To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Polska terminologia

Mistu - Czw Lut 14, 2008 11:37 pm

a moze zwieńczenie, to mi sie podoba
Czarek - Pią Lut 15, 2008 12:25 am

tak dosłownie to chodzi o dodatkowe "dojrzewanie", ale brzmi to pretensjonalnie
moze koncowe dojrzewanie

parominius - Pią Lut 15, 2008 7:39 am

... :shock: ...wiedziałem,że Rajmundzik przywali z grubej dechy...auu!...
Proponuję: "Kształtowanie,starzenie,kończące leżakowanie,zakwitanie,szlifowanie,ostateczne dojrzewanie,końcowe wzbogacanie,nasycanie,uszlachetnienie....... :oops: ..ech..

Wiktor - Pią Lut 15, 2008 9:09 am

plateau :mrgreen:
windham hell - Pią Lut 15, 2008 5:56 pm

Wiktor napisał/a:
plateau

Niby nie po polsku ale jakie trafne :D

[ Dodano: Pią Lut 15, 2008 6:37 pm ]
Jakby dalej pójśc tym tropem to jak nazwać butelkowanie :twisted:

parominius - Sob Lut 16, 2008 8:00 pm

No i ciekawe co Rajmundzik wymyślił....nawet się nie chwali;-(....halo,Rajmundzik!!!
Rajmund - Sob Lut 16, 2008 8:07 pm

Ja wymyśliłem, że mam już dość na dzisiaj. Wyłączam kompa i idę się relaksować. Jestem już w Hakushu :-)

Pozdrawiam,
Rajmund

parominius - Sob Lut 16, 2008 8:12 pm

Przyjemnego odpoczynku...po takim przychodzi natchnienie.
Rajmundziku,co sobotnim wieczorem w twym kieliszku sie mieni?.......

Janek_L - Nie Wrz 19, 2010 4:00 pm

Na jednym forum (whisky-blog.pl) wyczytałem potworka językowego w stylu "sherowa dymność" :oops: :oops: :oops:

Może warto jednak pozostać przy dymnej sherry lub nasyconej sherry dymności?!?
Picie whisky zobowiązuje :D

mik_us - Pon Wrz 20, 2010 3:05 am

Janek_L napisał/a:

Może warto jednak pozostać przy dymnej sherry lub nasyconej sherry dymności?!?
Picie whisky zobowiązuje :D


Nie wiem czy to było o smaku czy zapachu - nie mogę takiego sformułowania odnaleźć. Muszę przyznać, że "nasyconej sherry dymności" brzmi poetycko.
"Nie zły z Ciebie poeta, tylko... " :lol:

Janek_L - Pon Wrz 20, 2010 9:08 am

Niezależnie od aromatu czy smaku słowo "sherowa" brzmi tak jakoś nieporadnie...
pawcios - Pon Wrz 20, 2010 9:21 am

Janek_L napisał/a:
Niezależnie od aromatu czy smaku słowo "sherowa" brzmi tak jakoś nieporadnie...


To jeszcze się nieraz zdziwisz... pamiętaj, że wiele z tych opisów powstaje pod wpływem alkoholu :lol:

Pawcio - Pon Wrz 20, 2010 9:32 am

Janek_L napisał/a:
Picie whisky zobowiązuje



do czego?? :shock: mnie nikt nie ostrzegał :roll:

mik_us - Pon Wrz 20, 2010 11:48 am

Janek_L napisał/a:
dymnej sherry lub nasyconej sherry dymności?!?


Jak mawia Paweł z Niemodlina, wybacz Janek, że Ci ten teks zaje... ale sam bym takiego nie wymyślił :) ))))))

tutaj do przeczytania :) )))))

Janek_L - Pon Wrz 20, 2010 11:51 am

pawcios napisał/a:
Janek_L napisał/a:
Niezależnie od aromatu czy smaku słowo "sherowa" brzmi tak jakoś nieporadnie...


To jeszcze się nieraz zdziwisz... pamiętaj, że wiele z tych opisów powstaje pod wpływem alkoholu :lol:


Yeah, i to jest wytłumaczenie!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group