bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka buteleczek na sprzedaż
Autor Wiadomość
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 11:05 am   

Wiktor napisał/a:
A tymczasem... jaką cenę osiągnęła chwilowo ta North British? ;)


61zł ale zostało jeszcze trochę czasu :wink:

W temacie cenowej pomyłki zostało napisane już chyba wszystko, więc proszę darować sobie cudzysłów w słowie pomylił się. Chciałbym zobaczyć jak postąpiłby "strażnik moralności" Loom gdyby chciał sprzedać "coś" za 1000zł, ale przez przypadek zapomniał jedno zero, a kolega wiedząc o pomyłce zamówił ten towar za 100zł. Czy "strażnik moralności" Loom oddałby ten towar za 100zł? . Ja pomyliłem się o 90zł ale tu przecież nie o to chodzi.

P.S.
na spotkanie BOW na razie się nie wybieram, a Kilkerran nadal kosztuje ponad 300 stówy
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 11:34 am   

Podbijam na 100! ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 12:13 pm   

aguero napisał/a:

W temacie cenowej pomyłki zostało napisane już chyba wszystko, więc proszę darować sobie cudzysłów w słowie pomylił się. Chciałbym zobaczyć jak postąpiłby "strażnik moralności" Loom gdyby chciał sprzedać "coś" za 1000zł, ale przez przypadek zapomniał jedno zero, a kolega wiedząc o pomyłce zamówił ten towar za 100zł. Czy "strażnik moralności" Loom oddałby ten towar za 100zł? . Ja pomyliłem się o 90zł ale tu przecież nie o to chodzi.



...ale nie zobaczysz bo nie jestem ograniczony umysłowo i wchodząc w nomenklaturę Pawła mam jaja

p.s. w cudzysłowiu czy bez zrozumiałem Twoją pomyłkę, co napisałem konkretnie. Jak rozumiem lepiej idzie Panu z dryblingiem niż z czytaniem, żal.
Ostatnio zmieniony przez loom Nie Lis 06, 2016 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 12:17 pm   

Panowie już dajcie spokój. Czy dalsze roztrząsanie tego tematu ma jakiś sens? Jak ktoś chce kupić to kupi, jak nie to da sobie spokój. Przyjamniej gość nie sprzedaje blendów czy najlepszego batcha AAB (49 jakby ktoś przeoczył).
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 1:21 pm   

A tymczasem jaka powinna być prawidłowa pomyłka? 240, 320 czy 330zł
aguero napisał/a:

5. 330zł


aguero napisał/a:
Przepraszam. Za 5 miało być 320zł. Odpisywalem na szybko z pracy i myślałem że piątka to North British.


Odbiegając od głównego wątku:
Tomek1 napisał/a:
Panowie już dajcie spokój. Czy dalsze roztrząsanie tego tematu ma jakiś sens?


@ Tomku, wiesz, czy facet ma jaja, tak ogólnie, to zawsze ma sens dla kobiety :wink:

kończąc temat z pozdrowieniami

Kobieta z jajami :wink: ( http://bestofwhisky.pl/forum/viewtopic.php?t=2813 )
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 2:41 pm   

Prawidłowa pomyłka = Mistral za 1$. :cool:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 2:54 pm   

w "Spatifie" do toalety wtoczyl sie pijany Jan Himilsbach. zalatwiwszy swoja sprawe, zostawil babci klozetowej na tacy banknot o zdecydowani zbyt wielkim nominale. babcia wybiega za aktorem i krzyczy: "to za duzo, pan sie pomylil, ja jestem uczciwa...". "i wlasnie dlatego tam, kurwa, siedzisz" - odparl Himilsbach.

[ Dodano: Nie Lis 06, 2016 3:00 pm ]
i na finisz:
do tej samej kawiarni wszedl pijaniutki Himilsbach i wrzasnal: - "inteligencja wypierdalac!"
Gustaw Holubek zareagował natychmiast, podniosl sie z krzesla i powiedzia: - "nie wiem, jak panstwo, ale ja wypierdalam!:
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 4:28 pm   

loom napisał/a:
aguero napisał/a:

W temacie cenowej pomyłki zostało napisane już chyba wszystko, więc proszę darować sobie cudzysłów w słowie pomylił się. Chciałbym zobaczyć jak postąpiłby "strażnik moralności" Loom gdyby chciał sprzedać "coś" za 1000zł, ale przez przypadek zapomniał jedno zero, a kolega wiedząc o pomyłce zamówił ten towar za 100zł. Czy "strażnik moralności" Loom oddałby ten towar za 100zł? . Ja pomyliłem się o 90zł ale tu przecież nie o to chodzi.



...ale nie zobaczysz bo nie jestem ograniczony umysłowo i wchodząc w nomenklaturę Pawła mam jaja

p.s. w cudzysłowiu czy bez zrozumiałem Twoją pomyłkę, co napisałem konkretnie. Jak rozumiem lepiej idzie Panu z dryblingiem niż z czytaniem, żal.


Po lekcji etyki po tym poście powinieneś mi jeszcze udzielić lekcji dobrego wychowania. Ja pewnie po nazwaniu kogoś "ograniczonym umysłowo" dostałbym bana. A do tego okazuje się że kolega loom jest nieomylny i w życiu nie popełnił żadnego błędu. Chyba jednak zmienię zdanie i wybiorę się na spotkanie BOW po to żeby poznać idealnego Pana looma :wink:
P.S.
Butelka osiągnęła cenę 160zł
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 4:37 pm   

nie wiem jak Panstwo, ale ja wyp......am z tego watku!
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 4:50 pm   

z wielką przyjemnością dołączę.
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 5:01 pm   

aguero napisał/a:
hyba jednak zmienię zdanie i wybiorę się na spotkanie BOW po to żeby poznać idealnego Pana looma


A polecam - nietuzinkowa to postac i ciekawie byloby zobaczyc taka konfrontacje kiedy to zazwyczaj okazuje sie, ze po obu stronach sa normalni ludzie bez podniebien wytatuowanych na czarno.

PawelWojcik napisał/a:
ja wyp......am z tego watku


https://www.youtube.com/watch?v=-7EZnNjAZEQ
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 6:49 pm   

Ja mam m.in. wytatuowane pod powiekami, a podniebienie jest czarne jak smoła, ogon i kopyta też są;).
Kończąc wątek, bo ja nie jestem kłótliwy z natury. NIGDZIE nie napisałem, że ktokolwiek jest ograniczony umysłowo, w moim poście do Pawła nie było mowy o "błędzie" Szanownego Kolegi Sprzedającego, odniosłem się ogólnie- a posteriori- do Pawła tez związanych m.in. z Szanownym Kolegą Sprzedającym etc etc. /nie ma się co rozwodzić, bo stoi na forum jak byk/.
Niestety są dwie zasady naczelne uczestnictwa w każdym forum: trzeba w miarę możliwości obczajać język, którym posługują się uczestnicy i czytać w nim ze zrozumieniem. Gdyby tak było to zobaczyłby Drogi Kolega, że pomyliłem się nawet w tym wątku (butelka NB od MoS), że nie odnoszę się bezpośrednio do jakiś cen butelek (bo wali mnie to), a to skutkowałoby brakiem pseudosarkastycznych wynurzeń o 'idealności' czy 'strażniku etyki'. Czytać, jeszcze raz czytać. Cmok
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 10:09 pm   

_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 4:03 am   

Zapomnialem napisac ze aukcja konczy sie 12.11.2016 o godz.20:00 zeby nie bylo juz nieporozumien i mam nadzieje ze administracja BOW nie pobiera zadnych prowizji od wystawienia butelki na aukcji :wink: . A flacha osiagnela kwote 161zł.

[ Dodano: Sob Lis 12, 2016 11:14 am ]
Chciałbym przypomnieć o trwającej aukcji która kończy się dzisiaj o godzinie 20:00. Cena butelki zatrzymała się na kwocie 161zł.

[ Dodano: Wto Lis 15, 2016 8:25 pm ]
Zapomniałem poinformować że NB został sprzedany za 161zł. Pozdrawiam
 
 
Hogshead 
Singlemalt Whisky Acolyte
& Pisshead


Ulubiona whisky: BOW more
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 64
Skąd: England
Wysłany: Sob Lis 26, 2016 10:37 pm   

Tusaila bym łyknął, za 200 PLN da radę?
_________________
it's sair ficht fir howfay bred
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów