bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam Yamazaki 18 YO, Lagavulin 16 YO
Autor Wiadomość
FunkyKoval 
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 4:22 am   Sprzedam Yamazaki 18 YO, Lagavulin 16 YO

Dzień dobry,

Mam do sprzedania Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent, cena 550 zł. Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam.

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla wszystkich WDR*

sprzedam:
1. Yamazaki 18 YO
2. Lagavulin 16 YO

warunki:
- cena: 550zł za 1+2
- C&C w WARSZAWCE!

* Wój Dobra Rda
Ostatnio zmieniony przez FunkyKoval Pią Cze 27, 2014 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 9:28 am   

FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
morgan 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 60
Skąd: Chełm
  Wysłany: Wto Cze 10, 2014 5:43 pm   

Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)
_________________
" coco jambo i do przodu "
 
 
FunkyKoval 
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 11:36 am   

morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


Jak widzę uaktywnili się dyżurni „Wujowie dobra rada” * Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem. A ja chciałem tylko sprzedać 2 butelki …

A i tak, dzień dobry witam na forum (btw znam ten manewrn, wobec nowych). Tak więc i ja witam i stwierdzam, że ci dwaj userzy witający mnie (uwaga! sarkazm …) chyba tu nie pasują ale co ja wiem ;-)

Pozdrawiam.

* to ref kulturowa, kto ma trochę kultury to złapie …
 
 
meszka 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Talisker
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 111
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 2:04 pm   

550 to razem za Yamazaki i Laga?
Bo tak to atrakcyjna cena.
pozdro
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 7:18 pm   

FunkyKoval napisał/a:
Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem.


:shock: :lol: :roll:
 
 
ErykCzternasty 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: None
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 176
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 8:02 pm   

Jacku, parzę Zen Chai - want some? B-)
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 8:13 pm   

ErykCzternasty napisał/a:
Jacku, parzę Zen Chai - want some? B-)


Mmm... Narobiłeś apetytu. Aż pójdę i zaparzę sobie mojej ulubionej chińskiej Pi Lo Chun. A właścicielowi Yamazaki 18YO moglibyśmy jakąś szlachetną odmianę rumianku zaserwować :mrgreen: .
 
 
morgan 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 60
Skąd: Chełm
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 10:56 pm   

FunkyKoval napisał/a:
morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


Jak widzę uaktywnili się dyżurni „Wujowie dobra rada” * Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem. A ja chciałem tylko sprzedać 2 butelki …

A i tak, dzień dobry witam na forum (btw znam ten manewrn, wobec nowych). Tak więc i ja witam i stwierdzam, że ci dwaj userzy witający mnie (uwaga! sarkazm …) chyba tu nie pasują ale co ja wiem ;-)

Pozdrawiam.

* to ref kulturowa, kto ma trochę kultury to złapie …


Sprzedać , to trzeba się określić a z tym widzę ciężko :shock:
ale podpowiem bo może dla niektórych za trudne : wystarczy podać nazwę butelki i cenę , osobno najlepiej bo razem to można źle zrozumieć :D

I proponuję coś na uspokojenie bo z nerwami słabo :)
Witaj , witaj albo się przyzwyczaj albo znikaj :)
_________________
" coco jambo i do przodu "
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 12:23 pm   

Funky Koval jedna z moich ulubionych postaci swojego czasu, a tu prosze taki burak :(
Konstruktywna krytyka ktorej nie zauwazyles w obu postach, dla warszawki:

1st - Jesli zakladasz temat, prosze zastanow sie dokladnie co tam piszesz, i odnies sie do tego w swoim poscie. Wspomniales 2 butelki po czym sprzedajesz tylko jedna.

2nd - Dlaczego nazywal bys swoja ulubiona whisky nietrafionym prezentem? HINT - jesli jest Twoja ulubiona, i ktos o tym wiedzial, zdaje sie byc to prezent trafiony.

Ps. nie witam na forum, ale nadzieja jest ze sprzedasz i wiecej nie zajzysz. Chwala warszawce!
_________________
Doing does
 
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 2:12 pm   

Z zainteresowania tematem można wnioskować, że już dawno sprzedał i wydaje teraz na naprawdę ulubione frykasy.
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
morgan 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 60
Skąd: Chełm
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 4:48 pm   

Pawloff napisał/a:
Z zainteresowania tematem można wnioskować, że już dawno sprzedał i wydaje teraz na naprawdę ulubione frykasy.


A mi sie wydaje ze za odzyskane pieniazki z nietrafionego prezentu , teraz sam sobie wybral cos odpowiedniego a mianowicie " wczasy w Ciechocinku " :) , tam podobno jest , cisza , spokoj i nikt sie nie czepia hehe
_________________
" coco jambo i do przodu "
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 7:24 pm   

Ja chyba naprawdę się starzeję* (a nie tylko mi się wydaje;) ), bo ostatnio za każdym razem, gdy mam do czynienia z czymś takim, oczyma wyobraźni widzę Hiacyntę Bukiet i jej "Leave it! Leeeeave it!" ;)

___
* Bo kiedyś dałbym w ryj. ;-)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Trzymajtusię i 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: jeszcze nie
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 245
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 5:02 pm   

https://www.youtube.com/watch?v=KSVEm5mnk_c
 
 
FunkyKoval 
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: Pią Cze 27, 2014 11:23 am   

No proszę, przez chwile tu nie zaglądałem a takie zapasy w kisielku. Szanowni Wujowie Dobra Rada - oferta nadal aktualna. A do waszych wpisów odniosę się za chwilę.

