To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Stary Jesienny Młyn

rosomak - Pon Lut 06, 2012 9:15 am
Temat postu: Stary Jesienny Młyn
Mimo wczesnej jeszcze pory BOW chcialby zaprosic wszystkich chetnych na na jesienne spotkanie do Starego Mlyna. Wczesne ogloszenie terminu ma z jednej strony na celu umozliwienie chetnym przyjazdu do nas (a spotkanie planujemy trzydniowe) i dluzszy czas na zakup whisky, a z drugiej strony rezerwacje Mlyna wylacznie dla nas gdyz miejsce jest ostatnio bardzo oblegane.
Termin: 20-23 wrzesnia 2012. Trzy dni spotkania nie maja (w naszym zamierzeniu ;) ) zmienic sie w zaden maraton, a jedynie umozliwic mily (powakacyjny ;) ) wypoczynek wsrod ognisk, dymow, spacerow i mgiel. I wsrod whisky oczywiscie. Planujemy sprawdzic destylarnie lub edycje malo znane ewentualnie juz daaawno temu zabutelkowane.
Jako, iz calkowitym ( ;) ) przypadkiem data zbiega sie z (kolejnymi) urodzinami Wiktora to planowanych jest kilka butelek z jego prywatnej kolekcji ;)
Chetnych zapraszam na PW.

P.S. Jako, ze sezon w Mlynie startuje 1 maja i wtedy tez bedziemy wpisywac sie do grafika zgloszenia wiec przyjmujemy do konca kwietnia.

Tad - Pon Lut 06, 2012 11:28 am

Na PW? Nie chcę sprzeniewierzać się regułom, ale zawsze, ogłaszaliśmy i organizowaliśmy się w odpowiednim wątku.

Fajnie jest zawsze widzieć, kto się pisze i generalnie co się dzieje w tych kwestiach. Ja się piszę wstępnie.

rosomak - Pon Lut 06, 2012 12:02 pm

Tad napisał/a:
Nie chcę sprzeniewierzać się regułom, ale zawsze, ogłaszaliśmy i organizowaliśmy się w odpowiednim wątku.

Fajnie jest zawsze widzieć, kto się pisze i generalnie co się dzieje w tych kwestiach. Ja się piszę wstępnie


Zarowno poprzedni Mlyn jak i ostatni Xmas byl zglaszany na PW, ze sie odniose do "zawsze". Taka akurat przyjelismy odnosnie tych spotkan regule. Zareczam, ze na PW nie gryze :wink: Ale chyba rozumiem w czym rzecz. Moze precyzyjniej zatem - zgloszenia i zwiazane z nimi pytania wylacznie na PW, a pytania natury ogolnej w watku "publicznym" :wink:

Wiktor - Pon Lut 06, 2012 4:44 pm

Publicznie chciałbym co nieco doprecyzować, odnośnie samego planu :wink: Ostatni Młyn - choć niezmiernie zacny oraz obfitujący w zaskakujące i brawurowe czyny ;) - odbywał się w formie, przynajmniej jak dla mnie, nazbyt "skondensowanej". Człowiek nie zdołał się jeszcze dobrze rozgościć, z naturą pobratać, szkła nawet nie przygotował - a już trzeba było pędzić na silnie obsadzoną degustację ;) Tak ekspresowe tempo ani nie sprzyja bardziej szczegółowym analizom, ani nie pozwala prawdziwie cieszyć się lokalnym klimatem. Dlatego tym razem zdecydowanie nie zamierzamy bić rekordów w ilości whisky spróbowanych w ciągu godziny: chcemy dać sobie więcej czasu na ich kontemplację, bardziej wnikliwe dyskusje, albo po prostu - na odpoczynek w stylu "nigdzie nam się nie spieszy" ;) Ponieważ jednak zmniejszenie ilości whisky na spotkaniu absolutnie nie wchodzi w grę (prawda?), uzupełniamy standardową procedurę o dodatkowy dzień i tak oto powstaje koncepcja pt. "Młyn doskonały" :lol: I na ten dzień właśnie zapraszam szczególnie osobiście. Postaram się dopilnować, by znana i szanowana prawda że najlepsze whisky są z wiadomego rocznika :twisted: znalazła pełne potwierdzenie w odczuciach wszystkich degustujących...
RudeBoy - Pon Lut 06, 2012 7:26 pm

20-23 wrzesnia 2012 - o ile ja dobrze liczę, to są cztery dni 8)
rosomak - Pon Lut 06, 2012 7:35 pm

RudeBoy napisał/a:
o ile ja dobrze liczę, to są cztery dni


Ostatni dzien jak zwykle "wyjazdowy" a nie degustacyjny - inaczej wyszloby, ze wszystkie spotkania mamy minimum trzydniowe :wink:

RudeBoy - Pon Lut 06, 2012 8:30 pm

Tere fere, może było z jedno spotkanie bez picia w ostatni dzień :roll: Nawet jak wracałem samochodem, to piłem na "drogę" :evil:
rosomak - Pon Lut 06, 2012 8:54 pm

Aaa to ja nie mam na ten temat wiedzy, nie przypominam sobie, zebym w wyjazdowy dzien pil cokolwiek, ale przeciez spragnionym nie odmowimy niedzielnego poczestunku :mrgreen:
David - Pon Lut 06, 2012 11:27 pm

Ja wstępnie się piszę ale przy okazji małe pytanie, czy ten Młyn zastąpi jesienne spotkanie?
rosomak - Wto Lut 07, 2012 10:09 am

Jako BOW w tym roku planujemy organizacje wylacznie Mlyna i Xmas.
David - Wto Lut 07, 2012 11:01 am

Tak się pytam, bo trochę się terminy kumuluja.
Tad - Wto Lut 07, 2012 1:54 pm

rosomak napisał/a:
Zarowno poprzedni Mlyn jak i ostatni Xmas byl zglaszany na PW, ze sie odniose do "zawsze".


A mnie chodziło o to, że nigdy spotkanie jesienne nie było organizowane poza forum - jedynie okolicznościowe spotkania organizowane przez BOW. Właściwie to nie przyszło mi do głowy, ale najpierw trzeba było zadać pytanie takie jak Dawid - ja założyłem od razu, że mówimy o dorocznym spotkaniu jesiennym.

rosomak - Wto Lut 07, 2012 2:09 pm

A no to wszystko jasne - to nie doroczne spotkanie jesienne tylko Stary Mlyn (swoja droga od dwoch lat tez "doroczny" :wink: ). Nadal zreszta organizowane na forum - jedynie wiazace zgloszenia uczestnictwa i zwiazane z nimi sprawy (jak dobor/zakup whisky) odbywa sie wylacznie przez PW.
Wiktor - Wto Lut 07, 2012 3:23 pm

Hm... de facto, Młyn mógłby - teoretycznie - spełnić w tym roku rolę spotkania "wczesnojesiennego", o ile wszyscy chętni na takie spotkanie zaakceptowaliby jego przedstawioną wyżej formułę.

Jednak mając w pamięci, że spotkania jesienne to raczej październik/listopad niż wrzesień, inna struktura kosztów, inna liczebność (Młyn ma pojemność max. 12-14 miejsc noclegowych), lokalizacja także bywa przecież nie tak centralna ;) jak nasza, wcale nie ma gwarancji że takie założenie się sprawdzi... Ale jeśli się sprawdzi, wtedy czemu nie?

Pawcio - Śro Lut 08, 2012 12:26 pm

mam bukować bilety??na ile termin jest nienaruszalny;))


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group