bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BOW to rasiści i w ogóle /TRIGGER WARNING/
Autor Wiadomość
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Czw Lis 17, 2016 10:50 pm   BOW to rasiści i w ogóle /TRIGGER WARNING/

Have fun! :twisted:


1.
I go to my friend's place and see a shiny new flat screen on his wall. He goes on and on about how good the color reproduction is so I ask how well it handles blacks. He thinks about it for a second and says "Well it's bolted to the wall so I should be fine"

2.
A black guy and a white girl meet at a bar. They go back to her place to hook up. She starts taking his clothes off and tells him: "Now show me what you guys are famous for."
So he beats her up and steals her TV.

3.
Johnny wakes up one morning and walks into his parents bedroom only to find them going at it. Dad notices Johnny and shots him a grin and a wink.
The next day, Dad comes home from work to find Johnny and Grandma going at in the living room. Dad walks in and screams "WHAT THE HELL IS GOING ON HERE?"
Johnny looks up at Dad and says, "It's not so funny when it's your mom, huh?"

4.
A black guy walks into a bar with a parrot on his shoulder. The bartender says, "hey, that's pretty neat, where'd you get him?"
The parrot replies "Africa, there's millions of them!"

5.
What word that starts with 'N' do you never want to call a black person?
Neighbour.
What is black and dangerous to cut through?
The line at KFC.

6.
A sadist, a masochist, a murderer, a necrophiliac, a zoophiliac and a pyromaniac are all sitting on a bench in a mental institution.
"Let's have sex with a cat?" asked the zoophiliac.
"Let's have sex with the cat and then torture it?" says the sadist.
"Let's have sex with the cat, torture it and then kill it?" shouted the murderer.
"Let's have sex with the cat, torture it, kill it and then have sex with it again?" said the necrophiliac.
"Let's have sex with the cat, torture it, kill it, have sex with it again and then burn it?" said the pyromaniac.
There was silence, and then the masochist said: "Meow."

7.
Why do Jewish men have to be circumcised.
Because a Jewish women won't touch it unless it's 20% off.

8.
What's the difference between Hitler and Michael Phelps?
Phelps can finish a race.

9.
A grown man and child are walking through the woods at night. The kid says to the man "I'm scared." The man then says to the child "How do you think I feel? I have to walk back alone."

10.
Three families live in an apartment building. On the first floor lives a family of black people. On the second floor, a family of white people. On the third, a family of Mexicans. One morning, a tornado destroys the building. Which family survives?
The white family. The kids were at school and their parents were at work.

11.
A priest and a rabbi are at an inter-religious conference. After a session, they decide to go for a walk around a lake. On the other side of the lake, they both agree to go skinny dipping. Just as they are getting out of the water, they see a group of kids from the conference walking along the path. The priest puts his hands over his man-hood and waits for them to pass. He happens to glance over to the rabbi and sees that he has his hands over his face. Once the children leave, he asks the rabbi why he covered his face and not his package. The rabbi responds: The children from my Synagogue recognize me by my face.

12.
Have you ever had Ethiopian food?
Neither have they.

13.
I like my women how I like my wine - 12 years old and locked away in my basement

14.
Why doesn't Mexico ever do well in the Olympics?
Anyone that can run, jump, or swim is already in America.

15.
We need to stop all this racism. Racism is a crime and crime is for black people.

16.
Doctor: Your wife either has Alzheimer's or AIDS.
Husband: How can we find out which?
Doctor: I need you to run a little experiment this weekend. Take your wife to a park and leave her there. If she finds her way home, don't fuck her.

17. Father's day, the most confusing day in the ghetto.

18. How can you tell when the Mexicans have moved into your neighborhood? The Blacks get car insurance.

19. What do you get when you cross a Mexican and a nigger? Someone who is too lazy to steal.

20. Black magic.... It doesn't work.


Kto da więcej?
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 17, 2016 11:12 pm   

What do you get when you cross single malt and a nigger?
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 17, 2016 11:40 pm   

Wiktor napisał/a:
What do you get when you cross single malt and a nigger?


Jack Daniels

http://www.dailymail.co.u...nniversary.html
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 12:20 am   

Jacku i Wiktorze .. Piszmy w języku ojczystym w każdym wątku.. bo to forum dla szeroko pojętych Polaków.. prawda?

Macie ochotę pogadać w innej mowie.. co prawda nie ja jestem Adminem.. ale upraszam nie tutaj na forum.. bo za przeproszeniem w dupie mam język angielski na tym forum.. ja jestem Polakiem i wymagam choćby trochę elementarnego szacunku

I żeby nie było zarówno ty Wiktorze jak i Jacek jesteście dla mnie autorytetami i bezcennymi zródłami wiedzy w wielu kwestiach dotyczących whisky.. chyba nie raz dałem temu otwarty wyraz super aprobaty

Jeśli Admini tego forum uważają iż zdziwiam.. proszę o zablokowanie konta.. nie wymagam zbędnych komentarzy i odpowiedzi, bo i po co.. ja naprawdę mam gdzie realizować swoją pasję jaką jest whisky
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 3:06 am   

Bartoszku po prostu cześć z tych obrzydliwych kawałów lepiej brzmi po angielsku, lub bardzo ciężko je przetłumaczyć, tak aby był ten sam wydźwięk.
 
 
czarny 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: glendronach
Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 8:27 am   

czy można jeszcze zmienić nick?

pozdr.
czarny :mrgreen:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 8:46 am   

...Black Bowmore

[ Dodano: Pią Lis 18, 2016 8:47 am ]
Chyba najlepszy dowcip po polsku opowiadał na ten temat Oscarez ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 8:53 am   

@bartoszek:
語言沒有關係。現在你在中國的閱讀。
:mrgreen:

[ Dodano: Pią Lis 18, 2016 8:58 am ]
nowe logo: 最好的威士忌
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 9:34 am   

bartoszek napisał/a:

Bartoszku po prostu cześć z tych obrzydliwych kawałów lepiej brzmi po angielsku, lub bardzo ciężko je przetłumaczyć, tak aby był ten sam wydźwięk.


I w tym - oraz w lenistwie - cała rzecz.

A zaczęło się od cytatu z tego filmu: http://www.imdb.com/title/tt0144117/quotes
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 10:31 am   

bartoszek napisał/a:
.. proszę o zablokowanie konta.. nie wymagam zbędnych komentarzy i odpowiedzi, bo i po co.. ja naprawdę mam gdzie realizować swoją pasję jaką jest whisky


a co "Elita-BOW" nietykalna jest ? podobno wolność słowa na tym forum jest szeroka :wink:
Nie widzę sprzeczności między elementarnym szacunkiem dla „Elity-BOW”, a obnażaniem bzdur „Świeżaka”.
Foch fochem, ale misja edukacyjna niech trwa, kawały po rosyjsku, włosku, też będą mile widziane. https://www.youtube.com/watch?v=SA3jLp1p_9k

JackBee trzymaj się, bo jeszcze tylko Ty, Rosomak, loom, maudite, Tomek1 macie jaja :smile: . No i niezłomny, niezmienny PawełWojcik.

Ta druga połówka BOW, to już tylko prowadzi rozmówki (ustawki) polsko-polskie na innym wątku (Adelphi). I aż nie chce się tego czytać po polsku, może w inglisz byłoby lepiej.

Proszę o zablokowanie konta. Nie mam sprzeczności. Wszystko dla dobra BOW. Mój stopień wredności od dnia 09 listopada jest spójny z tezą „Rude to wredne” :wink: .
Ostatnio zmieniony przez Ruda Śro Lis 23, 2016 3:25 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 10:52 am   

zrobie na zlosc rodzicom i odmroze sobie uszy!
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 10:52 am   

No i fajnie się pogadało, choć i tak zdania nie zmienię :wink:

Ale trzeba przyznać ci Tomku i Jacku że macie bezsprzeczną rację iż część rzeczy w języku angielskim nie da się zbyt dobrze przetłumaczyć lub też nie miały by one wtedy takiego wydzwięku czy sensu.
 
 
maudite 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: szukam...
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 253
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 11:15 am   

Żeby być w temacie, i w dodatku po polsku, choć to pewnie znacie ;)
RPA, powiedzmy jakieś 25 lat temu. Pijana, biała damulka wjeżdża swoim rollsem w przystanek autobusowy koło szkoły. Biały policjant przyjeżdża na miejsce, ogląda szkody i pyta:
- Droga pani, proszę teraz odpowiedzieć, z jaką prędkością te małe czarnuchy wpadły na pani samochód?

Aha, oczywiście hejt-stop już zawiadomiony :cool:
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 11:41 am   

JacekBee napisał/a:

4.
A black guy walks into a bar with a parrot on his shoulder. The bartender says, "hey, that's pretty neat, where'd you get him?"
The parrot replies "Africa, there's millions of them!"

w "tlumaczeniu":
przychodzi baba do lekarza z zaba na glowie.
lekarz: slucham pania...
zaba: cos mi sie do dupy przykleilo!
_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią Lis 18, 2016 12:08 pm   

https://www.youtube.com/watch?v=JkCakV9Tu1Q

Idzie 3 Murznów przez pustynie, znajdują lampę Alladyna. Pocierają, pojawia się Dżin.
-Co chcecie Murzyny?!
-Znleźliśmy Cię i masz spełnić 3 życzenia!
-Dobra Murzyny, dawajcie te życzenia
Pierwszy Murzyn: Chcę być biały!
Pyk, staje się biały
Drugi- Eee to ja też chcę być biały!
Pyk, stał się biały
Dźin pyta trzeciego Murzyna: a Ty czego chcesz?
Ten odpowiada: Ja chcę żeby oni znów stali się czarni!
Pyk...
Tak głupie, że aż śmieszne, takie dla "szeroko pojętych Polaków z pasją";)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów