To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'a gdzie ją dostałeś?...' - Kompetentni sprzedawcy...

Wiktor - Sob Maj 24, 2008 10:39 am

A mnie drażni takie bezmyślne podejście. Staralismy się doszukać czegoś pozytywnego w idei prezentowania "popsutych" whisky i wyszło nam, że tego typu działalność przyniesie praktycznie same straty. Nie znaleźliśmy żadnego, choć w miarę rozsądnego, uzasadnienia.
windham hell - Sob Maj 24, 2008 10:49 am

Wiktor napisał/a:
A mnie drażni takie bezmyślne podejście. Staralismy się doszukać czegoś pozytywnego w idei prezentowania "popsutych" whisky i wyszło nam, że tego typu działalność przyniesie praktycznie same straty. Nie znaleźliśmy żadnego, choć w miarę rozsądnego, uzasadnienia.

I słusznie Wiktorze ,przynajmniej wiadomo że Ty nie będziesz eksperymentował ,
a takie 'dziwne'degustacje jednoznacznie mi się kojarzą z piciem kawy w filiżance z odchylaniem malego palca .

[ Dodano: Sob Maj 24, 2008 11:10 am ]
a zresztą jaka jest przyjemność z degustacji gdy organizator z góra zakłada jak co ma smakować wszysy uczestnicy pewnie zgodnie będą krzczeć za organizatorem,stado bezwolnych owiec i perednica

Maciejf - Pon Maj 26, 2008 8:30 pm

Wiktor napisał/a:
Chociaż... może lepiej będzie coca-colę zastapić czym innym? Kawą po turecku, sokiem z kiszonej kapusty albo zsiadłym mlekiem? :mrgreen:


o przepraszam, whisky z mlekiem jest bardzo dobra i niezwykle zdrowa. :)

zreszta 8) : slynna akcja z Boguslawem Linda "Pij mleko bedziesz wielki" miala poczatkowo brzemic "Pij mleko z whisky bedziesz wielki" , ale rzecznik praw dziecka sie nie zgodzil, a sponsorzy zawiedli :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group