bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie tykaj tego za żadne skarby
Autor Wiadomość
satma 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Longrow
Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 145
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sty 08, 2022 5:35 pm   Nie tykaj tego za żadne skarby

Wiedząc, że w niedługim czasie, podobno czeka na mnie majstersztyk sztuki gorzelniczej, zastanawiałem się ostatnio czy rzeczywiście można ocenić alkohol na -1.

Najgorsze co do tej pory piłem to meksykański wynalazek na WLW zwany whisky, z kukurydzy. Wiadomo, że nie mogło to być dobre ale po nieudanych próbach znalezienia fajnego niezależnego wypustu bo o próbie dostrzeżenia zakurzonego starocia już nie wspomnę, ułańska fantazja wzięła górę i stwierdziłem, że nie może być tak źle, a do odważnych świat należy bo destylarnia położona gdzieś +/- na wysokości naszej najwyżsej góry to może tam ultra ciekawe warunki powodują boskie przeobrażanie się destylatu.
Oj, bimber mojego dziadka przy tym to było arcydzieło i wręcz łaskotało podniebienie bogactwem smaku przy tym wynalazku. Dwukrotne mycie kieliszka w łazience nie wykurzyło tego bimbrowego, alkoholowego zapachu bo nic więcej tam nie było :? Nawet sobie zapisałęm nazwę by więcej nawet będąc nieprzytomnym tego nie próować - Abasolo El Whisky De Mexico

No i tak sobie siedzę wczoraj, rozmawiam i zostałem uraczony przecudnym napojem Kuna Davidoff Cigar Cask Finish. Tak, jest to rum ale rumy lubię, a niektóre potrafią bardzo pozytywnie zaskoczyć.
No i proszę Państwa -1 jak nic. Jakby mi ktoś wsypał zawartość popielniczki, rozbełtał to z wodą pół na pół z cukrem. Autentycznie miałem odruch jakby mnie złapały nudności wszechpotężne.
I za to coś liczą sobie 500 cebulionów, butla nienajbrzydsza, a niektórzy to nawet chwalą :shock:

Może ktoś będzie chciał się Wam kiedyś tym pochwalić, radzę wymówić się wizytą teściowej albo coś.

I jeśli ktoś ma podobne przygody z czymś na co można natrafić przy wizycie albo w barze jakimś to chętnie poczytam by móc, przy okazji, grzecznie odmówić i nie męczyć organizmu delicjami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów