bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie Jesienne 2016
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Sie 03, 2016 7:47 pm   

Kolejna korekta składu i oto kolejny zatwardziały amator młodej fenolizy spod znaku Peatside'a, będzie kontemplował świt blady pośród karkonoskich turni. Współczujmy mu, bo nie wie, co czyni!
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro Sie 03, 2016 8:13 pm   

Hogshead napisał/a:
i patrząc na aktywność i ostatnie posty zaczynam się zastanawiać czy ktoś tu jeszcze zagląda? Co się dzieje z polską sceną miłośników single maltów? Zupełnie już upadła

Drogi Hogsheadzie dopisales sie w tej sprawie w watku o organizowanym spotkaniu, ktore odbedzie sie na przelomie wrzesnia i pazdziernika - teoretycznie w ramach nieupadania mialbys okazje dolaczyc :grin:

Tak naprawde nie pierwszy to raz kiedy BOW dowiaduje sie, ze nie istnieje i nic nie robi. Jakkolwiek przyjmuje do wiadomosci i bije sie we wlasna piers odnosnie czestotliwosci postow to dobrze zorganizowane spotkania sa tez istotnym przejawem zycia :lol:
Na obrone moge powiedziec, ze BOW stara sie publikowac posty dluzsze niz jednozdaniowe westchniecia, oferty, usmieszki czy poklepywania po plecach - trudno nam w kontrze do tego wstawiac posty co chwile co nie oznacza, ze nie widzimy naciskow (slusznych) by robic to czesciej. Nie raz jednak spotykamy sie (chocby niedawno na pewnym alkoholowym forum) z informcja, ze.... w ogole nie organizujemy spotkan przy whisky! Nie widzimy powodu zeby udowadniac iz nie jestesmy wielbladem.

Nad wieksza iloscia postow pracujemy i przypominamy, ze objawiaja sie one tez w artykulach Rajmunda, ktory po wielu latach nieobecnosci wreszcie zaczyna czesciej pisac - Rajmundzie - wiesz co mam na mysli :grin:

Pozostalych zachecam - chcecie - piszcie. Albo czekajcie na Wielkie Autorytety, ktore jak wiadomo sa najsuperowsze :mrgreen: Jesli ktos myslal, ze tutaj bedzie jedyna krynica wiedzy w sensie postow objasniajacych swiat whisky i zabijajacych kazdego to znaczy, ze nic nie pojal ;)

No dobrze - obiecuje, ze kolejnym razem z mojej strony bedzie dluzszy tekst o kupowaniu whisky, ktory komus juz obiecalem ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Hogshead 
Singlemalt Whisky Acolyte
& Pisshead


Ulubiona whisky: BOW more
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 64
Skąd: England
Wysłany: Pią Sie 05, 2016 10:39 pm   

Propozycja wzięcia udziału w degustacji jest dla mnie wielkim zaszczytem i jest mi z tego powodu bardzo miło gdyż jak zauważyłem niedawno, jestem teraz na etapie wąchania na klęczkach dolnych szczebli drabiny na której wyższe pietra Szacowni Uczestnicy tego spotkania zdołali się już wdrapać a ponadto nigdy nie byłem w Karkonoszach. Z chęcią bym przybył i degustował tylko że mieszkam na Wyspach i aby się udać w samotną eskapadę do Polski musiałbym najpierw zdobyć stosowne Pozwoleństwo od swojej drugiej połowy. Poruszyłem z nią dzisiaj tę kwestię i będe drażyć temat. Ile mam czasu na potwierdzenie uczestnictwa? I nie mniej ważne - w jaką flaszkę musiałbym się zaopatrzyć aby nie stanąć przed BOWem z pustymi rękami?
_________________
it's sair ficht fir howfay bred
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Sie 07, 2016 6:56 pm   

Chodzilo mi raczej o dysonans pomiedzy wieszczeniem upadku BOW, a wpisywaniem tego w poscie o organizowanym wlasnie spotkaniu....

No dobrze - co do samego spotkania - miejsc w pensjonacie gdzie bedzie degustacja juz nie ma, ale na pewno udaloby sie zalatwic miejsce noclegowe gdzies nieopodal. Do tego dochodzi sprawa butelki, ktorej zakup w chwili obecnej oznaczylby wydatek pewnie kilkuset euro. Jesli nadal jestes zainteresowany to zapraszam na priv. :wink:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 3:06 pm   

ja napisał/a:
przewidujemy dodatkową ekskluzywną składkę na zakup whisky „kosmicznej” - w wysokości bliskich okolic 25 euro/osobę

Ponieważ znamy już pełen skład osobowy spotkania, pora przełożyć szacunki na konkrety. Składka specjalna, przeznaczona na "pewną starą Highland Park" wynosić będzie 22 Euro na osobę. Oczywiście osobę degustującą ;)
PS. Rozliczenie dla chętnych - przelewem, a dla pozostałych już na miejscu, gotówką.
PPS. Uspokajając możliwe obawy: suma w/w wpłat nie pokrywa się z wartością tajemnej butelki. A nawet bardzo się nie pokrywa ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 6:34 pm   

Poprosimy z Piotrem na priv o kwotę w PLN do przelania :wink:
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 11:44 am   

;'d cozem ja uczynil.
_________________
Doing does
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 3:12 pm   

Adam Hochul napisał/a:
cozem ja uczynil

Dostaniesz młodego ziemniaka w nagrodę.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 3:51 pm   

Albo mlodym ziemniakiem
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 5:04 pm   

Wiktorze, a cóż to za ”zmasowany atak „ szykuje się? :wink:

Rajmund „ pracuje nad materiałem”!.
Panów Adamów w Przesiece ci będzie dostatek (konfiguracja „Ch” (Adam Ch. +2) i „H” jest bardzo istotna) :roll: .

„Nic to”.

Cytując
loom napisał/a:

Zapłoną łuny na karkonoskim niebie :evil:
. Oj, zapłoną :wink: .

z akcentem damsko-męskim daję sygnał odliczania:
https://www.youtube.com/watch?v=7wThEMnnCYI
Ostatnio zmieniony przez Ruda Czw Wrz 15, 2016 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 5:29 pm   

Jesienna ofensywa na BOW ;)
Adam, oczywiście, nasz poczciwy H., a nie jakiś złowrogi Ch. Skąd mi to w ogóle przyszło do głowy?... :cool:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 10:53 pm   

Ruda napisał/a:

z akcentem damsko-męskim daję sygnał odliczania:
https://www.youtube.com/watch?v=7wThEMnnCYI



:roll:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:25 pm   

Bez względu na wszelkie zawiłości szachowe, różnice ortograficzne w Adamach oraz inne zdziwienia kolejny etap w tegorocznym sprawdzaniu, w której do diabła destylarni może być morze, a może ocean nawet - już za dwa tygodnie. Walor poznawczo/edukacyjny gwarantowany nawet gdyby okazało się, iż w HP i jego partnerce pustynia była, a nie chlupot :wink:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 5:16 am   

rosomak napisał/a:
Bez względu na wszelkie zawiłości szachowe, różnice ortograficzne w Adamach oraz inne zdziwienia kolejny etap w tegorocznym sprawdzaniu, w której do diabła destylarni może być morze, a może ocean nawet - już za dwa tygodnie. Walor poznawczo/edukacyjny gwarantowany nawet gdyby okazało się, iż w HP i jego partnerce pustynia była, a nie chlupot :wink:


Przepraszam, nie miałam na myśli złośliwości ortograficznej (błędy się zdarzają, jesteśmy ludźmi), a zbieg okoliczności, bo więcej Adamów wyszło.
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 7:19 am   

A gdziezby jakas przyczyna do przepraszania miala byc? Ja jestem ostatni do zwracania uwagi na pisownie na tym forum. Adam H. jest zreszta przedostatni co mysle sam moze potwierdzic ;) Jesli ktos umie poprawnie napisac Highland Prank to juz dosyc :twisted:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów