To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'a gdzie ją dostałeś?...' - BenRiach - promocja w M-P Wina

awaria_maniac - Czw Gru 19, 2013 7:28 am
Temat postu: BenRiach - promocja w M-P Wina
Witam ponownie,

mam kolejnego niusa - wszystkie (prawie) whisky SM z destylarni BenRiach z rabatem 35% we wszystkich salonach M-P Wina. Promocja nie obejmuje tylko edycji Single Cask. Promocja działa bo sam wczoraj sprawdziłem w salonie na warszawskiej Marinie Mokotów. Katalogu tym razem nie przesłali - po prostu od cen na stronie trzeba sobie odjąc -35% i policzyć czy warto :-)

Pozdrawiam i przy okazji chciałbym wszystkim życzyć już teraz spokojnych, radosnych Świąt i wymarzonego Single Malta pod choinkę.

Pocieszny_PCS - Pią Gru 20, 2013 12:35 am

Szanowny współużytkowniku forum,
Trochę zaczynasz "pachnieć". Wszystkie twoje posty są o promocjach w M&P. Tym razem powiadamiasz nas o promocji, której nie ma na stronie ani nikt nie dostał newslettera na maila.
Pana z M&P pogoniliśmy kiedyś za wyjątkowo nieprofesjonalne ( i niekulturalne) formy promocji, ale wystarczy spojrzeć na Edda z Pinota by wiedzieć, że jednak się da otwarcie.
Jeżeli jednak jesteś zupełnie przypadkowym gościem, to zachęcam do większego udzielania się na forum w różnych tematach, nawet jeżeli ktoś by miał cię trochę zjechać.

awaria_maniac - Pią Gru 20, 2013 8:30 am

Witam,

rozumiem podejrzliwość kolegi forumowaicza ale wystarczy się zarejestrować na stronie M-P Wina i każdy może dostawać newslettera na maila z info o promocjach. Z firmą w żaden sposób nie jestem zwiazany no chyba że mamy na myśli to że robie tam coraz więcej zakupów :-) . Polecam kontakt telefoniczny z wybranym salonem i pewnie moje rewelacje się potwierdza a to że nie trąbia o tym na głównych portalach to może i lepiej :-)

MarcinK - Pią Gru 20, 2013 9:17 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
marcmail - Śro Kwi 15, 2015 2:59 pm

Jakby kogoś interesowało to w M-P Wina kilka BenRiach-ów aktualnie również jest 35% taniej
Wiktor - Śro Kwi 15, 2015 4:05 pm

Których Benriachów?...
marcmail - Śro Kwi 15, 2015 6:24 pm

BenRiach 12YO Single Malt - 122,85zl
BenRiach 10YO Curiositas Peated Single Malt - 129,35zl
BenRiach Birnie Moss Intensely Peated Single Malt - 128,70zl
BenRiach 1999 Single Cask 9423 15YO - 304,85zl
BenRiach Authenticus 25YO Peated - 705,25

szczegóły tutaj:
http://minidegustator.wina-mp.pl/#page/1



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group