bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Imprezy BOW 2018 - 2021 - .....?
Autor Wiadomość
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 7:01 pm   

Malo zeby przenosic z Zachodnipomorskiego. Jak dwie osoby to osadzimy na wiosne moze ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 7:24 pm   

Też trzeba nadmienić ogólnie, że nie o usytuowanie, w sensie bliżej-dalej, się rozchodzi (pozdrówka dla Windhama). Ruszyć zad nie jest kłopot, szczególnie, że jadąc w jakieś miejsce można spędzić kilka dni gdzieś po drodzę lub na miejscu (dla mnie wyjazd w niedzielę po śniadaniu, biegiem, jest jakiś stresujący).
Spotkania "niemiejskie" mogłyby trwać ciut dłużej w ogóle, a spotkania "miejskie" częściej (taki weekendowy city break, Wrocław, Poznań, Lublin, Rzeszów, Katowice etc etc), bo na miejscu coś się dzieje jest częśto szybki i komfortowy dojazd (pociąg, autostrada), dolot etc. Pyk, pyk i nie ma problemu :) .
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 7:58 pm   

Termin zarezerwowany w Moryniu (14-16 września 2018) był jedynym możliwym "jesiennie", a biorąc pod uwagę atuty tamtej miejscówki i tak najpóźniejszym z sensownych.
Mamy ciągle październik 2017, więc wszelkie uwagi pt. "mi termin nie pasuje" umieszczam gdzieś między (niektórymi) blogowymi relacjami z Whisky Live Warsaw, a Monty Pythonem ;)

[ Dodano: Wto Paź 24, 2017 8:10 pm ]
loom napisał/a:
To ktoś coś brać musiał

Niewykluczone!

loom napisał/a:
po głowie chodził mi Sopot

Wizytowałem niedawno i rzeczywiście pomysł jest przedni. Tyle tylko, że komandoria trójmiejska od lat paru właściwie zanikła. Jeżeli pojawi się konkretna, miejscowa i przemyślana inicjatywa, służąca aktywizacji i mobilizacji wszystkich lokalnych sił, ma moje pełne poparcie na chandlerowską jesień 2019 roku ;)

Z drugiej strony, to samo można powiedzieć o wszystkich rejonach Polski, z których faktycznie przybywają stali uczestnicy naszych spotkań. Warszawa ma okazję już za rok: w końcu Xmas wstępnie ma być gdzieś tam u was?... ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 8:28 pm   

Tak w skrócie jeśli chodzi o Bieszczady( w tym priv zwiedzanie i degu w browarze Ursa Major) i kontynuację Krakowskich Tortur to również służę wsparciem.. choć rozumiem iż terminy raczej adekwatne 2019, czyli sporo czasu na ustalenia i negocjacje.
Na pewno przy wsparciu kierownictwa BOW uda się przygotować spotkania na odpowiednim poziomie i spełnić oczekiwania wszystkich osobników z tych i innych forumowych tworów, jak również osoby nie związane z tematem a chcące dołączyć do naszego szacownego grona ekstremalnych fanatyków, dziwaków, dziwolągów.. itd. :wink:

[ Dodano: Wto Paź 24, 2017 8:32 pm ]
A i tak jeszcze ku pamięci, jeśli by można jak najściślej w miarę możliwości określić terminy spotkań 2018.. bo ja mam w pracy mało zrozumiałem dla normalnie pracujących uwarunkowania co do terminów na praktycznie cały rok.. a bardzo chciałbym wziąść udział w większości tych whiskowych libacji :wink:
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 9:57 pm   

loom napisał/a:
Szczecin (max 6 os.)

Ja bym powiedział że 6 to minimum ;)
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 10:28 pm   

Wiktor napisał/a:
Mamy ciągle październik 2017, więc wszelkie uwagi pt. "mi termin nie pasuje" umieszczam gdzieś między (niektórymi) blogowymi relacjami z Whisky Live Warsaw, a Monty Pythonem

[ Dodano: Wto Paź 24, 2017 8:10 pm ]


Wo ein Wille ist, da ist auch ein Weg
 
 
pdyb 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: dalmore cigar malt
Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: gdansk
Wysłany: Wto Paź 24, 2017 11:26 pm   

Cześć. Pisze sie na maj na ustkę. Jeżeli chcecie coś zorganizować w 3 mieście również jak najbardziej się pisze i sluze pomocą organizacyjna.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 8:18 am   

To szukaj miejscówki już, bo 2022 rok tuż tuż -jak dojedzie inspektor z KC- ;) )))))
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 8:46 am   

loom napisał/a:
bo 2022 rok tuż tuż -jak dojedzie inspektor z KC


Albo i pozniej, bo zwykle sie okazuje, ze jak moze przyjechac to wszyscy, ktorzy mieli mu towarzyszyc maja akurat bierzmowanie brata swojego ulubionego jamnika ;)

Gdansk takie samo dobre miejsce jak kazde inne, ale jak w kazdym innym przydalyby sie minimum te 3-4 osoby co to jeszcze na spotkaniach nie bywaly zeby bylo jasne, iz warto akurat tam. Krakow kiedys to zrobil, a czy na Bieszczady znajdzie kogos nowego poza dzikiem Wladyslawem?

No dobra - oficjalnie do listy dopisuje Bieszczady "Walter" Whisky 2019 27-29 wrzesnia ;) Ale jak sie jakis lokalny kilkuosobowy team sprezy to nie widze problemu zeby to bylo wczesniej - wszystko w rekach organizatorow - jesli to BOW ma wykonywac wiekszosc ruchow w tej sprawie to termin jak powyzej ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 9:06 am   

rosomak napisał/a:
maja akurat bierzmowanie brata swojego ulubionego jamnika ;)

Albo wczasy pracownicze w Biarritz ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 9:35 am   

bartoszek napisał/a:
jeśli by można jak najściślej w miarę możliwości określić terminy spotkań 2018


No to 3 z 4 juz sa okreslone ;)

Swoja droga nie wiem jak tam w szerokim swiecie robi sie z ustalaniem terminow imprez, ale mysle, ze BOW z podawaniem ich na nawet rok do przodu jest jednak w awangardzie ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 10:13 am   

rosomak napisał/a:
Albo i pozniej, bo zwykle sie okazuje, ze jak moze przyjechac to wszyscy, ktorzy mieli mu towarzyszyc maja akurat bierzmowanie brata swojego ulubionego jamnika


To mam nadzieję przytyk nie do mnie. Ja lubię heheszki wszelakie i jaja też wszelakie, ale nie naginajmy faktów. I nie chodzi komu jaki termin nie pasował, po co w tej sytuacji dziecinnie rozstrząsać (akurat ja teraz w imieniu Laphro piszę, bo chciałbym przypomnieć, że moja deklaracja była jasna i klarowna na przynajmniej 90% terminów jakie były przez wszystkich omawiane). Pomijając już celowość "inspekcji", nierozważnym jest jednak rozstrząsanie w tym miejscu i pisanie o 'jamnikach' kiedy ma się jeden jedyny wolny termin na pół roku (wchodząc w obcą mi stylistykę musiałbym podywagować jak dużo tych jamników i wczasów pracowniczych zatem po drodze) i wymaga się od każdego dostosowania akurat wtedy. Brnąć nie ma co dalej, bo istotniejszym elementem jest, iż wówczas już i tak wiedzieliśmy, że przyczyny osobiste jednego z uczestników (jak najbardziej istotnego dla całego spotkania) nie pozwolą mu wyjechać daleko poza Szczecin, a już na pewno nie w Bieszczady. Z rozmowy wynikało, że i w tym roku jest podobnie. Na niektóre rzeczy nie ma rady i trzeba je uszanować. Świat się nie zawala.
Zakładając dobrą wolę i dobrze zorganizowaną komunikację (bez złych intencji zwracałem już na to uwagę) wszystko można ogarnąć (bez połajanek, rozstrząsań i pretensji).
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 10:38 am   

loom napisał/a:
przyczyny osobiste jednego z uczestników (jak najbardziej istotnego dla całego spotkania) nie pozwolą mu wyjechać daleko poza Szczecin, a już na pewno nie w Bieszczady.

Jako żywo: tak było, jest i pewnie jeszcze będzie.
Ale co to ma wspólnego ze znalezieniem miejscówki na przyszłość? I przede wszystkim, z pojawianiem się na innych spotkaniach, jeżeli nie chce się być posądzonym o wygodnictwo? Wracam tu do mojego pierwszego posta na ten temat. Poza pojedynczymi osobami, niewątpliwie zaangażowanymi spotkaniowo, szeroko pojęty Kraków wyspecjalizował się w absencjach ;) Takie są fakty, zostawmy już dobrą wolę i inne imponderabilia. Niczego bym nie przekreślał, ale nim rzucimy się przez morze na drugi koniec Rzplitej, osobiście oczekuję mniej słów, a więcej czynów od tamtejszej ferajny :D Do końca 2018 są zaplanowane cztery spotkania. Na co najmniej trzech z nich widzimy pełen komplet podkarpacian, wyposażonych w liczne, wstępnie sprawdzone propozycje na 2019 :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 10:44 am   

Cytat:
bartoszek napisał/a:
jeśli by można jak najściślej w miarę możliwości określić terminy spotkań 2018


No to 3 z 4 juz sa okreslone ;)

Swoja droga nie wiem jak tam w szerokim swiecie robi sie z ustalaniem terminow imprez, ale mysle, ze BOW z podawaniem ich na nawet rok do przodu jest jednak w awangardzie ;)


.. z góry dziękuję :wink:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro Paź 25, 2017 11:00 am   

Termin spotkania to jedno, a wspolne obejrzenie obiektu drugie. I rzeczywiscie - jesli mam jechac te 7 godzin zeby to zrobic to wymagam pewnego dostosowania od tych, ktorzy maja znacznie blizej. Po prostu fajnie byloby widziec wiecej aktywnosci ze strony struktur lokalnych ;) O tym zreszta nizej.

Co zas do sensownosci "inspekcji" miejscowki - dla mnie kazdy zaproponowany lokal jest ok pod warunkiem jednak, ze spotkanie organizuje ktos inny. Jesli organizowac czy chocby wspolorganizowac mam ją ja to wole dolozyc wszelkich staran zeby sie upewnic, iz wszystko jest ok. Niczego to rzecz jasna w 100% nie gwarantuje i rozne, zwlaszcza "lokalowe" problemy sie na spotkaniach moga zdazyc i pewnie
czasem zdazac beda. Tym bardziej wole wybrane miejsce sprawdzic zeby nie miec pretensji chocby do samego siebie, ze nie zrobilem tego co jako organizator moglem i powinienem nawet jesli nie zapobiegnie to jakims wpadkom, ktore w mniejszym czy wiekszym wymiarze jak napisalem - zdazaja sie.

ALE. Loom. I tak naprawde ktokolwiek inny kto chcialby takie spotkanie wespol z BOW organizowac. Czemu nie pojedziecie w kilka potencjalnych miejsc spotkan, pogadajcie z gospodarzami (nienormalni zdazaja sie niestety czesto)? Zrobcie pare fotek, zagadajcie o konkretnych kwotach za nocleg i wyzywienie zakladajac nawet jakas hipotetyczna liczbe osob (15 to mysle mozna spokojnie powiedziec), bo absurdalne kwoty tez czesto padaja, czy jest dosc miejsc noclegowych, zobaczcie czy jest klimatyczna sala do degustacji, ewentualnie, gdyby mialo byc idealnie to czy jest co robic w okolicy, zjedzcie tam itp. Takie i tylko takie dzialania posuwaja sprawe do przodu. Dostalem od Laphromaca kilka linkow do miejscowek - zacznijcie tam czy w innym miejscu dogadywac szczegoly, zaproponujcie date i heja. Nie ma sie co na bycie czy nie bycie pojedynczych osob ogladac, bo wtedy zadnej imprezy nie zrobi sie nigdy. Wiktor nie moze? No to go nie bedzie akurat. Ja nie bede mogl? To bedzie kto inny. Bylo kilka imprez beze mnie i wszyscy to przezyli ;)

Oglaszajac impreze w Bieszczadach, mimo, ze odlegla, jestem gotow ogarnac ja sam. Udowodnijcie mi, ze nie bede musial ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów