bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III ZGROMADZENIE BOW.VIP KLUB
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 5:11 pm   

Już wiecie :lol:

Dzięki serdeczne dla wszystkich uczestników!! Tylko dzięki Wam "zagrało" - w naszym bowowskim odczuciu - dokładnie tak jak powinno :D

Do osób które zgłaszały różnego rodzaju zapytania (szkło, whisky itp) - ogromnie proszę o przypomnienie się na priv ;) Z ledwością pamiętam jak się nazywam... :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 8:07 pm   

Witam,
Jelenia Góra dotarła szczęśliwie do domu. Wielkie podziękowania dla Organizatorów. Gospodarze ze Szczecina kolejny raz pobili własne rekordy, ustanawiając kolejny wzorzec degustacji. Impreza udana, super udana !!!! Cieszę się również, że pojawili się nowi uczestnicy, tradycja picia whisky w narodzie nie zginie :wink:
Muszę się przyznać (obiecałem Pawciowi :lol: ) że sobotnia degustacja zachwiała moim światopoglądem. To nie do pomyślenia, że w ciągu jednego wieczora mogłem spróbować 4 różne Coal Ila (3 BOW-owe i 1 od Pawcia) i wszystkie mi smakowały :!: To 200% tego co od 2000 roku uznałem za dobre. Z ciężkim sercem, ale świadomie, muszę stwierdzić: Caol Ila zacną destylarnią jest :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 9:11 pm   

Nasza trójka też dotarła... do Panoramy pod Szczecinem:) Kurcze, ja jak zwykle mam pospotkaniową depresję - tyle się czeka a potem rachu ciachu i do piachu ;)
Wielkie wielkie dziękujemy dla Organizatorów - było super. Pierwszy raz miałem okazję wypić Brorę i Port Ellen, zresztą whisky w ogóle w lwiej części bardzo udane. Ciężko byłoby wymienić najbardziej podchodzącą mi butelkę, naprawdę.
A co chyba najbardziej cieszy to bardzo ciekawa dyskusja na koniec - może następnym razem będzie to jeszcze znaczniejszy punkt programu? Oby!
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 9:17 pm   

Pawcio juz w domku, dziękuje wszystkim za Spotkanko , Organizatorzy czyli BoW jak zwykle wprawili mnie w zaklopotanie wielka ilościa niesamowitych butelek z niesamowita zawartością .
Dla mnie te spotkania to olbrzymia przyjemność delektowania się łychą w towarzystwie ludzi świadomych tego co piją .

Fajnie było poznac Oskara i Mirka , chłopaków z Opola , ponownie zobaczyć Asię i Wojtka z Klopsikiem który jest slodki jak Springbank 11YO.

Wojciechu ,cieszę się że teraz już wiesz czemu Koala mi smakuje, no i szacun za zmiane opinii, to nie każdy potrafi. :!:

Powiem tez że taka 3 dniówka to max moich możliwości , strasznie jestem zmęczony :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
maro 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 244
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 9:22 pm   

Opole też już w domu. Spotkanie niesamowite, ludzie i whisky również. Dzięki wszystkim za wszystko.
pozdrawiam
_________________
Piję więcej!
Pozdrawiam Marek
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 9:35 pm   

Ja też wszystkim dziękuję za fantastyczne spotkanie!

Jednocześnie w pełni podpisuję się pod tym co napisali Wojciech, Wojtek i Pawcio. Jak zwykle było super. :D
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 10:45 pm   

Salut,

RudeTeam melduje, że Błękitna Fala dowiozła nas do domu. Ochy i Achy później 8)
_________________
Zdrav,
RudeBoy
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 11:03 pm   

Witam wszystkich :) wyczerpany ale juz dotarlismy. Bylo wspaniale, co sie bede rozpisywal. Super spotkanie, rewelacyjna whisky i wspaniali ludzie. I choc trzy dni meczace bardzo to warto bylo dotrwac do tego trzeciego. Poznalem wielu swietnych ludzi i za to dziekuje przedewszystkim, kilka whisky zwalilo z nog na szczescie w przenosni ;) pozdrowienia z deszczowego Krakowa i nastepnym razem powitamy wszystkich tutaj. Wtedy moze Pawcio dowie sie co palimy :mrgreen:
 
 
powermac 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: z beczki po sherry
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 206
Skąd: Rybna k. Krakowa
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 11:58 pm   

Ja też już w domku, wymęczony ale szczęśliwy. Dzięki za możliwość spotkania takich fajnych ludzi, za te wszystkie butelki cudownych whisky, no i przeuroczą atmosferę spotkań. Już nie mogę doczekać się następnego razu. A z Międzyzdroi wyjeżdżałem tak rozkojarzony, że zapomniałem zabrać połowy ciuchów z hotelu. Jakby ktoś coś wiedział, dajcie znać. :D
_________________
Pozdrawiam, Irek
http://pomaranczowastrefa.pl
 
 
pawelb 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: dobra
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 191
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 10:09 am   

Dziekuje wszystkim za te trzy dni ,szczecinom za wysilek wlozony w organizacje i przygotowanie whisky na degustacje a dodatkowo za wszystko o czym nie wiemy a co bylo konieczne do zamkniecia imprezy,reszcie za cierpliwosc i tolerancje,pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na nastepne spotkanie jeszcze raz wielkie dziekuje
 
 
Tad 
Singlemalt Whisky Acolyte



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 85
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 10:42 am   

Wszystkie głosy są w tą samą stronę - więc nie będę się rozpisywał. Ogromny szacunek i podziękowania dla teamu Szczecin. Połączenie miejsca i ram czasowych idealne - to rzeczywiście blisko przyjemnego maxa możliwości. Asortyment to z kolei kwestia, co do której nie wiem już czy kiedykolwiek przestanie mnie oszałamiać. Poza tym bardzo miło było spotkać Was - jednych po raz któryś, innych po raz pierwszy.

Jeszcze gdyby nie Ci Niemcy wynoszący bułki - no ale cóż... sąsiadów się nie wybiera :|

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 11:11 am ]
Jak ktoś będzie wystawiał zdjęcia to niech da linkę w tym wątku. Mam 1130 postów nieprzeczytanych i przestałem się orientować w forum...
 
 
ElBocheno 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 156
Skąd: WD
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 12:29 pm   

Po raz kolejny BoW zaserwowało nam wspaniałości z najwyższej półki. Nie tylko poziom trunków godny jest najwyższego uznania, ale także zamysł całej imprezy – dwa warianty degustacyjne (degustacja ślepa i równoległa) oraz orgia smaków 8)
...plus ekstrasy :lol:

Nazwa „Best of Whisky” w pełni oddaje charakter imprezy.

Moja - i myślę, że wszystkich uczestników - wdzięczność i uznanie jest przeogromna.
Dziękuję i pozdrawiam :!:
 
 
krystian 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Ardmore
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 191
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 1:03 pm   

Dziękuję wszystkim za spotkanie!!
Było fantastycznie i pysznie jak zwykle!!!
-
Ukłony dla BOW za zestaw zaserwowany nam do degustacji!!!!!
Mówiąc szczerze pewnych butelek nie spodziewałem się... ;)

pozdrawiam > krystian
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 9:52 am   

Kilka zdjęć...
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
pawelb 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: dobra
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 191
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:11 am   

wierzyc sie nie chce ,ze to historia..juz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów