bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy z Glen Grant NA w Krakowie
Autor Wiadomość
Whiskymojazono
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: Glenfarclas 34 YO
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Słomniki
Wysłany: Nie Gru 22, 2013 8:39 pm   Sklepy z Glen Grant NA w Krakowie

Cześć, w którym sklepie w Krakowie można kupić Glen Grant No Age?
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 22, 2013 11:31 pm   

a po co?
_________________
ZInnejBeczki.com
 
 
 
McCoy
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 22, 2013 11:51 pm   

Pocieszny_PCS napisał/a:
a po co?


:mrgreen:
 
 
ErykCzternasty 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: None
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 176
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Gru 22, 2013 11:55 pm   

Zeby wymienic z McCoyem sample za Taliskera 10 ;)
 
 
rad93 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: słodkości w popiele
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 134
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 9:58 am   

w KRK Major's Reserve No Age ciągle jeszcze w marketach na A. za 82 PLN z hakiem. a jak u Was?

po co? bo:
1. to jeden z najfajniejszych i najbezpieczniejszych SM na początek. ci z "zielonych", którzy jeszcze nie próbowali, niech się wstydzą - za te pieniądze nic lepszego nie znajdą, a wrażenia będą rewelacyjne. a gdy widzę, jak skołowani ludzie zastanawiają się nad Johnnym / Jackiem / Bushem w podobnym budżecie, to mną szarpie i nierzadko interweniuję, z pozytywnym skutkiem.
2. idealny na prezent, jeśli nie chcemy wydać dużo, a zależy nam, żeby obdarowany/a zainteresował/a się tematem. /a nie bez przyczyny - nawet początkującym paniom też bardzo smakuje. :)
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 12:46 pm   

Panią smakuje grzane piwo w porywach do cosmopolitan i niech tak zostanie. A ten GG przypominał mi kiepskiego blenda i to takie nijakiego bo nawet balantyna ma w sobie więcej charakteru choć jest obrzydliwa. Więc niech kolega nie sieje zamętu. Jak ktoś chce kupić jego sprawa ale głoszenie takich haseł to brak odpowiedzialności za swoje słowa.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 12:46 pm   

Przepraszam od razu za wpis bo już zostałem upomniany, że to forum o poważnej whisky do smakowania i wąchania, a nie "łojenia":).
Za 82 zł nawet nie warto tego kupić. Z ciekawostek w tej sieci sklepów był Talisker 10tka za stówę.
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 1:49 pm   

:grin:

Jeżeli jest tak niedobry jak 5 i 10, to zdecydowanie nie warto sobie obrzydzać Grantów!

Taliskera 10 za 100, na początek chyba nadal warto polecić.
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
rad93 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: słodkości w popiele
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 134
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 26, 2014 10:16 am   

oscarez napisał/a:
Panią smakuje grzane piwo w porywach do cosmopolitan i niech tak zostanie.

raczej "paniom".
podobnie jak większości szanownego społeczeństwa: grzane / zimne, francuskie czerwone wino / polska wódka, Cosmopolitan / CKM, karczek z grilla / kiełbasa z musztardą sarepską, RMF Maxxx / polski rock. wszystko wychodzące poza te przykłady zazwyczaj jest określane jako "dziwactwo" i "snobizm". co poradzisz?
a jeśli panie mają ochotę na łiski - to niech piją. znam bodajże cztery, które to robią, zwracając uwagę na te niuanse, o których pisze się na tym forum.

oscarez napisał/a:
ten GG przypominał mi kiepskiego blenda i to takie nijakiego bo nawet balantyna ma w sobie więcej charakteru choć jest obrzydliwa.

a mi przypominał dobrego SM, w dodatku w dobrej cenie. może trafiłeś na jakąś wyjątkowo felerną edycję? pierwszy raz piłem rok temu, 1 l z bezcłówki (z korkiem bodajże), a później jeszcze standardowe 0.7 z zakrętką i było OK - oczywiście o ile ktoś lubi sernik waniliowy. no i przecież nie będę się doszukiwał tutaj jakichś wysublimowanych wrażeń...
a jakiego SM polecisz żółtodziobowi, który będzie miał problem, żeby na pierwszy raz wydać więcej niż 100 PLN? no, może oprócz Finlaggana Original Peaty.
B. lubię, z lodem. trudno mi wyobrazić sobie coś lepszego z wysoko % napojów na imprezę. ale do GG MR nie ma startu.

oscarez napisał/a:
Jak ktoś chce kupić jego sprawa ale głoszenie takich haseł to brak odpowiedzialności za swoje słowa.

dlatego właśnie zrobię sobie porównanie 1:1, żeby sprawdzić czy coś się przypadkiem nie zmieniło przez ostatnie kilka miesięcy.

loom napisał/a:
Za 82 zł nawet nie warto tego kupić.

warto. reszta jak wyżej.

loom napisał/a:
w tej sieci sklepów był Talisker 10tka za stówę.

rewelacyjna cena, szkoda że normalnie trudno trafić poniżej 150 PLN. niestety nie zdążyłem - gdzie je widziałeś?

Pawloff napisał/a:
Jeżeli jest tak niedobry jak 5 i 10

ostatnio szczęśliwym zbiegiem okoliczności przerobiłem próbkę edycji 2003 od Gordon & MacPhail i... MR NAS smakował mi dużo bardziej.

Pawloff napisał/a:
Taliskera 10 za 100, na początek chyba nadal warto polecić.

jak najbardziej. 10-ka ciągle trzyma przyzwoity poziom, co potwierdziła sesja w Poznaniu.
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 8:06 am   

rad93 napisał/a:
raczej "paniom".



znowu poprawiamy literówki? to sobie wyobraź siedząc w fotelu i popijając tego wspaniałego GG, że mój czas jest baaardzo ograniczony (tak, tak celowo napisałem dwa "a" więcej więc nie musisz poprawiać) zatem najczęściej przeglądam lub wysyłam wiadomości ze smartfona (tak, tak, wiem, że angielska nazwa i odmieniając w ten sposób robię błąd- nie poprawiaj jeśli nie czujesz że ten imperatyw Cię rozsadzi w środku). Jak pewnie wiesz technologia znacznie się rozwinęła i wymyślono słowniki T9 i inne auto-uzupełniacze. I czasami pisząc taką wiadomość komórka (ups, przepraszam telefon komórkowy) uzupełni ciut innym słowem na które ktoś pisząc w biegu nie zwróci uwagi. Ciesze się z Twojej nad przeciętnej wrażliwości na słowo pisane ale poprawianie każdej literówki jest irytujące i ciąży w kierunku kompleksów. A GG o którym mowa jest gówniany. I jeśli przypominał Tobie dobrego single malta to jeszcze wiele się musisz nauczyć.
 
 
rad93 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: słodkości w popiele
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 134
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 9:53 am   

oscarez napisał/a:
znowu poprawiamy literówki?

nie literówki, tylko gramatyczne. no ale może niepotrzebnie się czepiłem - nie popełniają błędów tylko ci, którzy nic nie robią. :)

na szczęście mam świadomość, że jeszcze wiele przede mną. a przecież najlepiej uczyć się od tych, którzy w temacie siedzą od długich lat - tak więc do zobaczenia jutro na Mortlachach.
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 12:28 pm   

rad93 napisał/a:
...na szczęście mam świadomość, że jeszcze wiele przede mną. a przecież najlepiej uczyć się od tych, którzy w temacie siedzą od długich lat...

dokladnie. niedawno pilem GlenDronach 12 (kilkanascie Euro za flaszke) i tak mi smakowal, ze "wstyd mi sie zrobilo".
to wplyw tego forum :)
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 8:24 pm   

Jutro pojedynek. Albo lepiej - sąd Boży. Obaj jednocześnie zerujecie swoje Mortlachy. Który padnie pierwszy, ten zgrzeszył.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
  Wysłany: Pon Gru 01, 2014 1:46 pm   

oscarez napisał/a:
rad93 napisał/a:
raczej "paniom".



znowu poprawiamy literówki? to sobie wyobraź siedząc w fotelu i popijając tego wspaniałego GG, że mój czas jest baaardzo ograniczony (tak, tak celowo napisałem dwa "a" więcej więc nie musisz poprawiać) zatem najczęściej przeglądam lub wysyłam wiadomości ze smartfona (tak, tak, wiem, że angielska nazwa i odmieniając w ten sposób robię błąd- nie poprawiaj jeśli nie czujesz że ten imperatyw Cię rozsadzi w środku). Jak pewnie wiesz technologia znacznie się rozwinęła i wymyślono słowniki T9 i inne auto-uzupełniacze. I czasami pisząc taką wiadomość komórka (ups, przepraszam telefon komórkowy) uzupełni ciut innym słowem na które ktoś pisząc w biegu nie zwróci uwagi. Ciesze się z Twojej nad przeciętnej wrażliwości na słowo pisane ale poprawianie każdej literówki jest irytujące i ciąży w kierunku kompleksów. A GG o którym mowa jest gówniany. I jeśli przypominał Tobie dobrego single malta to jeszcze wiele się musisz nauczyć.


A niech se facet popija co chce, zbędny sarkazm, który nie dodaje Ci uroku a mnie nie imponuje. Może naucz się korzystać z innych "autouzupełniaczy" w swoim smartfonie i nie szukaj u innych "kompleksów".
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 02, 2014 8:01 pm   

uciekaj chłopczyku bo nie z Tobą ta sprzeczka tym bardziej nie musi Tobie imponować.
Z Radkiem już zapomnieliśmy, a Ty szukasz dziury w całym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów