bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kompetentni sprzedawcy...
Autor Wiadomość
ElBocheno 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 156
Skąd: WD
  Wysłany: Sob Gru 16, 2006 12:30 pm   Kompetentni sprzedawcy...

Witam!
Byłem ostatnio w trzech warszawskich sklepach alkoholowych. Dwa z nich to Alkohole Świata a jeden nosi nazwę "Planet Alkoholi".
W każdym z nich ekspenient robił zdziwioną minę :shock: gdy pytałem single malt.
Echhh...
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 5:32 pm   

Bo to pewnie alkohole...ale z innego świata :mrgreen:
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 10:13 pm   Re: Kompetentni sprzedawcy...

ElBocheno napisał/a:
Witam!
Byłem ostatnio w trzech warszawskich sklepach alkoholowych. Dwa z nich to Alkohole Świata a jeden nosi nazwę "Planet Alkoholi".
W każdym z nich ekspenient robił zdziwioną minę :shock: gdy pytałem single malt.
Echhh...


No ale gdzie jest haczyk?? Bo nie kumam ?? Toż to standardowa procedura. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
ElBocheno 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 156
Skąd: WD
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 11:04 pm   

No właśnie Pawciu, standardowa jak cholera. Tylko takiego standardu należałoby się spodziewać po sklepie nocnym a nie ambitnym (?) Alkohole Świata...
Ale oczywiście zgadzam się z Tobą w 100% - oczyma wyobraźni widziałem zdziwione (a zarazem nie skażone procesem myślowym :? ) miny ekspedientów zanim przekroczyłem progi ich przybytków...
Chyba zacznę rajdy po stolicy w poszukiwaniu kompetentnego sprzedawcy alkoholu. :twisted:
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto Gru 19, 2006 1:19 pm   

Daj spokój masz kompetentnego pod nosem, proponuje zakupy u Wiktora.Ja jestem bardzo zadowolony. :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
michu 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Paszport
Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 132
Skąd: Olkusz
Wysłany: Śro Gru 20, 2006 6:58 pm   

Pawcio napisał/a:
proponuje zakupy u Wiktora.

ten ekspedient przynajmniej jarzy co to single malt :wink: :wink: :wink:
pozdr.
hans gas cichy
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Śro Gru 20, 2006 8:54 pm   

no jarzy, jarzy i to jeszcze jak :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
bowmore 
Blendedwhisky Flagellant


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Sty 31, 2007 12:12 pm   

proponuje sprawdzic sklepy Ballantines :) na kruczej 47a i pulawskiej 22, mysle ze sie pozytywnie zdziwicie:)
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Sty 31, 2007 1:56 pm   

pozytywnie! choć nie tylko ;) wkrótce przedstawimy komentarz do ich aktualnej oferty (trzeba przyznać - faktycznie szerokiej)

no no... aż się człowiek cieszy że rynek jest rozwojowy :]
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
bowmore 
Blendedwhisky Flagellant


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 4:21 pm   

czekam na szersze sprawozdanie z wizyty w sklepach, bo sam jestem ciekaw jakie sa wasze opinie :) (w sumie mozna obejrzec takze ich strone internetowa www.sklep-ballantines.pl - jest tam chyba duza czesc tego co mozna spotkac na pułkach w ich sklepach)

pozdrawiam
 
 
wered
Blendedwhisky Flagellant


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 12:40 pm   

bowmore napisał/a:
czekam na szersze sprawozdanie z wizyty w sklepach, bo sam jestem ciekaw jakie sa wasze opinie :) (w sumie mozna obejrzec takze ich strone internetowa www.sklep-ballantines.pl - jest tam chyba duza czesc tego co mozna spotkac na pułkach w ich sklepach)

pozdrawiam

A widzieliście sklep amsterdam 24...balaś się nie umywa.
:arrow:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 6:17 pm   

Na początek cytacik... skądinąd ;)
"Na degustacji zaprezentowane zostaną whisky single malt starzone w beczkach po sherry, porto lub maderze. Do każdego z trunków dobrane zostanie wino, które wcześniej dojrzewało w tychże beczkach. Dzięki temu, uczestnicy będą mieli okazję przekonać się jak wiele aromatów oraz smaków w whisky pochodzi właśnie z beczki winiarskiej."
Kolejny kompetentny pokaz powinien pokazywać oraz udowadniać wszem i wobec, jak wiele smaku coca-coli w whisky z colą pochodzi właśnie z coca-coli. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się jak smakuje coca-cola. Chociaż... może lepiej będzie coca-colę zastapić czym innym? Kawą po turecku, sokiem z kiszonej kapusty albo zsiadłym mlekiem? :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 6:55 pm   

Skrajny defektyzm :roll: Wyobraziłem sobie whisky z beczki po Coca Coli (najlepiej Zero) :mrgreen: To może przebić tylko beczka po solonych śledziach. :idea:
Ale dobrej madery to bym się chętnie napił. A jakby to był jeszcze rocznik 18??, to byłby już odlot :lol:
_________________
Pozdrawiam
Wojciech
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 7:05 pm   

a nie lepiaj by było gdyby organizator takiego spotkania przytargał puste beczki w których degustwane malty lezakowały ,każdy mógłby włożyć głowę do beczki i wdychać aromaty ewentualnie possać debową klepkę :mrgreen:
 
 
 
Mistu 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 541
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 11:48 pm   

30 letnia klepke, dajmy jej troszke oryginalnosci :mrgreen:
_________________
Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów