bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IX Spotkanie przy łyszce.
Autor Wiadomość
pawelb 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: dobra
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 191
Skąd: Lodz
Wysłany: Śro Wrz 14, 2005 10:22 am   

witam wszystkich

a nam jest wszystko jedno /choc weekend przed 1 listopada chyba niezbyt fortunny/
bede ja + 2 /chyba/
czesc pawel
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Śro Wrz 14, 2005 11:11 am   

Salut,
Pawcio napisał/a:
Primo, jak narazie nikt nie wyraził zdecydowanie, że ten termin mu nie pasuje a miał ochotę jechać. Po drugie jak pewno wiesz, nigdy wszystkim nie podpasujemy

Po pierwsze, to chcę napisać, że w żaden sposób nie chcę ingerować w termin Spotkania i nie chcę grać na "uczuciach" związanych ze Świętem Zmarłych. Każdy sam podejmie decyzję, kierując się tylko jemu znanymi powodami. Po drugie, demokracja się w Polsce nie sprawdza :P i też jestem zwolennikiem 100% decyzyjności organizatora.

Pawcio napisał/a:
Co do problemów komunikacyjnych to chyba nawet lepiej ,jak jest tych dni więcej do wyboru niż jeden konkretny termin. Tak jedni wyjadą w piątek, a drudzy w poniedziałek po południu. Nie powinno być tloku. Poza tym w tym roku, ze względu na ceny paliwka pewno ruch bedzie mniejszy

Opierając się na corocznych doświadczeniach 800 km tam i z powrotem na południe Polski: Tłoku nie będzie w miastach. Trzeba dokładnie przestudiować trasę przejazdu, bo jeden duży cmentarz i policja potrafią nieźle "obrzydzić" przejazd. Policja zapewne będzie w te dni aktywna jak diabli, wyposażona w alkomaty i lekko "wściekła", że musi pracować. Ludzie wyciągają wszystko, co ma cztery koła. A paliwo? Gaz, Panie, gaz, benzyna odchodzi do lamusa. To takie moje uwagi na temat "długiego" weekendu.

Zdrav,
--
RudeBoy Robert
 
 
ryba 
Blendedwhisky Flagellant
ryba


Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:59 am   

CZołem pytacie skąd się wziąłem , ano z Miasta Łodzi pochodzi.
Piszę się na spotkanie w październiku.
Pasuje mi termin , jest rozweselający przed 1.11.
Pozdrawiam Sławek
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 3:25 pm   

ryba napisał/a:
CZołem pytacie skąd się wziąłem , ano z Miasta Łodzi pochodzi.
Piszę się na spotkanie w październiku.
Pasuje mi termin , jest rozweselający przed 1.11.
Pozdrawiam Sławek



Cieszę się Sławku że dotarłeś do zródełka.
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 7:50 pm   

Cisza to jednak straszny dzwięk :wink: Dyskusja o IX Spotkaniu nagle ucichła. Mam nadzieję, że nie na zawsze.
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 10:22 pm   

Wojciech napisał/a:
Cisza to jednak straszny dzwięk :wink: Dyskusja o IX Spotkaniu nagle ucichła. Mam nadzieję, że nie na zawsze.



W sumie to chyba już prawie komplet :P

Zgłoszeni :
Pawcio
Wojciech J
Zapend
Rajmund
Paweł Łódz + 2 os
Sławek Łódz
Dawid
Adam Choroszewski
Wiktor , napewno nie sam :wink:
Jacek Wałbrzych
Kami (jeszcze nie na 100%)
Drzazgowscy jeszcze myślą;))
Teresa I Beata pewno też nie zawiodą.!!

Czyli już prawie 18 osób. :mrgreen:

Zostało tylko poczekać co znajdzie nam w Świeradowie Rajni, bo z tego co wiem to Szczecin gwarantuje whisky na 100%.

Tak ze Wojtku nie dramatyzuj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 11:41 pm   

Czołem!
Szczecin z zaopatrzeniem jeszcze nigdy ;) nie zawiódł. Natomiast skład naszej ekipy nadal się krystalizuje, podobnie jak dobór specjałów. Nie wykluczamy niespodzianek...
Pozdrowienia dla wszystkich!
WIktor
 
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Wrz 28, 2005 11:00 am   

Słuchajcie, a nie dałoby rady pomyśleć nad nieco innym terminem Spotkania ? Tak tydzień choćby wcześniej lub 2 później ? My będziemy mieli w związku ze wspominanym tu już świętem spory kłopot komunikacyjny - musimy dotrzeć do paru miejsc, gdzie połączenia pociągiem nie są zbyt dla nas dobre, a przejechanie ponad 1000 km samochodem trochę będzie dla nas nieekonomiczne (koszt pewnie większy niż całego Spotkania)...

Co byście powiedzieli np. na 11-13 listopada ?
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Wrz 28, 2005 1:30 pm   

jak już wspominałem, szczecinowi również bardziej pasuje termin nieco późniejszy - ale niech zadecyduje gospodarz i vox populi!

natomiast o zaopatrzenie bądźcie całkowicie spokojni - niezależnie od ustalonego terminu "BOW jest po to, aby pomagać" ;)
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro Wrz 28, 2005 4:21 pm   

Wybaczcie chwilowe milczenie na linii. Już jestem z powrotem. I gotów do działania. Chwilę temu rozmawiałem z właścicielami "naszego" miejsca w Julianowie (wiem, wiem, obraziliśmy się kiedyś na nich, ale chyba już odpokutowali ;-) ). Proponuję weekend 21-23 października. Co Wy na to? Jeśli nie bedzie jakichś straszliwych protestów, to jutro umawiam ten termin na 100%. Co do jadła i kosztów, to to się jeszcze ustali, ale nie sądzę żeby koszty były jakoś specjalnie inne niż poprzednimi razy.

Co do zaopatrzenia, to proponuję 100zł od głowy, co nam da jakieś 1800zł (Wiktorze, do Ciebie pisałem zanim wszedłem na forum - trzeba będzie wprowadzić poprawki ilościowe do moich przewidywań). Ale chyba nie chcemy więcej jak 5 różnych butelek do degustacji, co? Jeśli tak, to chyba będzie nas stać na coś naprawdę wyjątkowego.

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Śro Wrz 28, 2005 6:15 pm   

Niestety mi ten termin wybitnie nie odpowiada. Prawie na 100% nie mógłbym być na Spotkaniu. :cry: Niestety przed proponowanym przez Rajmunda weekendem muszę odwiedzić piękne Mazury. Specjalnie nie mam ochoty, ale muszę :(
Wiem też, że Dawidowi ten termin na 100% nie pasuje.

Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 12:19 am   

Hmmm... Czekam więc na kolejne sygnały. W sumie wszystko mi jedno, ale im później, tym dzień krótszy, tym zimniej i w ogóle. Poza tym, w ramach atrakcji pozawhisky'owych, planuję zorganizowac ekipę do wspinaczki po skałach, albo do zjazdów na linach z zapory w Lubachowie (niektórzy widzieli, spore toto). No i im wcześniej w ciągu rtoku to będzie, tym większy sens. Ale oczywiście, to nie jest jakiś tam wazny argument. Najważniejsze żeby jak najwięcej z nas mogło przyjechać. Odzywajcie się w tej sprawie. Znaczy, terminu ;-)
Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 12:03 pm   

Przez przypadek podczas wydzielania fragmentu postu do innego działu usuneliśmy poniższe posty za co przepraszam i publikuje je ponizej

RAJMUND
Wysłany: 29 Wrzesień 2005, 19:54
Pawcio napisał/a:Zostało tylko poczekać co znajdzie nam w Świeradowie Rajni, bo z tego co wiem to Szczecin gwarantuje whisky na 100%.


A skąd pomysł, że w Świeradowie?
A co do whisky, to spokojnie, Pawciu. Na pewno nie bedziesz zawiedziony. Chociaż... może jednak będziesz ;)

Pozdrawiam,
Rajmund



RAJMUND
Wysłany: 30 Wrzesień 2005, 10:13

Wiktor napisał/a:jak już wspominałem, szczecinowi również bardziej pasuje termin nieco późniejszy - ale niech zadecyduje gospodarz i vox populi!

Vox populi nie bardzo się odezwał. Nie wiem czy to dlatego, że zapropnowany przeze mnie termin wszystkim pasuje (poza Dawidem i Wiktorem), czy dlatego, że ludkowie zrezygnowali z uczestnictwa, czy też dlatego, że ruch na naszym forum niewielki, i nie do wszystkich informacja o proponowanym terminie dotarła. Ja jeszcze nie odtworzyłem listy adresów w moim komputerze (po wiosennej katastrofie i sporadycznym korzystaniu z komputera w czasie remontu), więc nie bardzo mam jak odezwać się bezpośrednio do wszystkich z listy chętnych. Czy mogę prosić o pomoc w tej sprawie? Pawciu? Na priv najlepiej.
W związku z tym, że przyszły tydzień spędzam w Świeradowie Zdroju wraz z grupą młodzieży, nad której kubkami smakowymi i kształtowaniem gustów trunkowych czuwać muszę , wymyśliłem, że lepiej będzie wstrzymać się z działaniami organizacyjnymi i dostosować termin Spotkania do tych osób, które w jego sprawie się odezwały. Proponuję więc długi weekend 11-13 listopada. Mam nadzieję, że będzie to już termin ostateczny, i uda się nam wszystkim wykroić czas i ochotę na przyjazd na Spotkanie.

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
e.kreacja
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 1:28 pm   

Na 11 - 13 lispotada my sie piszemy ! :P
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 2:31 pm   

Wojciechu, a Ty co powiesz na termin 11-13 XI? Wrócisz li już z Mazur?...
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów