To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Stary Jesienny Młyn

MarcinK - Sob Wrz 22, 2012 7:50 pm

Co dobrego mieliscie? :wink:
Rajmund - Nie Wrz 23, 2012 8:44 am

Same dobroci. ;)
windham hell - Nie Wrz 23, 2012 8:56 am

również dotarłem tym razem pobiłem rekord tylko 10 godzin w pociągach /busach ,
bardzo dziękuję za 2 genialne dni , i do ponownego zobaczenia :D

Anonymous - Nie Wrz 23, 2012 9:18 am

Wrzućcie koledzy recenzje proszę. Żebyśmy mieli wskazowki czego warto szukać, jeśli w ogóle jest do znalezienia ;)
Rajmund - Nie Wrz 23, 2012 9:20 am

Będzie informacja o tym co, jak i dlaczego. Na pewno będzie. Kolega Oscarez skrupulatnie notował nasze oceny. Musimy poczekać aż i on dotrze do domu i przeleje te notatki na klawiaturę.
Anonymous - Nie Wrz 23, 2012 10:13 am

Fajna fotka. A tak bardziej od frontu?
rosomak - Nie Wrz 23, 2012 11:05 am

I po Młynie….
Gosciom bardzo dziękujemy za przybycie i znakomitą zabawę (oraz za anielską cierpliwość kiedy okazała się być konieczna). Szkoda, że Rajmund i Windham musieli wyjechać wcześniej.
Myślę, że mieliśmy całkiem sporo szczęścia co do pogody, a co do whisky… Chyba było po prostu wszystko, bo i rozczarowań nie zabrakło (ładnych kilka IMHO w pełni zasłużonych „trójek” i dwójek”), i bardzo przyjemnych zaskoczeń (ach ta Tullibardine), i rzeczy mocno kontrowersyjnych, nad którymi trwała dłuższa dyskusja (Garioch, Port Charlotte), starych i „uznanych”, choc niekoniecznie dla wszystkich tak wspaniałych jak mogło by się wydawać (Ardbeg 78, Aberlour Silver, Talisker 30) i wreszcie całego mnóstwa whisky, zgodnie z młynowym założeniem, naprawde mało znanych (Keith, Glenallachie, Tormore, Knock Dhu, Glen Esk itd.). Na pewno nie wszystkie bardzo dobre (niektóre nawet fatalne ;) ), ale zdecydowana większość bardzo ciekawa. Czujac „lekkie” zmęczenie ;) po tych trzech dniach uważam, że Wiktorowe urodziny zostały należycie odświętowane ;)
Konkretne edycje na pewno ujawnią się w pełni wraz z dotarciem do domu Oscareza, który czynił obowiązki skryby (choć Wiktor znalazł na to zastępcze określenie ;) ).
Byłbym zapomniał – wielkie podziękowania za niezwykłe doznania muzyczne. I kulinarne.
Do zobaczenia - oby jak najszybciej.

Rajmund - Nie Wrz 23, 2012 11:18 am

Danielito napisał/a:
Fajna fotka. A tak bardziej od frontu?

Proszę bardzo. Bodaj najbardziej kontrowersyjna whisky drugiego wieczoru. Może ze względu na szatańską zawartość alkoholu...?

[ Dodano: Nie 23 Wrz, 2012 11:25 am ]
rosomak napisał/a:
wielkie podziękowania za niezwykłe doznania muzyczne.

Ja czekam na obiecanych bitlesów. Bo samym jesterdejem Oskar się nie wyłga. ;-)

rosomak - Nie Wrz 23, 2012 11:51 am

Rajmund napisał/a:
Ja czekam na obiecanych bitlesów. Bo samym jesterdejem Oskar się nie wyłga

Obiecamy mu Glen Gariocha na Xmasie to zagra 2 razy :twisted:

[ Dodano: Nie Wrz 23, 2012 11:54 am ]
P.S. Jak dla mnie tekst sobotniego wieczoru - Paweł B. o bottlerze Moon Import i ich degustowanym przez nas Milton Duffie: "Istnieje poważne podejrzenie, że oni tam naprawdę chcieli zabutelkować dobrą whisky". :mrgreen:

Wiktor - Nie Wrz 23, 2012 8:04 pm

JESIEŃ.


;)

W imieniu starych ludzi :twisted: chciałbym pięknie podziękować uczestnikom. Wszystkim bez wyjątku - gromkie "Sto lat" w Waszym wykonaniu naprawdę zapamiętam na dłuuugo. Poważnie.
Sądzę iż udało się osiągnąć pełną jedność czasu, miejsca, nastroju oraz whisky. Dlaczego nie zdarza się to częściej, niż kilka razy w roku? 8)

Bodaj pierwszy raz w historii whiskowych biesiad (?) powstała spora ilość materiału filmowego. Jeśli nie będzie nadmiernie wstrząsający ;) nie wykluczam, że jakaś jego część ujrzy światło dzienne... Śledźcie repertuar kin ;)

Whisky miała być rozmaita - i była. Kontuzja nie pozwoliła mi się cieszyć nią w pełni, stąd wstrzymam się ze szczegółowymi ocenami jeszcze jakiś czas ;) Na pewno kontrowersji nie brakowało, co cieszy mnie bardzo!


PS. Na koniec garść podziękowań indywidualnych, kolejność dowolna:
- Rajmundowi za przyjazd, opowieści, bezkompromisowość w ocenach i wspólne przygrillowe snucie znakomitych planów (...nie tylko "budowy dróg")
- Pawłowi i Oskarowi za świetną dyskusję popółnocną, w klimatach bardzo pozytywnej zadumy ;)
- Pawciowi, że Pawciem jest! 8)
- Maro za szczodrość i niezachwiane opanowanie, mimo wszystko (powtórzę: kto się nie wpisał w taliskerowy notes, ten Cragganmore)
- Flymindowi za nader zacne niespodzianki, jak też za wyrozumiałość wobec dziwactw starych ludzi a nawet Pryncypiałów ;)
- Windhamowi za pobicie kolejnego rekordu w długości "transferu in/out spotkanie przy whisky"
- nowym kolegom ze Szczecina (Myszkin & Pawloff) za śmiałość wejścia w towarzystwo starych whiskowych zbokoli, tak trzymać koledzy :lol:
- Mirkowi za desperackie próby zapanowania nad "żywiołem"... :wink:
- chłopakom z BOW za organizację masy rzeczy związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem imprezy, co ja bym bez Was zrobił?

myszkin. - Nie Wrz 23, 2012 8:55 pm

Również chciałbym podziekowac,jesli mialem jakiekolwiek watpliwosci co do sensownosci brania udziału w spotkaniu zostały rozwiane na samym poczatku: było ciekawie dzięki obecnym uczestnikom jak i trunkom.
ps.zawinął sie do mnie czyjś hajlandparkowy kieliszek,poszkodowanego prosze o kontakt.:)

Pawloff - Nie Wrz 23, 2012 9:16 pm

Dziękuje organizatorom, ze zadbali o nasz komfort i świetne wrażenia!
Whisky bardzo ciekawe, świetne, a niektóre nawet genialne...
Ciekawe miejsce z klimatem.
Ludzie, których milo było poznać!
Niezapomniane rozmowy do pozna o whisky, o gitarze i o klasyce rocka...
Szkoda, ze te 3 dni tak szybko minęły!

Pawcio - Nie Wrz 23, 2012 9:41 pm

dzięki!!!! DZIĘKI!!!!dzięki!!!
Chłopakom z BoW za kolejny zjawiskowy weekend , sam juz gubię się w liczeniu który to!!!!Chylę czoła panowie!
Oskarowi za muzykę i humor i za to ze znowu się pojawił...
Pawłowi za transport , dzielenie łoża;) i niedzielny obiad;) , co ja bym bez ciebie zrobił ;)
PS.Wino było doskonałe;)
Rajmundowi za pocałunek!!!
Nowym kolegom za to że tak zgrabnie wkomponowali się w niełatwe środowisko :mrgreen: miło będzie ujrzeć was na kolejnych spotkaniach!!!



Wiktor napisał/a:
- Pawciowi, że Pawciem jest! Cool


nosz a co ??? ktoś musi;) , cokolwiek to oznacza... :mrgreen:

maro - Nie Wrz 23, 2012 10:12 pm

Ja jak zwykle Dzięki wszystkim za wszystko
mik_us - Nie Wrz 23, 2012 10:14 pm

Jeszcze raz Wiktorze wszystkiego NAJ.

Jak zawsze jestem pod wrażeniem kompozycji i zestawienia whisky co jest nie lada sztuką przy takiej ilosci. Podziw, podziw i jeszcze raz podziw....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group