bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Xmas 2017
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 7:18 am   

4inhand napisał/a:
2. Składka - z mojego doświadczenie składka jest najlepszym rozwiązaniem. Za każdym razem kiedy na mocnej imprezie miałem dobrą butelkę to prawie nic nie zostawało, a jak miałem słabą to dużo zostawało, tylko że potem jej nie piłem ... bo była słaba :)

O to właśnie chodzi, żeby zakupić kilka takich butelek, z których nic nie zostanie ;) W pojedynkę nikt z nas już takich pieniędzy raczej nie wyłoży. Jestem, przyznaję, nieco skonfudowany wizją kilkunastu kolejnych butelek na ocenę 6 czy 7. Wolałbym już nawet większość na 5, za to znowu ze dwa czy trzy strzały, o których będzie się pamiętało latami. Ale taka szansa dziś kosztuje. Dużo. :roll:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 4:17 pm   

Chcialbym do was dolaczyc. Data wstepnie pasuje, ale tak naprawde nie wiem kiedy bede mial last day at work. Czy mogeu sieu zapisac?

Gdzie moge wyslac sampla mojej butelki zeby sie potwierdzilo czy pasuje.
_________________
Doing does
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 4:20 pm   

O, a ja ciągle czekam na potwierdzenie twojego (waszego) przybycia na spotkanie jesienne... ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Sie 03, 2017 8:50 pm   

Adam Hochul napisał/a:
Czy mogeu sieu zapisac?

Oczywiscie Adamie.
Nie ma na razie potrzeby wysylac sampla - napisz mi na PW co to za destylarnia wiek etc wzglednie podaj link do WB jesli jest i wtedy zobaczymy co dalej.
Co do pozostalych spraw - wymagania jak dla wszystkich - jesli cos Ci wypadnie zupelnie na ostatnia chwile to bedziesz lzejszy o skladke albo o whisky - w takich wypadkach staramy sie zachowac dla nieobecnych mozliwie duzo sampli, choc watpie niestety by absolutnie wszystkie.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Pinio 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Glendronach,Islay
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sie 09, 2017 11:02 am   

Ja chętniej w górach-Wisła ale jak napisał T.M. nad morzem też fajnie jest (nie ma tylko gór i nart )
Ja dojadę i tu i tu
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sie 09, 2017 11:19 am   

Ja z Adamem z chęcią wybierzemy się do Wisły :wink:
 
 
pdyb 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: dalmore cigar malt
Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 9:40 pm   

Czy to impreza tylko dla "wyjadaczy" czy amatorów tez ?
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Sie 14, 2017 6:14 am   

pdyb napisał/a:
Czy to impreza tylko dla "wyjadaczy" czy amatorów

Dla odpowiedzialnie zdecydowanych i desperacko chetnych ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Sie 14, 2017 11:50 am   

pdyb napisał/a:
Czy to impreza tylko dla "wyjadaczy" czy amatorów tez ?

Tez kiedys mialem ten dylemat. Nie poszedlem i do tej pory zaluje.
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 15, 2017 11:53 am   

Ja chętnie wybiorę się do Wisły. Ale niezależnie od lokalizacji będę.
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 15, 2017 6:49 pm   

Ja oczywiście głosuje za Szczecinem :wink: ale dostosuje się do lokalizacji :cool:
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Hubert
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią Sie 18, 2017 9:25 am   

Do wlascicieli obiektu w Wisle jade w najblizszy piatek (25.08). Jezeli ktos oprocz siebie samego chcialby zabrac zone, dzieci, osobe towarzyszaca etc. to prosze o pilne informacje. Jezeli sie z wlascicielami dogadamy - bedzie Wisla. Jesli (jak to czesto niestety bywa) pojawia sie jakies absurdalne przeszkody to wtedy.... zobaczymy :wink:

[ Dodano: Pią Sie 18, 2017 11:47 am ]
P.S. Oczywiscie oznacza to, ze ewentualni niezdecydowani powinni sie pospieszyc z decyzja do piatku.

[ Dodano: Pon Wrz 04, 2017 2:58 pm ]
Udalo sie dogadac z wlascicielami odpowiedniego obiektu w Wisle i tam tez, po raz pierwszy daleko poza Szczecinem odbedzie sie tegoroczny Xmas.
Nieco wprawdzie przewyzszamy zakladane stawki, ale ten kto przyjedzie zdecyduje sam czy bylo warto :wink:
Calkowity koszt pobytu to 400 pln na osobe. W tym noclegi, wyzywienie w postaci kolacji w piatek, sniadania w sobote i niedziele oraz obiadu i kolacji (jak mi nadmieniono "uroczystej" :mrgreen: ) w sobote. No i wynajecie miejsca na degustacje.
Wplaty tak jak wczesniej napisalem - do konca wrzesnia. W przypadku kiedy ktos koniecznie chce nocowac gdzies indziej wzglednie dojedzie drugiego dnia itp. nie moge gwarantowac juz teraz zadnych znizek, bo cala impreza byla omawiana z wlascicielami miejsca calosciowo jako jeden budzet, a nie oddzielnie za kazdy pokoj itp.
Bedziemy starali sie dorzucic w tej cenie jeszcze "przerwe kawowa" - sprawa w trakcie negocjacji, ale tak czy owak zmiany miejsca nie przewidujemy.
O szczegolach odnosnie miejsca, transportu z dworca itp. bede informowal blizej daty samej imprezy zeby nikt nie zapomnial ;) Samo miejsce natomiast powinno przypasc do gustu absolutnie kazdemu ;)

[ Dodano: Nie Lis 12, 2017 5:22 pm ]
Aktualizacja.

Miejscowką będzie Karolowy Dwór

Przyjezdzajacych pociagiem i chetnych na transport ze stacji do miejsca docelowego prosze o informacje na PW o godzinach przyjazdu. O PW prosze tez w przypadku pytan „z kim bede spal?”, „czemu whisky jest taka droga?” itp. :wink: Przybywajacym zas samochodem wlasciciele obiektu zdecydowanie sugeruja zalozone opony zimowe.

Btw - zima, zwlaszcza gdybysmy mieli to szczescie i bylby snieg, z naszego miejsca noclegowo-degustacyjnego, droga do najblizszego sklepu moze nie byc "luzackim spacerkiem" co polecam wziac pod uwage jesli ktos ma swoje ulubione produkty, bez ktorych zyc nie moze, a ktore moglby zachciec kupic powiedzmy o 19 w piatek czy sobote ;)


Informuje tez, iz lista Xmasowych butelek zostla zamknieta, wszystkie whisky kupione (tak tak - i na piatek i na "glowna" degustacje w sobote takze prosze sie nie obawiac - nie zmusimy nikogo do picia w pierwszy dzien z braku laku Tyskiego), ze strony BOW uwazam wszelka starannosc dolozona, kolejnosc ustalona zatem niech nam juz tylko szczescie sprzyja ;)

P.S. Mialem szczera chec sprowadzic tegoroczna degustacje na Xmasie do 8, no moze absolutnie maksymalnie 10 whisky na jeden dzien. Naprawde.

Oczywiscie sie nie udalo :twisted:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Nie Lis 12, 2017 5:47 pm   

Rosomaku, moje uznanie, Karolowy Dwór, piękne miejsce :) ), tylko czy Panowie odnajdą się w tych koronkach, różach i fioletach ;)
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lis 12, 2017 5:53 pm   

Ruda napisał/a:
czy Panowie odnajdą się w tych koronkach, różach i fioletach


Chcialem zwrocic uwage, iz beda rowniez (na cale szczescie) panie. A co do panów to bylem w +/- 10 pokojach i mimo bardzo zdecydowanej orientacji nigdzie nie czulem sie przytloczony koronkami czy kolorami ;) Sam wystroj jest zreszta dosc czesto zmieniany. Ale goscie oczywiscie sami ocenia i mam nadzieje po imprezie skomentuja czy im miejsce odpowiadalo czy nie. Jesli bedzie odpowiadalo to bedzie szansa na reelekcje (choc niekoniecznie w przyszlym roku).

[ Dodano: Wto Gru 12, 2017 6:33 pm ]
Poniewaz Xmas juz tuz tuz - czas na ostatnia (chyba) garsc informacji.

Degustacje w piatek zaczynamy na pewno nie pozniej niz o 18:00, a najprawdopodobniej nieco wczesniej – prosimy zatem o bycie gotowym i na miejscu w obiekcie o 17:00, bo jesli sytuacja pozwoli zaczniemy juz wtedy. Degustacje mamy na werandzie na 1 pietrze (bezposrednio nad glownym wejsciem do Karolowego Dworu).

Kolacje mamy o godzinie 21:00. Ze wzgledu na brak wczesniejszych, a wspolnie ustalonych posilkow, bardzo zalecamy zjedzenie czegos pozywnego przed poczatkiem imprezy ;) Sam Karlowowy Dwor, nalezy zaznaczyc bowiem, nie jest restauracja i posilki nalezy albo zamawiac tam z wyprzedzeiem (tak jak zostalo to zrobione na Xmasa wlasnie), albo tez mozna zamowic w owym Dworze wybrany posilek z dostepnego tam menu Karczmy u Karlola, ktora posilek do Dworu dowiezie – jest to blisko, ale nalezy liczyc sie z troche dluzszym niz standardowe w restauracji oczekiwaniem na jedzenie. Oczywiscie mozna tez wybrac sie do centrum Wisly po cos bardziej frymusnego niz „goralskie” standardy (raczej trzeba sie wowczas liczyc z koniecznoscia skorzystania z taxi lub kierujacego kolegi ;) ).

Rozwlekle pisze o tym, bo w przedXmasowe piatki rozpaczliwie poszukujacy „szybkiego, przedimprezowego kebaba” goscie, ktorzy docieraja na ostatnia chwile zdarzaja sie czesto. Chociaz tym razem chyba bedzie to niewielka grupa ;)

Dla osob przybywajacych samochodami – w piatek szykuje nam sie (niestety) prawdziwie roztopowa aura, ale gdyby cos sie zmienilo, droge na ostatni etap pod gore pokryl lod, itp. i bylby w zwiazku z tym problem z dojazdem to prosze o telefon – bedziemy organizowali jakas ekspedycje ratunkowa ;)

W razie pytan prosze o kontakt.

Poza tym, coz… nie zapomnijcie o kieliszkach, niech Wam PKP blogoslawi i do zobaczenia juz za 3 dni :grin:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Gru 12, 2017 10:27 pm   

A czy możliwy jest transport ze stacji PKP w Wiśle do miejsca docelowego?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów