To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli giełda whisky dla początkujących - Kupię Johnnie Walker Blue Label

Giez - Nie Lut 19, 2017 11:45 am
Temat postu: Kupię Johnnie Walker Blue Label
max 400 zł za 0,7
tanio? w moim mieście w Auchan bywa za 490 więc nie chcesz dać oferty - nie komentuj

rozważę też inne pojemności

dla wszystkich oburzonych ogłoszeniem dotyczącym blenda - trochę dystansu i mniej pyszałkowatości, niektóre blendy są warte uwagi tyle samo co malty

Wiktor - wysłałeś mi w 2007 roku kilka próbek - mam jeszcze resztki niektórych :) 10 lat!
od tego zaczęła się moja przygoda z maltami... dziękuję, i fajnie że nadal jesteście, Polska strasznie się zmieniła, malty walają się po półkach w marketach i osiedlowych sklepach, a ludzie którzy kiedyś się ze mnie nabijali teraz piją whisky jakby nic się nie stało, każdy dorasta do różnych rzeczy, żałuję tylko, że nie uczestniczę w tym interesie bo 10 lat temu trzeba było się tym zająć... pozdrawiam wszystkich popularyzatorów wody życia!
Slàinte!

rosomak - Nie Lut 19, 2017 3:07 pm

Giez napisał/a:
nie chcesz dać oferty - nie komentuj

rozważę też inne pojemności

dla wszystkich oburzonych ogłoszeniem dotyczącym blenda - trochę dystansu i mniej pyszałkowatości, niektóre blendy są warte uwagi tyle samo co malty


Przypominam wielce pyszalkowatym, ze wszelkie komentarze dotyczace ofert sa dozwolone, a jakiekolwiek rozkazy o nie komentowanie moga spotkac sie z ostrzezeniami. Co do blendow wiecej wartych niz malty - bez konkretnych, podanych przykladow jest to sprowadzanie wielu osob na droge do nikad.

Giez - Nie Lut 19, 2017 4:29 pm

napisałem tak bo widziałem podobny temat o blendzie gdzie ludzie proponowali zakaz pisania o nich, zresztą to nie rozkaz tylko prośba raczej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group