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:43 pm ]
morgan napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


Jak widzę uaktywnili się dyżurni „Wujowie dobra rada” * Jeden Wuj się nie czepiał ale coś tam napisał, drugi Wuj się zjeżył (że się nie sprzedaje swojej ulubionej…) oraz pojechał po cenie - jego - Wuja zdaniem, no sam nie wiem bo nie wydalił z siebie konstruktywnej opinii (może miał akurat zatwardzenie spowodowane zbyt dużą ilością super, nieosiągalnych łiski, które to @morgan chłepce tulipanowymi szkłami i jak taki mały ludek jak ja coś tam wystawi na sprzedaż to chłepczący (te mega whislky) morgan wchodzi ciałem. A ja chciałem tylko sprzedać 2 butelki …

A i tak, dzień dobry witam na forum (btw znam ten manewrn, wobec nowych). Tak więc i ja witam i stwierdzam, że ci dwaj userzy witający mnie (uwaga! sarkazm …) chyba tu nie pasują ale co ja wiem ;-)

Pozdrawiam.

* to ref kulturowa, kto ma trochę kultury to złapie …


Sprzedać , to trzeba się określić a z tym widzę ciężko :shock:
ale podpowiem bo może dla niektórych za trudne : wystarczy podać nazwę butelki i cenę , osobno najlepiej bo razem to można źle zrozumieć :D

I proponuję coś na uspokojenie bo z nerwami słabo :)
Witaj , witaj albo się przyzwyczaj albo znikaj :)



Wiem, wiem oferty podrzędnie złożone zwykle przerastają statystycznego użytkownika j. polskiego ... To było ad rem. A teraz ad personam - to nie twój biznes czy coś powinienem wziąć na uspokojenie i wydaje mi się, że ten passus: "I proponuję coś na uspokojenie bo z nerwami słabo Smile Witaj , witaj albo się przyzwyczaj albo znikaj Smile" jakoś tak średnio wypada, towarzysko, kulturalnie, wśród koneserów łyski, szkockiej, dżentelmenów. No chyba, że ktoś nie jest kulturalny, etc i na jakiego pozuje ale co ja tam wiem - nowy - walić w niego - zawsze nabije się kolejnego posta ...

No ale akceptuje - wiesz - jak wejdziesz miedzy wrony ...

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:45 pm ]
morgan napisał/a:
Rajmund napisał/a:
FunkyKoval napisał/a:
Yamazaki 18 YO, 0,7l - nietrafiony prezent

Nie żebym się czepiał, ale wygląda to nieźle w zestawieniu z deklaracją "ulubiona whisky: Yamazaki".
Witaj na forum. :)


Ulubionej whisky się nie sprzedaję :) hehe ogólnie nie to żebym i ja się czepiał ale cena dotyczy dwóch butelek, bo w temacie pojawił się jeszcze Lag i teraz o co chodzi heheh
i oczywiście też witam :)


to się nie czepiaj, nabiłeś kolejnego posta - HURA! Nie jesteś zainteresowany ofertą? jak widać nie... więc co wnosi twój post?

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:54 pm ]
JacekBee napisał/a:
ErykCzternasty napisał/a:
Jacku, parzę Zen Chai - want some? B-)


Mmm... Narobiłeś apetytu. Aż pójdę i zaparzę sobie mojej ulubionej chińskiej Pi Lo Chun. A właścicielowi Yamazaki 18YO moglibyśmy jakąś szlachetną odmianę rumianku zaserwować :mrgreen: .


Uprzejmie proszę - co konkretnie polecasz? Mam na myśli "szlachetną odmianę rumianku"?

[ Dodano: Pią Cze 27, 2014 12:59 pm ]
Adam Hochul napisał/a:
Funky Koval jedna z moich ulubionych postaci swojego czasu, a tu prosze taki burak :(
Konstruktywna krytyka ktorej nie zauwazyles w obu postach, dla warszawki:

1st - Jesli zakladasz temat, prosze zastanow sie dokladnie co tam piszesz, i odnies sie do tego w swoim poscie. Wspomniales 2 butelki po czym sprzedajesz tylko jedna.

2nd - Dlaczego nazywal bys swoja ulubiona whisky nietrafionym prezentem? HINT - jesli jest Twoja ulubiona, i ktos o tym wiedzial, zdaje sie byc to prezent trafiony.

Ps. nie witam na forum, ale nadzieja jest ze sprzedasz i wiecej nie zajzysz. Chwala warszawce!


Masz jakiś problem z geografią Polski? Uwiera cię Twoja wyimaginowana warszawka? Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego to określenie zostało skierowane do mnie? Dla porządku "warszawka" to określenie pejoratywne, nie będę rozwijał - wiadomo. Tak więc czym cie obraziłem? Po co ta warszawka? Jakieś problemy, behawioralne, fizjologiczne, cognitywne (zaznacz odpowiednie lub weź komplet), które postanowiłeś wylądować na nowym użytkowniku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów