To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli cały świat w jednym dramie - Bristol Club

Pocieszny_PCS - Czw Gru 15, 2011 10:42 am

Panowie, czepiacie sie watku pobocznego. Bardziej by nam zalezalo jakbyscie skomentowali wypad do obydwu lokal ijak wy to widziciejako bardziej doswiadczeni koledzy. Moze czegos nie zawarlismy w naszych relacjach co by moglo sie okazac pomocne
oscarez - Czw Gru 15, 2011 11:01 am

Oj tam inkwizytor. zbytkuje sobie zaledwie. A co tu komentowac, nie bylem, nie widzialem, nie wybieram sie w najblizszym czasie, a barwne opisy mlodych Ardbegow tez mnie specjalnie nie wzruszaja. Znam je od dawna, kosmicznego wrazenie nie podzielam, zachwyty nad mloda ISlay juz mam dawno za soba. Laddie 21yo znam choc mozliwe ze nie ta sama bo jak juz wiele razy komentowalismy, Bruichladdich wypuszcza wiecej wersji niz samych butelek w sztukach ;) swoisty paradoks :mrgreen:
a to, ze sa takie lokale (choc nie w Krakowku moim obsr..) to mile.

Tad - Czw Gru 15, 2011 12:25 pm

Cytat:
Bardziej by nam zalezalo jakbyscie skomentowali wypad do obydwu lokal ijak wy to widziciejako bardziej doswiadczeni koledzy. Moze czegos nie zawarlismy w naszych relacjach co by moglo sie okazac pomocne


Mam jeden komentarz. Nie wyobrażam sobie żadnej rzeczy do opowiedzenia na tym forum, która zmusiłaby mnie do wywalenia posta tych rozmiarów, co koledzy Pawloff i Pocieszny w niniejszym wątku.

Poza tym to nieekonomiczne - nie porcjując postów na takie malutkie pierdki to combatanta dorobicie się za ruski rok ;-)

Uff... ja to już tym się zmęczyłem...

[ Dodano: Czw Gru 15, 2011 12:27 pm ]
i jest 68 postów! Vito, ile mam do awansu? Gdzieś to jest rozpisane w ogóle?

Pawloff - Czw Gru 15, 2011 12:43 pm

Tad napisał/a:
Poza tym to nieekonomiczne - nie porcjując postów na takie malutkie pierdki to combatanta dorobicie się za ruski rok ;-)


Nam nie tytuły w głowie ;)

a pisało się całkiem przyjemnie, wszystko wracało w pamięci jakby to się działo dziś...

[ Dodano: Czw Gru 15, 2011 12:49 pm ]
Tad napisał/a:
Uff... ja to już tym się zmęczyłem...


Polecam "Mistrza Klawiatury" 8)

Miesiąc nauki i pisze się 5 razy szybciej, a wzrok się nie męczy od skakania między ekranem, a klawiaturą...

Pocieszny_PCS - Czw Gru 15, 2011 1:11 pm

Hm. A co sie dostaje na kolejnym levelu? Buty ucieczki i +5 rezistans od ognia? :D
Pawloff - Czw Gru 15, 2011 1:25 pm

dokładnie
Wiktor - Czw Gru 15, 2011 10:33 pm

Tad napisał/a:
ile mam do awansu

O ile mnie Tomku pamięć nie myli, 32 ;) Rangi zostały wklepane w setup Forum, ale przyznam że zapomniałem już szczegóły. W każym razie, dopiero powyżej jakiegoś tysiąca postów zaczynają się "właściwe" statusy, a im dalej, tym powinno być zabawniej ;)

PS. Materia tego tematu mnie przerosła, również objętościowo, więc przez wzgląd na to proszę o wyrozumiałość w kwestii braku komentarza.

ElBocheno - Śro Gru 21, 2011 10:57 am

Tad napisał/a:
Nie wyobrażam sobie żadnej rzeczy do opowiedzenia na tym forum, która zmusiłaby mnie do wywalenia posta tych rozmiarów

Tomeczku, jesteś moim -B-O-G-I-E-M- :mrgreen: :mrgreen:
Rispekt :!: :D

[ Dodano: Sro Gru 21, 2011 11:00 am ]
Cytat:
Poza tym to nieekonomiczne - nie porcjując postów na takie malutkie pierdki to combatanta dorobicie się za ruski rok Wink


Nie doceniasz kolegi. Na forum jest pół roku, a już wyrżnął więcej postów niż Ty czy ja :idea:

Mistu - Śro Gru 21, 2011 9:02 pm

Ja tam smiało mogę powiedzieć, że kombatant ze mnie żaden, nawet w wojsku nie byłem :wink: . Dzieki Bogu

O cholera przepraszam już Crusader, jeszcze lepiej

Tad - Czw Gru 22, 2011 12:33 pm

Pawloff napisał/a:
Nam nie tytuły w głowie Wink


Taaaa... każdy tak pisze - i już jest jeden post więcej 8-)

Pamiętam jak Oskar i Irek dyskusją na temat tatara wołowego nastukali sobie gdzieś po dziesięć sztuk. A i Pawcio, niby to przywołując ich do porządku też przybliżył się do swojego upragnionego tysiączka ;-) Z takich właśnie wyjadaczy musicie brać przykład.

No! Jest 69 - trochę tu zostanę...

Wojciech - Czw Gru 22, 2011 5:35 pm

Fanem tatara nie jestem, ale Tomek możesz zacząć pisać krótkie instrukcje robienia sushi (masz w tym wybitny talent :mrgreen: ). Chętnie przeczytam, to całkiem interesujące, a ilość postów też wzrośnie :lol:

Ale literówka :oops: talent na 100% wybitny mogę poświadczyć z ręką na sercu :D

Pawloff - Czw Gru 22, 2011 7:10 pm

Tad napisał/a:
Pawloff napisał/a:
Nam nie tytuły w głowie Wink


Taaaa... każdy tak pisze - i już jest jeden post więcej 8-)



UWAGA!!! Tanio odsprzedam punkty za posty na forum!!! ;)

albo oddam razem z punktami karnymi za mandaty :D :D :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group