bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocje w M&P
Autor Wiadomość
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 407
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto Cze 11, 2019 11:17 pm   Promocje w M&P

Witam
Otrzymałem cynk z M&P, że coś tam ciekawego mają. Z reklamowanych rzeczy np:

1. Kilchoman Machir Bay edycja dl M&P z 15% whisky po sherry (normalnie 10%) za 250zł,

2. Glen Scotia Campbeltown Malts Festival Edycja 2019, finiszowana w beczce po rumie, 356zł

3. Nowe whisky z serii BATTLEHILL od DT po sherry (GLENALLACHIE 10YO, BUNNAHABHAIN 10YO, CRAIGELLACHIE 10YO, GLEN MORAY 9YO) po 290zł/butelkę, i to by mnie interesowało. :idea:


Gdyby znalazło się 5 chętnych osób na BATTLEHILL 4 x 100ml, to zorganizuję sampling

sampling


PS. nieśmiertelna kolekcja z "Gra o tron" sprzedawana w całości oraz na butelki, niech świadectwem wartości oferty będzie cena: " Dalwhinnie (Stark) oraz Cardhu (Targaryen) są po 237zł. Lagavulin (Lannister) oraz Oban (Nights Watch) są po 322zł. Talisker (Grey Joy) oraz Clynelish (Tyrrel) są po 227zł, a Royal Lochnagar (Baratheon) i Singleton (Tully) po 170zł. " W tej cenie może kogoś pojedyncza butelka zainteresuje. Całość trochę ponad 1900zł. Ale to i tak wyprzedaż 50% w stosunku do oferty z BOW : Oferta Gra o tron Taki tam news.
Ceny przeze mnie podane są od przedstawiciela, ale chyba nie będzie miał nic przeciwko, jeśli podam do niego namiar potencjalnemu kupcowi.

pozdrawiam
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 12, 2019 8:15 am   

nogreg napisał/a:
w stosunku do oferty z BOW

BOW dość radykalnie odcięło się od tamtej oferty.
Od powyższej zresztą też :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 407
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro Cze 12, 2019 11:46 am   

nogreg napisał/a:
Taki tam news.
, bo jest sezon na GoT, a chyba ktoś napisał, że ze dwie butelki są niezłe.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 12, 2019 3:36 pm   

nogreg napisał/a:
dwie butelki są niezłe

A to ja przy okazji polecę próbowaną całkiem niedawno, oficjalną Talisker 8yo. Wjechała sobie na stół rozbiegowo, bez najmniejszej spiny, i znalazła się jak dla mnie wśród liderów degustacji. Co ciekawe, dopiero teraz zorientowałem się, że to CS ;) Ha, coś podobnego... Niezwykle pijalna, łagodna, taliskerowata z ciekawą nutą słodką (powidła), z konkretnym finiszem. Nie wiem, jak ma się do mocarzy spod znaku Górskiej Odznaki Turystycznej, jednak nie zamieniłbym jej nawet na komplet tychże :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 407
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro Cze 12, 2019 3:58 pm   

Wiktor napisał/a:
Nie wiem, jak ma się do mocarzy spod znaku Górskiej Odznaki Turystycznej


Też nie wiem, nie próbowałem.

Lepiej podaj link na WB do tego Taliskera, mi się butelczyna kończy, może a nuż da się kupić na zastępstwo?
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 12, 2019 4:11 pm   

https://www.whiskybase.co...ker-08-year-old
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów