojcik napisał/a:
decydowanie pismo dla aborygenow


lena ituaiga mo Apoliki?
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 2:21 pm   

Nie znam się, bo kojarzę chyba tylko ten CKM z niejaką Panią poseł byłą sportsmenką Jagną M. jak tam cycem świeciła, ale chyba takie pismo ogląda się, a nie czyta;)

p.s. Martyna ładna dziewczyna
Ostatnio zmieniony przez loom Wto Lis 29, 2016 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 2:22 pm   

wracajac do tego artykulu i pismaka, ktory go splodzil, to wrodzony debilizm autora niejako go usprawiedliwia. chcial dobrze, nie wyszlo. sorry 4U pismak!
gorzej jesli jest swiadomosc i np. ktos "medialny", bo w koncu cyt: "największego bloga w Polsce o alkoholach leżakowanych" robi szum conajmniej, jak ten dookola jakiegos XO wielkiej czworki z Cognac, zeby wcisnac w kraju ukrainska nalewke na debowych chipsach z chinskiego destylatu gronowego (piekna maja historie, ale dokladnie tak smakuje dzis produkcja tego producenta). przy czym nie mam nic przeciwko, jesli ktos robi sobie sesje zdjeciowa w klubowej marynarce miedzy beczkami, bo obciach nie wplywa na smak. sptytalem tu: http://www.milerpije.pl/brandy-shustoff.html czy napewno dobrze tego sprobowal, ale nie dostalem odpowiedzi i moj post zostal usuniety.
wiem, ten Pan jest przyjacielem BOW, wkladam kij w mrowisko.
naprawde w panstwach bylego ZSRR ciezko znalezc gorsze i tansze brandy. butelka fajna. jak kieliszek z Krosna, ktory u Milera kosztuje 10 razy wiecej, niz u producenta bo ma jego logo.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
Ostatnio zmieniony przez PawelWojcik Wto Lis 29, 2016 2:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 2:26 pm   

BOW nie ma przyjaciół. Wyłącznie chwilowych sojuszników. ;)
Bij Milera! :lol:

[ Dodano: Wto Lis 29, 2016 2:27 pm ]
Ua tatou iloa foi Photoshop!
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 2:31 pm   

że Tomek w CKM?;)
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 2:34 pm   

nie. ale bardzo by sie nadawal/pasowal tam. mialem na mysli szkodliwosc spoleczna.
oczywiscie jeszcze gorzej, jesli sciemnia minister, premier, prezydent, albo pierwszy sekretarz przewodniej partii.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów