bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka buteleczek na sprzedaż
Autor Wiadomość
maudite 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: szukam...
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 253
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 2:45 pm   

Dobra panowie, daję dychę, jak nikt nie przebije, to robię sampling po kosztach wysyłki.
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 2:50 pm   

pewien filozof z Krolewca napisal: "niebo gwiazdziste nade mna, a prawo moralne we mnie".
aguero napisał/a:
a ktoś tu pisał że nie mam jaj

nie "ktos", a ja to napisalem (zapomniales?) i nadal tak twierdze. teraz robisz teatr, tani lans pod publiczke, bo pewnie zabolalo, natomiast wczesniej postapiles niezgodnie z etyka handlowa.
byc moze (mamy w kraju nadal poj...ny system prawny) odmowa od oferty jest zgodna z prawem. ale... zgodnie z prawem rowniez mozesz np. przed pojsciem do teatru najesc sie czosnku, albo nie ustapic staruszcze miejsca w autobusie.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 3:14 pm   

PawelWojcik napisał/a:
pewien filozof z Krolewca napisal: "niebo gwiazdziste nade mna, a prawo moralne we mnie".
aguero napisał/a:
a ktoś tu pisał że nie mam jaj

nie "ktos", a ja to napisalem (zapomniales?) i nadal tak twierdze. teraz robisz teatr, tani lans pod publiczke, bo pewnie zabolalo, natomiast wczesniej postapiles niezgodnie z etyka handlowa.
byc moze (mamy w kraju nadal poj...ny system prawny) odmowa od oferty jest zgodna z prawem. ale... zgodnie z prawem rowniez mozesz np. przed pojsciem do teatru najesc sie czosnku, albo nie ustapic staruszcze miejsca w autobusie.


Jak już pisałem z Kilkerranem zaszło nieporozumienie i kolega WojtekBula wiedział jaka jest cena. Nie wporządku byłoby gdybym chciał sprzedać jakąś whisky, na którą znalazło by się kilkunastu chętnych a ja zwiększyłbym cenę. Moja oferta aukcyjna jest jak najbardziej aktualna. Nie robię żadnego teatru ani lansu pod publiczkę. Zaboleć zabolało, ale nie dlatego jest ta aukcja. Jestem ciekaw po prostu czy miałem rację pisząc Wiktorowi że musiałbym oddać te whisky za pół darmo. A pisząc ktoś zapomniałem po prostu dać cudzysłów.
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 3:42 pm   

WojtekBula napisał/a:
Witam. Za 240 biorę piątkę.

czyli wiedzac o wyzszej cenie zazartowal sobie?
to czemu nie pisales mu na PW, tylko publicznie?

[ Dodano: Sob Lis 05, 2016 3:46 pm ]
aguero napisał/a:
na pewno nie oddam za 240zł. To wolę sam wypić

wybacz, ale po tym tekscie poczulem sie, jak bym jakies wiadonosci w TV obejrzal, albo jakas gazete przeczytal.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 4:00 pm   

WojtekBula napisał/a:
Witam. Za 240 biorę piątkę.

aguero napisał/a:
kolega WojtekBula wiedział jaka jest cena


aguero napisał/a:
na pewno nie oddam za 240zł. To wolę sam wypić


historia o dwóch takich, z których jeden wart był drugiego :wink:
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 4:07 pm   

PawelWojcik napisał/a:
WojtekBula napisał/a:
Witam. Za 240 biorę piątkę.

czyli wiedzac o wyzszej cenie zazartowal sobie?
to czemu nie pisales mu na PW, tylko publicznie?

[ Dodano: Sob Lis 05, 2016 3:46 pm ]
aguero napisał/a:
na pewno nie oddam za 240zł. To wolę sam wypić

wybacz, ale po tym tekscie poczulem sie, jak bym jakies wiadonosci w TV obejrzal, albo jakas gazete przeczytal.


Tylko kolega WojtekBula może potwierdzić że na priv pisałem mu że za Kilkerrana życzę sobie 330zł. Gdybym pisał jemu na priv to wszyscy myśleli by że Kilkerran jest już sprzedany, a tymczasem oferta jest nadal aktualna. Chociaż pomału żałuję że nie wyjaśniłem z nim tego nieporozumienia na priv, nie musiałbym się teraz tłumaczyć.


Nie wiem jak ty to odebrałeś, ale pisząc to miałem na myśli tylko tyle że whisky ta jest warta dużo więcej.
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 4:20 pm   

OK, luz. jednak przeczytaj ten watek jeszcze raz, patrzac jak to wyglada "z boku".
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 5:52 pm   

aguero napisał/a:
Tylko kolega WojtekBula może potwierdzić że na priv pisałem mu że za Kilkerrana życzę sobie 330zł

In WojtekBula we trust.
Ktory to zreszta uzytkownik zali sie gdzie indziej jak to bardzo jestesmy nienormalni zachowujac sie tak jak sie tu (jako szeroko rozumiana administracja forum) zachowujemy.

A juz bardziej ad rem. Ja nie czepialbym sie specjalnie tej pomylki z cena akurat. Podejrzewam, ze jesli ktos napisalby 140 pln, a chcial 1140 pln to nie byloby uwag (wiem, ze inna kategoria pomylki, ale mozna zle spisac z kartki, klikac jednym palcem na smartfonie jadac samochodem itp.). Natomiast prosze w zwiazku z tym o oferty przemyslane, pisane na spokojnie i w warunkach, ktore pomagaja wykluczyc pomylki. 5 minut nikogo nie zbawi, a pomoze oszczedzic wszystkim niesmaku.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 6:21 pm   

Kto to jest Wojtek Bula i dlaczego nas nienawidzi?
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 6:30 pm   

Wiktorze Ty stary nienawistniku! Moze lepiej konkurs czy tez ankieta / dlaczego nienawidzisz BOW. Najzabawniejsza odpowiedz bedzie uhonorowana butelka whisky.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 6:32 pm   

Spoko. Jest luz. Na zarzuty odpowiedziałem uczciwie i (mam nadzieję) nie obrażając nikogo. Błąd wyniknął z tego że po przeczytaniu posta od Wiktora w którym pyta o ceny flach nr.5 i 7 pyta czy ktoś pił już North Britisha, byłem pewien że butelka nr.5 to North British i nie sprawdzając tego podałem cenę właśnie tej butelki.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 10:59 pm   

Skasowałem właśnie tekst, który pisałem bo dostałbym bana od razu. Ręce opadają. NB o aromacie spalonej fabryki kondomów od MoS to inne niż Don Argentino sprzedaje, dzięki za refleks dobrzy ludzie i sorry za pomyłkę. Piłem tę: https://www.whiskybase.co...ritish-2000-mos

#PawełWócik, czasy są inne, kolega 'się pomylił', nie sprawdzał, podał tak o, zarobiony jest, odpierdol się stary pryku, zasadniczy się znalazł... ;)

pozdro dla buły

aguero pomyłki się zdarzają, nie przejmuj się. przyjedź na spotkanie BOW z piłką, postrzelamy do puszki po Kilkerran z czasów kiedy była na nią moda i kosztowała ponad 3 stówy.
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 5:18 am   

loom napisał/a:
odpierdol się stary pryku, zasadniczy się znalazł...

no faktycznie, racja chyba... ja jestem z pokolenia, ktore uczestniczylo w powstawaniu gieldy. tam raz dane slowo (oferta kupna lub sprzedazy), dane czesto pomylkowo, prowadzi czasami do bakructwa lub fortuny. dzisiaj aby utrzymac dawny poziom etyki powstalo tam kilka komisji i postawili kupe mikrofonow oraz video kamer, bo pewnie wielkosc jaj u ludzi spada, albo dziala teza Tuwima, ktora juz tu cytowalem "i ty, co dzis mieszkasz w palacu, a srac chodziles za chalupe", a moze zwyczajnie, po prostu elemantarna ludzka uczciwosc nie jest dzis trendy (?). powyzsze, to kolejna moja teoria spiskowa oczywiscie.

pozdrawiam,

ja.

PS
a ile kosztuje dzis kilogram kultury? a za ile sprzedacie prozniowa zgrzewke honoru?
zobaczcie: mam jaja, wystawiam powazna oferte kupna (!). serio.
zacznijmy angielska licytacje - kto sprzeda taniej? czekam na oferty, potem ewentualna nadwyzke odstapie bezplatnie potrzebujacym.
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 9:30 am   

PawelWojcik napisał/a:
a moze zwyczajnie, po prostu elemantarna ludzka uczciwosc nie jest dzis trendy (?). powyzsze, to kolejna moja teoria spiskowa oczywiscie


Dokładnie tak. Kiedyś mam nadzieję uda nam się porozmawiać na różne tematy. Odnosząc się do Twojej "spiskowej teorii" to coraz częściej wszystko jest udawane, udawany mąż stanu, udawany miliarder, udawany dżentelmen, udawany koneser, udawana oferta. Sprowadza się wszystko do pozoru, bez zasad, bez słowa, bez wiedzy etc etc. Jest, jak widać nie raz i nie dwa i na forum, przyzwolenie na różne występki, które kiedyś wśród ludzi były nie do pomyślenia. To co się dzieje w różnych obszarach życia społęcznego w Polsce (ale i na świecie) woła o pomstę do nieba. Życie... ;)
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 10:20 am   

A tymczasem... jaką cenę osiągnęła chwilowo ta North British? ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów