To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam Yamazaki 18 YO, Lagavulin 16 YO

FunkyKoval - Wto Cze 10, 2014 5:22 am
Temat postu: Sprzedam Yamazaki 18 YO, Lagavulin 16 YO
Dzień dobry,

Mam do sprzedania Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent, cena 550 zł. Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam.

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla wszystkich WDR*

sprzedam:
1. Yamazaki 18 YO
2. Lagavulin 16 YO

warunki:
- cena: 550zł za 1+2
- C&C w WARSZAWCE!

* Wój Dobra Rda

Rajmund - Wto Cze 10, 2014 10:28 am

FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)

morgan - Wto Cze 10, 2014 6:43 pm

Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)

FunkyKoval - Pon Cze 16, 2014 12:36 pm

morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


Jak widzę uaktywnili się dyżurni „Wujowie dobra rada” * Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem. A ja chciałem tylko sprzedać 2 butelki …

A i tak, dzień dobry witam na forum (btw znam ten manewrn, wobec nowych). Tak więc i ja witam i stwierdzam, że ci dwaj userzy witający mnie (uwaga! sarkazm …) chyba tu nie pasują ale co ja wiem ;-)

Pozdrawiam.

* to ref kulturowa, kto ma trochę kultury to złapie …

meszka - Pon Cze 16, 2014 3:04 pm

550 to razem za Yamazaki i Laga?
Bo tak to atrakcyjna cena.
pozdro

JacekBee - Pon Cze 16, 2014 8:18 pm

FunkyKoval napisał/a:
Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem.


:shock: :lol: :roll:

ErykCzternasty - Pon Cze 16, 2014 9:02 pm

Jacku, parzę Zen Chai - want some? B-)
JacekBee - Pon Cze 16, 2014 9:13 pm

ErykCzternasty napisał/a:
Jacku, parzę Zen Chai - want some? B-)


Mmm... Narobiłeś apetytu. Aż pójdę i zaparzę sobie mojej ulubionej chińskiej Pi Lo Chun. A właścicielowi Yamazaki 18YO moglibyśmy jakąś szlachetną odmianę rumianku zaserwować :mrgreen: .

morgan - Pon Cze 16, 2014 11:56 pm

FunkyKoval napisał/a:
morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


Jak widzę uaktywnili się dyżurni „Wujowie dobra rada” * Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem. A ja chciałem tylko sprzedać 2 butelki …

A i tak, dzień dobry witam na forum (btw znam ten manewrn, wobec nowych). Tak więc i ja witam i stwierdzam, że ci dwaj userzy witający mnie (uwaga! sarkazm …) chyba tu nie pasują ale co ja wiem ;-)

Pozdrawiam.

* to ref kulturowa, kto ma trochę kultury to złapie …


Sprzedać , to trzeba się określić a z tym widzę ciężko :shock:
ale podpowiem bo może dla niektórych za trudne : wystarczy podać nazwę butelki i cenę , osobno najlepiej bo razem to można źle zrozumieć :D

I proponuję coś na uspokojenie bo z nerwami słabo :)
Witaj , witaj albo się przyzwyczaj albo znikaj :)

Adam Hochul - Czw Cze 19, 2014 1:23 pm

Funky Koval jedna z moich ulubionych postaci swojego czasu, a tu prosze taki burak :(
Konstruktywna krytyka ktorej nie zauwazyles w obu postach, dla warszawki:

1st - Jesli zakladasz temat, prosze zastanow sie dokladnie co tam piszesz, i odnies sie do tego w swoim poscie. Wspomniales 2 butelki po czym sprzedajesz tylko jedna.

2nd - Dlaczego nazywal bys swoja ulubiona whisky nietrafionym prezentem? HINT - jesli jest Twoja ulubiona, i ktos o tym wiedzial, zdaje sie byc to prezent trafiony.

Ps. nie witam na forum, ale nadzieja jest ze sprzedasz i wiecej nie zajzysz. Chwala warszawce!

Pawloff - Czw Cze 19, 2014 3:12 pm

Z zainteresowania tematem można wnioskować, że już dawno sprzedał i wydaje teraz na naprawdę ulubione frykasy.
morgan - Czw Cze 19, 2014 5:48 pm

Pawloff napisał/a:
Z zainteresowania tematem można wnioskować, że już dawno sprzedał i wydaje teraz na naprawdę ulubione frykasy.


A mi sie wydaje ze za odzyskane pieniazki z nietrafionego prezentu , teraz sam sobie wybral cos odpowiedniego a mianowicie " wczasy w Ciechocinku " :) , tam podobno jest , cisza , spokoj i nikt sie nie czepia hehe

Rajmund - Pią Cze 20, 2014 8:24 pm

Ja chyba naprawdę się starzeję* (a nie tylko mi się wydaje;) ), bo ostatnio za każdym razem, gdy mam do czynienia z czymś takim, oczyma wyobraźni widzę Hiacyntę Bukiet i jej "Leave it! Leeeeave it!" ;)

___
* Bo kiedyś dałbym w ryj. ;-)

Trzymajtusię i - Sob Cze 21, 2014 6:02 pm

https://www.youtube.com/watch?v=KSVEm5mnk_c
FunkyKoval - Pią Cze 27, 2014 12:23 pm

No proszę, przez chwile tu nie zaglądałem a takie zapasy w kisielku. Szanowni Wujowie Dobra Rada - oferta nadal aktualna. A do waszych wpisów odniosę się za chwilę.

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:43 pm ]
morgan napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


Jak widzę uaktywnili się dyżurni „Wujowie dobra rada” * Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem. A ja chciałem tylko sprzedać 2 butelki …

A i tak, dzień dobry witam na forum (btw znam ten manewrn, wobec nowych). Tak więc i ja witam i stwierdzam, że ci dwaj userzy witający mnie (uwaga! sarkazm …) chyba tu nie pasują ale co ja wiem ;-)

Pozdrawiam.

* to ref kulturowa, kto ma trochę kultury to złapie …


Sprzedać , to trzeba się określić a z tym widzę ciężko :shock:
ale podpowiem bo może dla niektórych za trudne : wystarczy podać nazwę butelki i cenę , osobno najlepiej bo razem to można źle zrozumieć :D

I proponuję coś na uspokojenie bo z nerwami słabo :)
Witaj , witaj albo się przyzwyczaj albo znikaj :)



Wiem, wiem oferty podrzędnie złożone zwykle przerastają statystycznego użytkownika j. polskiego ... To było ad rem. A teraz ad personam - to nie twój biznes czy coś powinienem wziąć na uspokojenie i wydaje mi się, że ten passus: "I proponuję coś na uspokojenie bo z nerwami słabo Smile Witaj , witaj albo się przyzwyczaj albo znikaj Smile" jakoś tak średnio wypada, towarzysko, kulturalnie, wśród koneserów łyski, szkockiej, dżentelmenów. No chyba, że ktoś nie jest kulturalny, etc i na jakiego pozuje ale co ja tam wiem - nowy - walić w niego - zawsze nabije się kolejnego posta ...

No ale akceptuje - wiesz - jak wejdziesz miedzy wrony ...

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:45 pm ]
morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


to się nie czepiaj, nabiłeś kolejnego posta - HURA! Nie jesteś zainteresowany ofertą? jak widać nie... więc co wnosi twój post?

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:54 pm ]
JacekBee napisał/a:
ErykCzternasty napisał/a:
Jacku, parzę Zen Chai - want some? B-)


Mmm... Narobiłeś apetytu. Aż pójdę i zaparzę sobie mojej ulubionej chińskiej Pi Lo Chun. A właścicielowi Yamazaki 18YO moglibyśmy jakąś szlachetną odmianę rumianku zaserwować :mrgreen: .


Uprzejmie proszę - co konkretnie polecasz? Mam na myśli "szlachetną odmianę rumianku"?

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:59 pm ]
Adam Hochul napisał/a:
Funky Koval jedna z moich ulubionych postaci swojego czasu, a tu prosze taki burak :(
Konstruktywna krytyka ktorej nie zauwazyles w obu postach, dla warszawki:

1st - Jesli zakladasz temat, prosze zastanow sie dokladnie co tam piszesz, i odnies sie do tego w swoim poscie. Wspomniales 2 butelki po czym sprzedajesz tylko jedna.

2nd - Dlaczego nazywal bys swoja ulubiona whisky nietrafionym prezentem? HINT - jesli jest Twoja ulubiona, i ktos o tym wiedzial, zdaje sie byc to prezent trafiony.

Ps. nie witam na forum, ale nadzieja jest ze sprzedasz i wiecej nie zajzysz. Chwala warszawce!


Masz jakiś problem z geografią Polski? Uwiera cię Twoja wyimaginowana warszawka? Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego to określenie zostało skierowane do mnie? Dla porządku "warszawka" to określenie pejoratywne, nie będę rozwijał - wiadomo. Tak więc czym cie obraziłem? Po co ta warszawka? Jakieś problemy, behawioralne, fizjologiczne, cognitywne (zaznacz odpowiednie lub weź komplet), które postanowiłeś wylądować na nowym użytkowniku?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group